Co się dzieje z...

Na swoim facebooku Tymek pisze, że wróci do mma jak zarobi hajs na budowie bo nie chce łaski od sponsorów :)
Mało tego, właśnie widziałem na jego fejsie że powrót do walk planuje dopiero na 2017 rok :lol: Nieźle się tam porobiło u tego Tymka...
 
Co lepsze napisał też , ze zamierza trenować sam...
Chyba właśnie pojawiają się efekty walki z Marinho... Nigdy nie byłem jego fanem, ale mimo wszystko szkoda chłopaka, bo charakter do tego sportu ma, ale nic poza tym.
 
Mało tego, właśnie widziałem na jego fejsie że powrót do walk planuje dopiero na 2017 rok :lol: Nieźle się tam porobiło u tego Tymka...

Może to i lepiej dla niego, mniej ciosów zdąży zablokować twarzą w karierze, więc korzystny deal dla jego stanu zdrowia.
 
Chyba właśnie pojawiają się efekty walki z Marinho... Nigdy nie byłem jego fanem, ale mimo wszystko szkoda chłopaka, bo charakter do tego sportu ma, ale nic poza tym.
To jest poprostu przykre facet trenuje i nie ma mozliwosci godnie zyc wiec musi isc na budowe dorobic...
Ciekaw jestem jakby prezentował sie gdyby miał wszystko zapewnione pod trenowanie mma (dobry trener/klub sparingi/dieta/finanse)Moim zdaniem o wiele wiecej osiągnałby bo charakter ma i mlody jest .Niestety takie realia zycia w Polsce ja w pewnym czasie 3 roboty mialem na raz o treningu czy zyciu prywatnym to zapomnieć mogłem wiec rozumiem Tymka
 
Pewnie jestem jedynym prócz nieobecnego @Tsubasa ,któremu Tymka nie szkoda i wcale nie wierzę w jakiś inny bieg kariery, gdyby miał wszystko lepiej zapewnione i poukładane.

PS: Zapomniałbym dodać, że tylko @Miszon mnie zrozumie :)
 
Pewnie jestem jedynym prócz nieobecnego @Tsubasa ,któremu Tymka nie szkoda i wcale nie wierzę w jakiś inny bieg kariery, gdyby miał wszystko lepiej zapewnione i poukładane.

PS: Zapomniałbym dodać, że tylko @Miszon mnie zrozumie :)
Miszon to jest ewnement polskiej młodziezy wiec to usprawiedliwia te twoje usprawiedliwienie .
 

63641.gif
 
Tymk nich idzie do wojska, tam jest dużo możliwości. Aha... no tak-praca na budowie.
 
To jest poprostu przykre facet trenuje i nie ma mozliwosci godnie zyc wiec musi isc na budowe dorobic...
Ciekaw jestem jakby prezentował sie gdyby miał wszystko zapewnione pod trenowanie mma (dobry trener/klub sparingi/dieta/finanse)Moim zdaniem o wiele wiecej osiągnałby bo charakter ma i mlody jest .Niestety takie realia zycia w Polsce ja w pewnym czasie 3 roboty mialem na raz o treningu czy zyciu prywatnym to zapomnieć mogłem wiec rozumiem Tymka
Ale on już miał szansę trenować w dobrym klubie ze świetnymi sparingpartnerami. To tak jak mówił ktoś powyżej -zniknął po tygodniu. Paweł Jóźwiak też zapowiedział pomoc. Niestety Tymoteusz woli robić po swojemu.
 
Kurde powinna być zablokowana całkowicie możliwość zmiany nicków, a avatarów częściej niż raz na rok, góra pół roku.
Człowiek jakiś czas robi przerwę od forum, potem wraca i połowy nie zna, nawet się zastanawiałem co to za @DanHendoTKO i skąd się wziął skoro ma zaawansowany pas a wcześniej go nie widziałem.
Powiedz mi Miszon na chuj ta zmiana?
 
Dlaczego w tym roku nie odbyła się Warmia Heroes ? W tym roku słyszałem wywiad z bodajże Bońkowskim, mówił, że z powodu walki o pas Aśki, gala odbędzie się w drugiej połowie 2015....no i się odbyła...
 
Back
Top