Co mnie wku*wia

Że po weselu i poprawinach jakoś do siebie dojść nie mogę. I to nie kac, bo z tym akurat sobie poradzić potrafię. Człowiek przez 2 dni balował pod rząd i jakoś teraz zegar biologiczny spieprzony. Oprócz tego okradli zakłady bukmacherskie fortuna obok mojego biura.
 
Steam. Człowiek chce być uczciwy i kupuje oryginalną grę, a te chujki każą pobierać kilka giga aktualizacji i nic z tym nie można zrobić. To znaczy, można kombinować, ale nie po to kupuję wersję pudełkową gierki żeby pobierać tyle danych.
 
Że po weselu i poprawinach jakoś do siebie dojść nie mogę. I to nie kac, bo z tym akurat sobie poradzić potrafię. Człowiek przez 2 dni balował pod rząd i jakoś teraz zegar biologiczny spieprzony. Oprócz tego okradli zakłady bukmacherskie fortuna obok mojego biura.

Like za hit.
 
Wkurwil mnie dzisiaj wyjątkowo tvn w faktach - straszyć ludzi wojną to wyjątkowe kurewstwo. Było pierdolenie, że w Europie nie ma wojen dzieki integracji europejskiej i wyjebali z jakąś jugosławią i ukrainą.
 
Jade sobie autobusem, wsiadaja te stare baby z bazaru na bakalarskiej i jedna siada obok mnie i mowi do drugiej - "siadaj sobie" oczekujac jakbym mial ustapic. Chyba sie w dupach pojebalo
I dlatego ludzie śmierdzą w autobusach - żeby im miejsca ustępować. Jakbyś ustępował bez tego to by się ludzie myli.
:mamed:
 
Jade sobie autobusem, wsiadaja te stare baby z bazaru na bakalarskiej i jedna siada obok mnie i mowi do drugiej - "siadaj sobie" oczekujac jakbym mial ustapic. Chyba sie w dupach pojebalo
Jak Ty to kurwa robisz, że masz ciągle takie przeboje w tych autobusach:D? Ja jeżdżę 10ty rok i nie miałem tylu akcji co ty masz w 2 tygodnie:D
 
Jak Ty to kurwa robisz, że masz ciągle takie przeboje w tych autobusach:D? Ja jeżdżę 10ty rok i nie miałem tylu akcji co ty masz w 2 tygodnie:D
Specyficzna trasa. Po drodze jest mordor, tani bazar na ktory tlumy zasuwaja autobusem 7 dni w tygodniu.

Albo po prostu tak nienawidze ludzi :P
 
A propo tych ich mandżurów na kółkach. Lubie jak te stare proce wyjezdzaja z autobusu i z lenistwa zjezdzaja z progu autobusu. Za ktoryms razem kółko nie wytrzymuje i sie lamie. Ta rozpacz w oczach, ten dramat sytuacji i bezradnosc. Cos pieknego.
1357493050_oz4eor_600.jpg
 
A propo tych ich mandżurów na kółkach. Lubie jak te stare proce wyjezdzaja z autobusu i z lenistwa zjezdzaja z progu autobusu. Za ktoryms razem kółko nie wytrzymuje i sie lamie. Ta rozpacz w oczach, ten dramat sytuacji i bezradnosc. Cos pieknego.
Kumpel jest kierowcą w MPK,ile razy opowiadał jak drzwiami zmiażdżył wózek golfowy na kije to płakałem :DC: Do tego akcja z kółkami notorycznie,szczególnie jak już ma odjeżdżać i widzi,że stara baba leci,a jeszcze chwile wcześniej ledwo poruszała nogami do przodu.
 
Kumpel jest kierowcą w MPK,ile razy opowiadał jak drzwiami zmiażdżył wózek golfowy na kije to płakałem :DC: Do tego akcja z kółkami notorycznie,szczególnie jak już ma odjeżdżać i widzi,że stara baba leci,a jeszcze chwile wcześniej ledwo poruszała nogami do przodu.
I oczywiście jak tylko dobrze rozepchnie się pomiędzy ludźmi to nagle opada z sił i trzeba jej ustępowac miejsca. Ja tam niestety miekkie serce mam i zawsze we wrocławskim MPK ustepuje miejsca ;)
 
Zeby nie bylo ze jestem chuj. Wiem kiedy ustapic, jak widze serio starsza babke co nie odpierdala albo nawet poprosi to ustapie. Ale ci.ludzie z reguly opieraja sie przed korzystaniem z tego.

A jak widze chamstwo z postawa roszczeniowa to niech spierdalaja. Zreszta przyjeli ze mlody to zdrowy a niejeden mlody gosc ma wiecej kontuzji niz one przez cale zycie.
 
Zeby nie bylo ze jestem chuj. Wiem kiedy ustapic, jak widze serio starsza babke co nie odpierdala albo nawet poprosi to ustapie. Ale ci.ludzie z reguly opieraja sie przed korzystaniem z tego.

A jak widze chamstwo z postawa roszczeniowa to niech spierdalaja.
Jakbym ja to pisal normalnie. Mam dokladnie tak samo. Jak siedze to sam odruchowo sie czesto ogladam czy ktos nie potrzebuje, zeby mu/jej ustapic. Ale mozna rozpoznac latwo kto jest tylko wrednym kutasem/suka, a kto jest normalnym czlowiekiem, ktory potrzebuje chwili wytchnienia.
 
Ostatnio nie mam ochoty przeglądać cohones. Umieram?
W dodatku kółko w myszce mi się popsuło i nie klika :(
 
Zapalenie ucha środkowego. Nie miałem pojęcia, że to aż tak boli. W dodatku z ucha krew i ropa leciały jak z kranu. Zero snu w nocy, odwiedziny w dwóch szpitalach. Antybiotyk + ketonal. Trochę słabo. Dzisiaj wolne od pracy.
Na pocieszenie zjem sobie dzisiaj golonkę :chef:
 
Back
Top