Co mnie wku*wia

@halibut jak zawsze ściemnia.Opowiem Wam jak było,wracał najebany i zaczął lać w autobusie.Zaszczał sobie spodnie,buty i ręce po czym niezadowoleni pasażerowie wyjebali go na ryj z autobusu.Już myślał,że zginął ale w żadnej gazecie o tym nie napisali więc wrócił.Tak było.
Wiedziełem! Wiedziałem że kojarze typa z przed czasów cohones!
 
Matura kurwa, chce mi się trenować, to mam tą maturę(po której nie wiem co chciałbym robić).Do tego nie ogarniam w ogóle wszelkich matm itp. praca głową to dla mnie kompletna paranoja itp.
Ucz sie fachu młody itp na każdych studiach matma itp
 
Wkurwia mnie to, gdy po serii kilku zajebistych dni kiedy masz ochotę przypadkowo napotkanym ludziom przybijać piątki i życzyć wszystkiego dobrego nadchodzi tak chujowy dzień jak dziś i nie jesteś w stanie sie komukolwiek wygadać.
 
Wkurwia mnie to ze przez jebane opoznienia jestem w pracy bez snu od 4 rano wczoraj i koncze dzis po 22. Kurwa mac.
 
Wkurwia mnie to co sie dzieje na swiecie, Jebane Ruski Blokuja Zezwolenia na wjazd dla Cieżarowek , Kurs Euro skacze jak popierdolony
Kurwa jego Mać
 
Wkurwia mnie to co sie dzieje na swiecie, Jebane Ruski Blokuja Zezwolenia na wjazd dla Cieżarowek , Kurs Euro skacze jak popierdolony
Kurwa jego Mać
A co to sie stalo, ze nie wpuszczaja? Co to sie odpierdala...
 
przy okazji musze sie wpisac i tutaj
brak biletow na gilmoura we wro :(
Są na Vivago po trzykrotnej przebitce. Janusze musieli oczywiście wykupić. Jak im nie pójdzie sprzedaż to na aledrogo będą w dzień koncertu, albo przed bramkami za bezcen. A Clivera polecam, dobrze grają:dance:
 
A co to sie stalo, ze nie wpuszczaja? Co to sie odpierdala...
Nie dogadali sie w sprawie nowych zezwolen
Stare byly wazne do wczoraj
Ruskie teraz chca wwozic do Europy pelne kotly paliwa
Tera na legalu moga 600l
I chca ograniczym limit zezwolen dla nas
W praktyce znaczy tyle ze opierdola trase do Niemiec,Beneluxa bliskiej Francji na swoim tanim Paliwie
Nie dotankowujac w Uni
 
  • Like
Reactions: mat
Są na Vivago po trzykrotnej przebitce. Janusze musieli oczywiście wykupić. Jak im nie pójdzie sprzedaż to na aledrogo będą w dzień koncertu, albo przed bramkami za bezcen. A Clivera polecam, dobrze grają:dance:
Pierdole tych januszow biznesu. Jebance, nie dam zarobic ani grosza. Kupie bilet tylko jak bedzie w cenie wyjsciowej.
Nie dogadali sie w sprawie nowych zezwolen
Stare byly wazne do wczoraj
Ruskie teraz chca wwozic do Europy pelne kotly paliwa
Tera na legalu moga 600l
I chca ograniczym limit zezwolen dla nas
W praktyce znaczy tyle ze opierdola trase do Niemiec,Beneluxa bliskiej Francji na swoim tanim Paliwie
Nie dotankowujac w Uni

Bardzo Ci to biznes pierdoli?
 
Pierdole tych januszow biznesu. Jebance, nie dam zarobic ani grosza. Kupie bilet tylko jak bedzie w cenie wyjsciowej.


Bardzo Ci to biznes pierdoli?
Nie tylko mi
Ale wszystkim co woza na i Do Rus
I niema co gadac ze mnie nie dotyczy bo nie robimy Rus
Dotyczy bo te auta co na nie pojada na Rus zabieraja innym robote

Tym co sprzedaja i kupuja towar tez bo niema zbytu
Niektore trasy np z Hiszpani co tydzien inna cena
I teraz jak wszystko stoi ceny poszly w pizdu w dol
 
Podbijam sam siebie, bo widzę każdy szczęśliwy na cohones. Wkurwia, że tyle rzeczy chcę kupić pożytecznych, a zarabiam 6 zł brutto na śmieciówce ;)
 
Podbijam sam siebie, bo widzę każdy szczęśliwy na cohones. Wkurwia, że tyle rzeczy chcę kupić pożytecznych, a zarabiam 6 zł brutto na śmieciówce ;)
Kurwa przecież to jest jakieś 4 zł na rękę. Co za popierdolony kraj. Kocham Polskę i nienawidzę jednocześnie.
 
