Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Pany orientujecie się czy gdzieś obecnie są dobre promki na garnitury, koszule itd? Tak żeby całość zamknąć za ok 1500zł, ale wiadomo czym mniej tym lepiej tylko żeby jakość była sensowna.
 
Pany orientujecie się czy gdzieś obecnie są dobre promki na garnitury, koszule itd? Tak żeby całość zamknąć za ok 1500zł, ale wiadomo czym mniej tym lepiej tylko żeby jakość była sensowna.
Wólczanka ma wyprzedaż koszul i promocję 3 sztuka gratis. Na gajer Bytom powinien mieć jakieś sensowne rabaty, a jakość jest ok, we Wrocławiu mają też swój outlet.
 
Pany orientujecie się czy gdzieś obecnie są dobre promki na garnitury, koszule itd? Tak żeby całość zamknąć za ok 1500zł, ale wiadomo czym mniej tym lepiej tylko żeby jakość była sensowna.
Lancerto w Fashion Outlecie. Jakościowo bardzo przyzwoite, mam 3 garnitury od nich i mogę polecić. Plus jest taki, że obsługa jest naprawdę sensowna, ja mam problem z doborem rozmiarów jeśli chodzi o taliowane marynarki, a tam zawsze mi coś babeczki wymyśliły dobrego. Fajnie, że można brać inne rozmiary spodni i marynarek, a nie jest to powszechna praktyka w salonach. Promki zaś są takie, że poza najnowszą kolekcją zawsze są przeceny, dodatkowo zazwyczaj jakieś pierdy typu pokrowiec na gajer za 1zł, czy pierwsze poprawki/przerobienie gratis. Kwestia szczęścia co Ci się spodoba, raz zmieściłem się poniżej 1500zł za marynarkę i spodnie, raz mi się spodobało coś z nowej kolekcji i wydałem z koszulą 2x tyle:lol:
 
Dzięki wielkie Pany, generalnie nie szukam dla siebie, ale dla mojego dobrego ziomala, który ma na dniach ślub siostry, mieszka w niemcowni i będzie we Wrocławiu tylko na jeden dzień i chciałby to ogarnąć dość szybko a nie latać od sklepu do sklepu. Ja swój garnitur kupiłem w Londynie w River Island i jestem zadowolony, (koszule zazwyczaj kupuję w TKMaxxie a dodatki typu krawaty czy muchy na Allegro bo jeżeli o to chodzi to nie przywiązuję większej uwagi do jakości tylko do tego czy mi się podobają), ale u nas nie bardzo wiem gdzie można się udać, najczęściej jednak pojawia się „Bytom” i chyba tam go odeślę.
 
Last edited:
jak Conor jak coś
130096-1532336916.jpg
 
Jak jesteśmy w temacie garniturów, to ktoś kupował w Recmanie i może polecić? To raczej niższa liga, bo z tego co widziałem to poniżej tysiaka większość chodzi.
@respect widziałem tam spore promocje na ich stronie, może kolega sprawdzić czy w salonach też są.
 
Jak jesteśmy w temacie garniturów, to ktoś kupował w Recmanie i może polecić? To raczej niższa liga, bo z tego co widziałem to poniżej tysiaka większość chodzi.
@respect widziałem tam spore promocje na ich stronie, może kolega sprawdzić czy w salonach też są.
W Recmanie kupowałem 10 lat temu na studniówkę.
Tyle o nich wiem.
:korwinlaugh:
 
Jak jesteśmy w temacie garniturów, to ktoś kupował w Recmanie i może polecić? To raczej niższa liga, bo z tego co widziałem to poniżej tysiaka większość chodzi.
@respect widziałem tam spore promocje na ich stronie, może kolega sprawdzić czy w salonach też są.
Miałem od nich 2 garniaki i sobie chwaliłem.
 
Jak jesteśmy w temacie garniturów, to ktoś kupował w Recmanie i może polecić? To raczej niższa liga, bo z tego co widziałem to poniżej tysiaka większość chodzi.
@respect widziałem tam spore promocje na ich stronie, może kolega sprawdzić czy w salonach też są.

Czasem kupię tam koszulę, noszą się całkiem okey.
 
