Co mnie wku*wia

Wku*wia mnie jak nie ma w jakiś weekend gali UFC i to, że Cage Warriors zrobi tylko 2 gale w tym roku.
 
@michi972 dasz radę! Droga do sukcesu pełna jest przeszkód, ale musisz ciągle mieć przed sobą słowa dam radę, rozjebie ich i zdasz a pierwszym.
JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!
 
... RODZINA mojej kobiety i spędy, które i tak kończą się przed telewizorem na bezsensownych rozmowach na tematy, które nic nie wnoszą w moje życie, bo są zwykłą gadką o pierdołach.
 
Powrót do Polskiego piekielka.

A wcześniej byleś w jakim piekiełku? Angielskim, niemieckim?
A może jakaś cudowna Rwanda, Uraina i inny kraj gdzie lepiej się żyje niż w zacofanej, zaściankowej, piekielnej Polsce?
 
@halibut hahahaha. Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Twój wspaniały komentarz jest idealnym przykładem tego co się mieści w pojęciu Polskiego piekielka. Czyli, aby się tylko mieć do czego przypierdolić.
 
@halibut hahahaha. Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Twój wspaniały komentarz jest idealnym przykładem tego co się mieści w pojęciu Polskiego piekielka. Czyli, aby się tylko mieć do czego przypierdolić.

A może Twój komentarz prowokacyjny mieści się w pojęciu "Polskiego Piekiełka"? Czyli byle móc się do kraju przypierdolić, móc do czego się przypierdolić :)
Zrobiłeś to samo co ja, z tym, że Ty byłeś pierwszy - więc Ty zaczałeś piekiełko :)
 
A może Twój komentarz prowokacyjny mieści się w pojęciu "Polskiego Piekiełka"? Czyli byle móc się do kraju przypierdolić, móc do czego się przypierdolić :)
Zrobiłeś to samo co ja, z tym, że Ty byłeś pierwszy - więc Ty zaczałeś piekiełko :)

Stary - z całym szacunkiem -ale ten komentarz, jest tak głupi, że wybacz, ale się do niego nie odniosę :P

Tymczasem miłego dnia życzę :) Lecę się cieszyć ostatnim dniem pobytu.
 
Stary - z całym szacunkiem -ale ten komentarz, jest tak głupi, że wybacz, ale się do niego nie odniosę :P

Tymczasem miłego dnia życzę :) Lecę się cieszyć ostatnim dniem pobytu.

No cóż, jak przychodzisz i prowokujesz rzucając tekstem "Polskie Piekiełko" i unikasz odpowiedzi na pytanie co uważasz za to piekiełko - obrażając, to nie mozna tego nazwać inaczej niż chamstwem :)
A czepiasz się delikatnej i nieobraźliwej ironii z mojej wypowiedzi. W dodatku chyba jej nie zrozumiałeś.

Pozdrowionka dla Lepszego Człowieka :*
 
No cóż, jak przychodzisz i prowokujesz rzucając tekstem "Polskie Piekiełko" i unikasz odpowiedzi na pytanie co uważasz za to piekiełko - obrażając, to nie mozna tego nazwać inaczej niż chamstwem :)
A czepiasz się delikatnej i nieobraźliwej ironii z mojej wypowiedzi. W dodatku chyba jej nie zrozumiałeś.

Pozdrowionka dla Lepszego Człowieka :*

Tylko winny się tłumaczy. Tyle z mojej strony.

PS: Nie zamierzam Ci również tego tłumaczyć, wiec możesz zacząć sobie odpowiadać.
 
Tylko winny się tłumaczy. Tyle z mojej strony.

PS: Nie zamierzam Ci również tego wyjaśniać, wiec możesz zacząć sobie dopowiadać.
 
Tylko winny się tłumaczy. Tyle z mojej strony.

PS: Nie zamierzam Ci również tego tłumaczyć, wiec możesz zacząć sobie odpowiadać.

