Co mnie wku*wia

Skurwiała klasa.Wszystkim w zasadzie .Ostatnio cały czas zwracają uwagę,że chodzę w bluzie pitbula i mnie tak nazywają i jeszcze zwracają uwagę ile w niej chodzę.A tak ogółem wszystkim ,wnerwiają bez powodu ,mieszają się w cudze sporawy ,zarozumiali i aroganccy
 
Skurwiała klasa.Wszystkim w zasadzie .Ostatnio cały czas zwracają uwagę,że chodzę w bluzie pitbula i mnie tak nazywają i jeszcze zwracają uwagę ile w niej chodzę.A tak ogółem wszystkim ,wnerwiają bez powodu ,mieszają się w cudze sporawy ,zarozumiali i aroganccy
ZAJEB!:lol:
 
Skurwiała klasa.Wszystkim w zasadzie .Ostatnio cały czas zwracają uwagę,że chodzę w bluzie pitbula i mnie tak nazywają i jeszcze zwracają uwagę ile w niej chodzę.A tak ogółem wszystkim ,wnerwiają bez powodu ,mieszają się w cudze sporawy ,zarozumiali i aroganccy


Zrób czarną listę i pozabijaj jak skończysz 13 lat!
 
Daj mi miecz dwuręczny,chociaż oni to i bez głów by się nie nauczyli
352861719.jpg
 
Kaczy czuwa. Ja tez juz stary dup 27 to nie przelewki:(
 
Po zbanowaniu Kaczego chyba czolowka tutaj.
ja mam 37 wiec nie jestes sam. Zastanawiam sie nad zmiana nicka na pan Scurvol :wink: bo mysle,ze teraz bez Kaczki moge byc tu jednym ze starszych udzielajacych sie uzytkownikow,bodajze @maryjan moze byc starszy ale nie jestem pewny (jestem rocznik 78)
 
Niewiem czy nie najstarszy to jest Koleszka z Ameryki nie pamietam Nicka cos było dd40 albo podobne
 
Wku*wia mnie, że w Polsce MMA (bezpieczniejsze od Boksu) nie jest traktowane jak normalny sport:evil:
 
Wkurwiają mnie dziadki...:lol:
Myślę, że jak będę dziadkiem to też będę wkurzający. Świadomość, że niedługo się kopnie w kalendarz (na 100 różnych możliwych sposobów) może wchodzić na psyche. Do tego te dręczące myśli w stylu "mogłem poruchać więcej kiedy byłem młody" "teraz to zostało mi już tylko łowienie ryb" albo "jak to się stało że ten skrzeczący gad został moją żoną" :crazy:
 
Back
Top