Co się dzieje z...

Alan jako jeden z niewielu walczył z Pniakiem w parterze bez kompleksów i jeszcze go pokonał w tej płaszczyźnie...
 
Podał powód? Dobrze się zapowiadał, przegrał dwie walki ostatnie, ale z zawodnikami z czołowej 7 (Bisping,Okami) i miał wtedy 27 lat.
"I really feel like talking to instructors and gym owners, business owners is my calling now," Belcher said. "That's what I really want to do...I really believe that I could go down that road and fight again, but this is more important to me. I like teaching martial arts. I want to continue teaching students all over the world in my online businesses...
 
Z rozrzewnieniem wspomina swoje wystepy na KSW ;)
upload_2016-3-14_12-47-59.png
 
Może głupie pytanie, ale co z Askrenem? Ostatnie co kojarzę z gościem, to parodia Adele sprzed miesiąca
 
Co się dzieje z Marinho ?
Tak, czytałem temat o dywagacjach nad odebraniem pasa w związku z porażką w innej organizacji. Jestem jednak ciekawy jakie jest oficjalne stanowisko, bo cisza w eterze. Kategoria zablokowana, bo zawodnik nie bronił pasa od roku.
 
Co się dzieje z Marinho ?
Tak, czytałem temat o dywagacjach nad odebraniem pasa w związku z porażką w innej organizacji. Jestem jednak ciekawy jakie jest oficjalne stanowisko, bo cisza w eterze. Kategoria zablokowana, bo zawodnik nie bronił pasa od roku.
jaka kategoria?
 
2 - osobowa. W sumie racja :D
No ale był chłop, nie ma chłopa

od walki z Tymkiem zdażył juz dostać dwa wpierdole w kwietniu i październiku więc nie jest zbyt interesujący dla Fen'u jako mistrz, pewnie bedzie vacat. Chociaż Marinho te dwie walki stoczył w Europie - problemem wiec nie były przyloty z Brazylii jak to ma czesto miejsce
 
od walki z Tymkiem zdażył juz dostać dwa wpierdole w kwietniu i październiku więc nie jest zbyt interesujący dla Fen'u jako mistrz, pewnie bedzie vacat. Chociaż Marinho te dwie walki stoczył w Europie - problemem wiec nie były przyloty z Brazylii jak to ma czesto miejsce
Przecież Marinho to Portugalczyk
 
Właśnie dziwna sprawa z tym Bartnickim bo kiedyś Wojek w szczenie mówił że Bartłomiej będzie bardzo częśto walczył w plmma bo ma wyłącznościowy kontrakt
 
@m0nster

pisałem już kiedyś... @songokamil (Augustowski Drwal) trenuje w Zaświatach u Mistrza Kaito. :fly:

A tak na poważnie - to przepadł. Ni ma go. I chyba nie będzie. Pewnie już w ogóle nie trenuje MMA i robi coś innego.
 
Back
Top