Cóż za inteligentny i merytoryczny argument "tylko winny się tłumaczy". Otóż nie, nie tylko winny i powie Ci to każdy sąd w Polsce - 100% oskarżonych któzy są niewinni tłumacza się, bronią przed oskarżeniami. A więc z logiką u Ciebie też słabo :)


A jak nie zrozumiałeś mojego pytani - z jakiego piekiełka przyjeżdżasz, to śpieszę wytłuamczyć.
Otóż powiedziałes "Polskie piekiełko"/. Uznałem, że oczywiste jest iż każdy kraj ma swoje wady, swoje włąsne piekiełka, nie zaprzeczyłem, że Polska tego nie ma. Uznałem, że każdy kraj takie ma.
I z życzliwej ciekawości zapytałem się z jakiego piekiełka Ty przyjeżdżasz. Czytaj: zapytałem się gdzie byłeś. Z ciekawosci. Nie wiem gdzie tu złośliwość czy oznaki piekiełka.
Pozdro, trochę mniej wściekłości i nienawiści w życiu życzę.
 
Wkurwił mnie artykuł o grodzonych osiedlach. Ogólnie chodzi o to że są złe, zabijają tkankę miejską itp. pierdoły. Sam mieszkam na takim i widzę same pozytywy-w okolicy jest koczowisko Rumunów/cyganów którzy chodzą bandami i szukają guza, parę metrów dalej zdarzają się regularne wjazdy z siekierami, pod Tesco non stop siedzi banda żuli. A ja mam rezygnować z czystych chodników, zadbanej zieleni, przyjemnego kącika przy fontannie i dużego nie zniszczonego placu zabaw dla dzieci obok którego nie siedzą cały dzień chuligańskie czujki? Idiotyzm. Ludzie płacą 8 tysi za metr to chyba mają prawo do parkingu tylko dla siebie i możliwości zostawienia otwartych okien w samochodzie w upały? Jebać równość i braterstwo.
 
Wkurwił mnie artykuł o grodzonych osiedlach. Ogólnie chodzi o to że są złe, zabijają tkankę miejską itp. pierdoły. Sam mieszkam na takim i widzę same pozytywy-w okolicy jest koczowisko Rumunów/cyganów którzy chodzą bandami i szukają guza, parę metrów dalej zdarzają się regularne wjazdy z siekierami, pod Tesco non stop siedzi banda żuli. A ja mam rezygnować z czystych chodników, zadbanej zieleni, przyjemnego kącika przy fontannie i dużego nie zniszczonego placu zabaw dla dzieci obok którego nie siedzą cały dzień chuligańskie czujki? Idiotyzm. Ludzie płacą 8 tysi za metr to chyba mają prawo do parkingu tylko dla siebie i możliwości zostawienia otwartych okien w samochodzie w upały? Jebać równość i braterstwo.
Propsuje strzeżone osiedla. Mieszkam w kamienicy i zazdroszczę trochę.
 
Wkurwił mnie artykuł o grodzonych osiedlach. Ogólnie chodzi o to że są złe, zabijają tkankę miejską itp. pierdoły. Sam mieszkam na takim i widzę same pozytywy-w okolicy jest koczowisko Rumunów/cyganów którzy chodzą bandami i szukają guza, parę metrów dalej zdarzają się regularne wjazdy z siekierami, pod Tesco non stop siedzi banda żuli. A ja mam rezygnować z czystych chodników, zadbanej zieleni, przyjemnego kącika przy fontannie i dużego nie zniszczonego placu zabaw dla dzieci obok którego nie siedzą cały dzień chuligańskie czujki? Idiotyzm. Ludzie płacą 8 tysi za metr to chyba mają prawo do parkingu tylko dla siebie i możliwości zostawienia otwartych okien w samochodzie w upały? Jebać równość i braterstwo.
Po co sie wkurwiac na jakichs debili co zycia nie znaja?
 
Back
Top