Co mnie wku*wia

@respect z tego co wiem jeżeli paczka waży więcej niż 30 kg kurier nie ma obowiązku wnieść paczki. Niektóre firmy oferują wniesienie paczki za dodatkową opłatą, inne nie.
 
sprytne :penn:

a tak powaznie to czesto mam z takimi sprawami do czynienia i mnie wkurwiaja z kolei (z calym szacunkiem @respect ) takie pretensje ludzi, nie zapoznajac sie wczesniej z regulami dostawy
Dlatego ja nie robiłem afery, tylko napisałem tutaj żeby się wygadać. Nawet wyżej napisałem, że muszę zapoznać się z regulaminem zanim miałbym cokolwiek zgłaszać.
Mimo wszystko jest to pojebane. Gdyby chociaż przyjechał o tej porze co dostałem SMS to wyedy miałbym z kim to wnieść. Całe szczęście, że pralka weszła mi do auta bo bym musiał z nią kurwa siedzieć do 17 przed blokiem.
 
Wkurwia mnie, że zamówiłem pralkę i chuj kurier nie wniósł mi jej pod mieszkanie. To jest pojebane, na zamówieniu jest adres 103/13 a nie samo 103. Więc jakim prawem ziomek wykłada pralkę pod blokiem i nie chce jej wnieść. Nawet byłem gotów frajerowi zapłacić za pomoc a i tak nie chciał.
Jebać.
Też bym Ci nie wsniósł. Dlaczego? - Bo ludzie to kurwy. Załóżmy, że przyjeżdża kierowca i chce pomóc. Wnosicie to razem ale np z Twojej winy coś spadnie i sie rozpierdoli. Wiesz ilu klientów potrafi złożyć skarge na Ciebie, że to niby Twoja wina? Ja co prawda kurierem nie byłem ale zdarzało się, że jechałem bezpośrednio do domu do klienta (głównie zaopatrywaliśmy sklepy i hurtownie) z jakąś jedną wanną czy jakimś innym ciulstwem. Moim obowiązkiem jako kierowcy jest zrzucenie towaru z auta. Jak Ci miejsce nie pasuje to wypierdalaj. Zazwyczaj mówiłem, że jak nie ma kto rozładować to zapraszam po towar na magazyn i zawsze sie znajdywali chętni do rozładunku. O wnoszeniu na piętro nie było mowy, miałem odgórny zakaz z firmy, no ale nie byłem kurierem to co innego. W firmach kurierskich zazwyczaj możesz sobie zamówić usługe z wniesieniem na piętro, ale powyżej x kg musisz płacić. Wtedy firma powinna przysłać dwóch kierowców i by Ci wnieśli bez problemu.
 
normalnie to opcje z wniesieniem na gore zamawi sie w sklepie, w ktorym kupuje sie towar, a nie w firmie przewozowej. to sklep ma z nimi podpisane umowy
 
normalnie to opcje z wniesieniem na gore zamawi sie w sklepie, w ktorym kupuje sie towar, a nie w firmie przewozowej. to sklep ma z nimi podpisane umowy
W Polsce najczesciej taka opcje daja sklepy, ktore maja wlasny transport i nie musza sie posilkowac firmami kurierskimi. Swoja droga kurierka w Polsce to dno i metr mulu.
 
W Polsce najczesciej taka opcje daja sklepy, ktore maja wlasny transport i nie musza sie posilkowac firmami kurierskimi. Swoja droga kurierka w Polsce to dno i metr mulu.
wiem, zamawialem przez neta tam i tragedia. w niemcach jak co kupuje, to za dwa dni jest to u mnie w chacie, ale tez sa chuje kurierzy
 
Też bym Ci nie wsniósł. Dlaczego? - Bo ludzie to kurwy. Załóżmy, że przyjeżdża kierowca i chce pomóc. Wnosicie to razem ale np z Twojej winy coś spadnie i sie rozpierdoli. Wiesz ilu klientów potrafi złożyć skarge na Ciebie, że to niby Twoja wina? Ja co prawda kurierem nie byłem ale zdarzało się, że jechałem bezpośrednio do domu do klienta (głównie zaopatrywaliśmy sklepy i hurtownie) z jakąś jedną wanną czy jakimś innym ciulstwem. Moim obowiązkiem jako kierowcy jest zrzucenie towaru z auta. Jak Ci miejsce nie pasuje to wypierdalaj. Zazwyczaj mówiłem, że jak nie ma kto rozładować to zapraszam po towar na magazyn i zawsze sie znajdywali chętni do rozładunku. O wnoszeniu na piętro nie było mowy, miałem odgórny zakaz z firmy, no ale nie byłem kurierem to co innego. W firmach kurierskich zazwyczaj możesz sobie zamówić usługe z wniesieniem na piętro, ale powyżej x kg musisz płacić. Wtedy firma powinna przysłać dwóch kierowców i by Ci wnieśli bez problemu.
Ja to rozumiem, kij ma dwa końce, domyślam się, że są tacy ludzie.
W sklepie nie było dodatkowej opcji wnoszenia sprzętu więc dla mnie logiczne jest to, że jak zamawiam przesyłkę to dostarczona jest ona do mnie do miejsca zamieszkania a nie na chodnik pod blokiem.
W pierwszym poście może trochę źle zareagowałem, winy kierowcy pewnie jest niewiele, bardziej jestem wkurwiony na sytuacje niż na tego człowieka. Chyba, że rzeczywiście przygrał w chuja to wtedy karma go dopadnie :D

Dodatkowo mam wielki uraz do kurierów po tym jak jeden frajer ukradł moją paczkę.
 
Nie ogarniam jak kurier moze ukrasc paczke, przeciez jest ze niedostarczona i ponosza za to jakas odpowiedzialnosc. Ja na szczescie jedyne z czym sie spotkalem to z marudzeniem z dostawami.
 
@Charles Bronson
Wysyłałem paczkę z UK do Polski przez małą, polską firmę kurierską. Niestety paczka nie dotarła. Okazało się, że owa firma dowozi paczki tylko do Polski a po kraju rozwozi je firma DPD. Kurier złodziej przywiózł paczkę do magazynu DPD pod Poznaniem, przekazał 27 paczek pracownikowi, który podpisał mu protokół odbioru. Gdy pracownik DPD odszedł na chwilę od przesyłek, kurier złodziej zajebał z rampy moją paczkę i wrzucił szybko ponownie na busa i odjechał jakby nigdy nic.
Pomysł całkiem dobry, bo podpis pracownika DPD na protokole w pewnym sensie zrzuca winę na niego. Niestety gość nie pomyślał o jednym, małym szczególe, kamerach :DC:
 
Wchodzisz na transmisje konferencji przed UFC 203, chcesz pogadac na czacie z ludźmi z calego świata na temat gali, a tam co drugi komentarz o Conorze :DC:
 
Mialem sie przekimac ale jak na wschodnim typiara zaczela drzec pizde ze jej zajebali bagaze to mi sie odechcialo. Miejsce ba bagaze w tych pendolino sa tak chujowo zaprojektowane ze sie nie dziwie ze kradna. Wez zostaw bagaz na drugim koncu wagonu...
 
Back
Top