Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Barbour marka zawsze ceniona ale jest problem bo z tego co widze to preorder tych butów się już sprzedał cały :/



Zrzut do sklepów jest 8 listopada więc może się skusze.



130 GBP
 
widzialem bardzo podobny model do tego tylko bardzo oczojebny troche zestaw kolorow u ziomka. czuje, ze wygodne beda w chuj - jako, ze jestem najkarz mocny - jak podoba mi sie model adidasa to musi byc gruby. APPROVED! :D



bylem pewien, ze jakimis najami tutaj naspamowales ej!



cena widze przyjemna! ogarniam sie na studiach juz w sumie, zaraz zlapiemy jakiegos joba i tez porobimy na sneakery, haha. juz sie stesknilem za nowym obuwiem. :)
 
Ja chodzę w tych adidasach od lutego 2013 roku i polecam wszystkim te buty. Są nie do zajechania. Do tej pory mam je w stanie idealnym.



V22769_ADIDAS_ADISTAR_RACER_BLACK_3.jpg
 
Ten nowy model adidasa na sztosie też się na niego czaje... pół cohones będzie latać w tym modelu? :-)
 
Ma/miał ktoś jakąś kurtkę Under Armour albo inną termoaktywną i był/jest zadowolony? Nie chcę wyrzygać 500pln, i potem odsyłać jakby co. Głównie chodzi, o to żeby odprowadzała wilgoć, była lekka, dość cienka i wygodna/nie krępowała ruchów, bo jak patrze na te puchowce to szlag trafia. Budżet ~500pln
 
Jeśli chodzi o UA, raczej o jakość możesz być spokojny.
Posiadm kilka rzeczy i zdają egzamin wzorowo.
 
Panowie, polecicie jakąś kurtkę zimową. Budżet dupy nie urywa. Do 300 złotych.
 
w H&M masz rozne warianty puchowych za około 200 zł. W Reserved widzialem obnizki i mona kupic rozne modele kolo 150 zl. Za 300-350 sa juz naprawde fajne modele w Zarze o ile w nie wejdziesz :)
 
Ma/miał ktoś jakąś kurtkę Under Armour albo inną termoaktywną i był/jest zadowolony? Nie chcę wyrzygać 500pln, i potem odsyłać jakby co. Głównie chodzi, o to żeby odprowadzała wilgoć, była lekka, dość cienka i wygodna/nie krępowała ruchów, bo jak patrze na te puchowce to szlag trafia. Budżet ~500pln
Under Armour to gwarancja zadowolenia. Co prawda kurtki nie mam, ale trochę innych ciuchów i jest przekozak. Czpaka zimowa np. wygląda na cieniutką, ale odnosi się wrażenie nawet przy ostrej pizgawie, że po prostu trzyma temperaturę ciała. ciężko opisać w sumie... Niemniej w UA warto zainwestować imo.
 
Last edited:
Od dziś tj. 4.12 do 7.12 w house i cropp jest promocja -40% na wszystko dla subskrybentów ich newslettera, może ktoś coś fajnego wyhaczy ;)
 
Ja mam od Under Armor luzna koszulke treningowa, rash na zimne dni i krotkie spodenki. Koszulka po jednym treningu MMA sie zmechacila, a w spodenkach poszly kieszonki :-( Rash za to jest super.
 
Krótkie spodenki, bardzo cienkie mam od trzech lat-żadnych zmian.

Bluza bawełniana nieprzemakalna z kapturem-pół roku i podobnie.
 
Dokładnie. To się Storm nazywa. Jest chyba jakaś domieszka. Ale nosi się super.
 
Ebay UK się trafiają.Jak byla premiera to byłem w Polsce i tez mi uciekły. Jak bedzie jakaś reedycja to wstawię.
 
@goijlla
Już kupiłem, zapomniałem napisać. No w granicach 0 stopni wystarczy pod spód 1 warstwa(koszulka). Jak temperatura spada do -5 czy -8, to już bez bluzy ciężko. Korpus jest pancerny, rękawy są "zwykłe" jak od bluzy, ale dają radę i przede wszystkim są wygodne. Natomiast jeśli chodzi o deszcz, to po prostu odbija się, krople można zdmuchiwać dosłownie. Wiatr też nie jest straszny, jak bardzo pizga, to tylko czuć pod rękawami zmianę temperatury. Jej minus to wątły ściągacz na dole i brak jego regulacji. Wiem, że to kurtka przeznaczona do aktywności fizycznej, i luźny doł daje wentylację, ale klient mógłby dostać wybór. Jestem zadowolony póki co, zobaczymy jak przyjdą jebitne mrozy. Jeśli wtedy nie przesiądę się na sztuczną Wed'ze z Decathlonu bez żadnych membran za 200pln, to będzie git. Wg mnie 480pln to za drogo, ale nie żąłuję.
 
Zaczely sie wyprzedaze 50% w wielu sklepach miedzy innymi grupy Indetix czyli Zara, Berhska, Pull&Bear itd. na stronach tych sklepow ozna juz zamaawiac za obnizone ceny.
 
Trwaja jeszcze w styczniu i wtedy moga dojsc nawet do 90% ale wiadomo, ze wybor bedzie bardziej ograniczony np. rozmiarami. Mi sie udalo rok temu kupic pare par krotkich spodenek dzinsowych po 20 zl, ktore normlanie kosztowaly 100-120 i mialem spokoj z ciuchami na lato za grosze.
 
@krolik Miałem sporo rzeczy z Diverse. Jakość bardzo rozczarowuje. Fajnie wyglądają tam ubrania, ale jakościowo nie polecam. Zrezygnowałem z tej marki właśnie z powodu jakości.
 
co myślicie o takich butach
te skórzane na jesień, jakieś chłodniejsze dni
te na lato jak roshe runy, ale wszyscy w tym śmigają, to chociaż nie będę jak co drugi gimb wyglądał, do tego pełno podrób roshe runów, a tutaj mam w promocji za 130zł vans
4d469132aedc71446b879db7a9545d86e1a6ea93201501121540000000.jpg

pol_pl_Iso-1-5-Czarne-Nylonowe-Sportowe-Unisex-VXB8BA2-10753_1.jpg
 
Back
Top