Co mnie wku*wia

Miałem pierwszy raz jazdę systemem egzaminacyjnym ,ja pierdolę kurwa jak se pomyślę że na jazdy znów mam przyjść to mnie krew zalewa
 
Miałem pierwszy raz jazdę systemem egzaminacyjnym ,ja pierdolę kurwa jak se pomyślę że na jazdy znów mam przyjść to mnie krew zalewa
Powinieneś zmodyfikować ten tekst i wpisać w temacie "cieszę się" : "Miałem pierwszy raz jazdę systemem egzaminacyjnym ,ja pierdolę kurwa jak se pomyślę że na jazdy znów mam przyjść to zajebiście cieszę się, że mama dała na kurs, i mam ręce i nogi bo tak to bym się wkurwiał i krew by mnie zalała."
 
Powinieneś zmodyfikować ten tekst i wpisać w temacie "cieszę się" : "Miałem pierwszy raz jazdę systemem egzaminacyjnym ,ja pierdolę kurwa jak se pomyślę że na jazdy znów mam przyjść to zajebiście cieszę się, że mama dała na kurs, i mam ręce i nogi bo tak to bym się wkurwiał i krew by mnie zalała."
Tylko chodzi o to ,aby to zdać jak najszybciej
 
Dobrze, że skasowałeś wpis. Faktycznie mógł posłuchać rady :fly:
to nie Grzesiu. ja rozumiem, że niektórzy mogą być denerwujący, ale nie płyniemy, bo strach co może się wydarzyć po takich "sugestiach".
 
Dokładnie, rozumiem bycie złośliwym, sarkastycznym, nawet bycie skończonym chujem, ale takie porady sobie darujmy.
 
co mnie wkurwia?

Matki, które świadomie rodzą upośledzone dzieci.
comment_ZD78tSvgWao9cw1pm9VrFVOEnQvXrHQ3,w400.jpg
 
Miałem pierwszy raz jazdę systemem egzaminacyjnym ,ja pierdolę kurwa jak se pomyślę że na jazdy znów mam przyjść to mnie krew zalewa[/QUOTE/]

Duzo masz jeszcze godzin ?
Nie przejmuj się dasz rade. Ja mam dopiero 12h .
 
Last edited:
Back
Top