Kurwa przecież to jest jakieś 4 zł na rękę. Co za popierdolony kraj. Kocham Polskę i nienawidzę jednocześnie.
Wiesz zawsze mogę znaleźć coś innego i na pewno to zrobię, jak już załatwię sprawę ze studiami. Będzie ciężko, ale coś się znajdzie... za 8zł na ręke :D Też kocham Polskę i mam nadzieje, że tu się kiedyś wybiję. Od czegoś trzeba zacząć, no ale racja wyzysk jak skurwysyn, myśląc o tym, że sam prezes podupca jakimś porszakiem. Do tego ma w chuj innych samochodów.
 
Wkurwiają mnie telefony , Niby nowy a skurwesyn zasięg ma gorszy od poprzednika
A idz Pan w Huj...
 
Wiesz zawsze mogę znaleźć coś innego i na pewno to zrobię, jak już załatwię sprawę ze studiami. Będzie ciężko, ale coś się znajdzie... za 8zł na ręke :D Też kocham Polskę i mam nadzieje, że tu się kiedyś wybiję. Od czegoś trzeba zacząć, no ale racja wyzysk jak skurwysyn, myśląc o tym, że sam prezes podupca jakimś porszakiem. Do tego ma w chuj innych samochodów.
Uwielbiam te klimaty. Znam kolesia, który ma tylko największe terenówki mercedesa, helikopter a jak się okazuje, że w Wiśle nikt w jego hotelu za 5-7 zł nie chce pracować to jest oburzony, że ludzie są leniwi. A nie są-tam po prostu jest lepszy rynek dla pracownika.
 
Uwielbiam te klimaty. Znam kolesia, który ma tylko największe terenówki mercedesa, helikopter a jak się okazuje, że w Wiśle nikt w jego hotelu za 5-7 zł nie chce pracować to jest oburzony, że ludzie są leniwi. A nie są-tam po prostu jest lepszy rynek dla pracownika.
Na studiach też pracowałem za jakieś 4,5 zł / h na rękę (Olsztyn). Jeszcze do tego jedna z najgorszych prac jakie robiłem. Wprawdzie niezbyt ciężka fizycznie ale monotonna jak jasna cholera - 8 h odbierania książek z taśmy produkcyjnej i układania na paletach. Po kilku dniach czas się wlókł jak jasna cholera, popadałem w jakieś otępienie. W zasadzie to praca dla debili i sporo takich tam pracowało. Przypomniała mi się pewna sytuacja. Łaziłem po jednym pomieszczeniu kompletowałem zestawy jakichś książek i układałem je na paletach. W tym samym pomieszczeniu kilka typowych wytapetowanych tipsiar insertowało te książki (tj. do każdej wsadzało jakąś ulotkę czy tam płytę, nie pamiętam już.) I taka rozmowa między nimi się wywiązała (akcja miała miejsce kilka dni po katastrofie smoleńskiej):
- Wczoraj w wiadomościach mówili, że wciąż tej czarnej skrzynki szukają.
- A co w ogóle jest w tej czarnej skrzynce?
- Nie wiem. Pewnie jakieś ciała.
Szczęka mi opadła w tym momencie.
Jedyna gorsza robota w jakiej robiłem to zbieranie truskawek za gówniarza. Po 6 godzinach pracy od 4-ej rano (potem już się nie chciało robić, bo gorąco się robiło) dostawało się około 20-30 złotych. A zapewniam Was, że po takiej pracy resztę dnia byście leżeli w łóżku z napierdalającymi plecami nie nadający się do niczego. Ale na jakieś czipsy a trochę później na bronki było. Kapitalizm kurwa jego mać.....:lol:
Ale w sumie chyba dzięki temu mam szacunek do ciężkiej pracy i pieniądza.
 
Back
Top