Co się dzieje z...

Odbywa się Kaiser Fight Night - nie wiem czy to tylko zmiana szyldu czy zupełnie nowy twór innych ludzi.
Kaiser FN to nie jest sprawka Arrachionu. Organizatorem jest Przemysław Zbiciak, założyciel klubu Kaiser Sports, który z Arrachionu odszedł parę lat temu i z tego co pamiętam nie było to odejście w przyjacielskich stosunkach. Jednak na gali walczą chłopaki z Arrachionu więc chyba wszelkie niesnaski zostały wyjaśnione. Co do Warmia Heroes to swego czasu pytałem na twitterze Arrachionu o galę i żadnej informacji zwrotnej nie dostałem.
PS. Ja to mam szczęście. Zawsze gdy w Olsztynie jest jakaś gala mma to nie mam możliwości uczestnictwa jako widz. Na drugi raz proszę organizatorów gal w Olsztynie o uprzednie skonsultowanie ze mną terminu.
 
Dlaczego w tym roku nie odbyła się Warmia Heroes ? W tym roku słyszałem wywiad z bodajże Bońkowskim, mówił, że z powodu walki o pas Aśki, gala odbędzie się w drugiej połowie 2015....no i się odbyła...
Pewnie dlatego, ze w 2 plowie roku Asia miala kolejna walke a do tego byl jeszcze Mamed z Materla. Do tego poza nimi jest jeszcze cala masa innych zawodnikow walczacych dla wielu organizacji, wiec moce przerobowe olsztynskiego duetu sa zapewne mocno ograniczone. Biorac pod uwage fakt, ze na trwajacej wlasnie Kaiser Fight Night walcza rowniez zawodnicy Arrachionu, a wokol gali pojawiaja sie Mamed, Pawel Kielek i inni to pewnie ta, planujaca kolejne eventy, organizacja zajmie w Olsztynie miejsce Warmia Heroes. Inauguracyjna rozpiska wypadla naprawde swietnie, az szkoda, ze w odroznieniu od WH nie ma zadnej transmisji.
 
Ale teraz na poważnie: żyje Waluś w ogóle jeszcze?
Juras mówił zadawkowo że Waluś sie ożenił i zaczął nowe życie bez MMA. Ciekawe czy ma kontakt z Alim? Hm Ali może już nie pamięta kto to był
 
Jeszcze brakuje cyklicznego pytania, które tu się przewijało z 50 razy co z Mateuszem Kalinarczykiem...
Właśnie. Co z nim?

Moj znajomy robi u jego ojca w tartaku i mowil ze Kamil zbija wage. Podobno chce wrocic do mma w wadze do 70kg. Ma jakis zatarg z Gamerem i trenuje zeby z nim walczyc. Powodzenia Kamil!
Czyli @Wstawaj to był Kamil?!? SZOK!
 
Szukałem sobie na Sherdogu składu ekipy od Jacksona. I zdziwko - Hapa tam nie trenuje, a byłem przekonany, że jeszcze do walki z Andrzejem trenował u Grega.
Zawinął się stamtąd przez Rondę przed jej walką z Holly, czy o coś innego poszło?
 
Back
Top