Zastanawiam sie nad smartwatchem, i postanowiłem spytać Was o zdanie - interesują mnie tylko dobrze wyglądające zegarki, w sensie - żeby nie wyglądał jak smartwatch :putinlaugh:
Kojarzycie coś w takich okolicach? Naturalnie elektronika ma dobrze działać, plus chcę również mieć możliwość płacenia nim.
:zarobiony:

Z góry dzięki :baldwinwhiskey:
 
Zastanawiam sie nad smartwatchem, i postanowiłem spytać Was o zdanie - interesują mnie tylko dobrze wyglądające zegarki, w sensie - żeby nie wyglądał jak smartwatch :putinlaugh:
Kojarzycie coś w takich okolicach? Naturalnie elektronika ma dobrze działać, plus chcę również mieć możliwość płacenia nim.
:zarobiony:

Z góry dzięki :baldwinwhiskey:
Design rzecz gustu, ale dam Ci najważniejszą radę dotyczącą smartwatcha. Jak już znajdziesz ten właściwy model, kupisz go i skonfigurujesz, to wypierdol go do śmieci.
 
Mój drewniany przyjacielu,
jakbym kurwa do Pinokia przemawiał:putinlaugh:
jesteś człekiem rozsądnym, weź sobie to zracjonalizuj. Na chuj Ci urządzenie, które duplikuje funkcjonalności Twojego telefonu i ma jakieś trzy inne, których i tak nie będziesz używał. Będziesz to gówno musiał też ładować codziennie.

*SCENKA RODZAJOWA: Płatności smartwatchem w Lidlu*
Kasjerka: Płatność kartą czy gotówką?
Drzewo: Zegarkiem
Kasjerka: :mamedwhat:
Drzewo: Kartą zbliżeniowo
Kasjerka: Można zbliżyć
Drzewo: *przykłada zegarek, terminal nie reaguje*
Drzewo: *przykłada zegarek, terminal nie reaguje, przyłożono za słabo*
Drzewo: *przykłada zegarek, terminal nie reaguje, przyłożono zbyt krzywo*
Drzewo: *ściąga zegarek z nadgarstka, przykłada zegarek tak dokładnie jak się da do czytnika, terminal przyjmuje płatność za browary*
Dostawanie kurwicy: BEZCENNE za inne rzeczy zapłacisz kartą MasterCard w swoim smartwatchu

PYTANIE (istotne): Którego producenta smartfon posiadasz?
 
Mój drewniany przyjacielu,
jakbym kurwa do Pinokia przemawiał:putinlaugh:
jesteś człekiem rozsądnym, weź sobie to zracjonalizuj. Na chuj Ci urządzenie, które duplikuje funkcjonalności Twojego telefonu i ma jakieś trzy inne, których i tak nie będziesz używał. Będziesz to gówno musiał też ładować codziennie.

*SCENKA RODZAJOWA: Płatności smartwatchem w Lidlu*
Kasjerka: Płatność kartą czy gotówką?
Drzewo: Zegarkiem
Kasjerka: :mamedwhat:
Drzewo: Kartą zbliżeniowo
Kasjerka: Można zbliżyć
Drzewo: *przykłada zegarek, terminal nie reaguje*
Drzewo: *przykłada zegarek, terminal nie reaguje, przyłożono za słabo*
Drzewo: *przykłada zegarek, terminal nie reaguje, przyłożono zbyt krzywo*
Drzewo: *ściąga zegarek z nadgarstka, przykłada zegarek tak dokładnie jak się da do czytnika, terminal przyjmuje płatność za browary*
Dostawanie kurwicy: BEZCENNE za inne rzeczy zapłacisz kartą MasterCard w swoim smartwatchu

PYTANIE (istotne): Którego producenta smartfon posiadasz?
:putinlaugh:
 
Mój drewniany przyjacielu,
jakbym kurwa do Pinokia przemawiał:putinlaugh:
jesteś człekiem rozsądnym, weź sobie to zracjonalizuj. Na chuj Ci urządzenie, które duplikuje funkcjonalności Twojego telefonu i ma jakieś trzy inne, których i tak nie będziesz używał. Będziesz to gówno musiał też ładować codziennie.

*SCENKA RODZAJOWA: Płatności smartwatchem w Lidlu*
Kasjerka: Płatność kartą czy gotówką?
Drzewo: Zegarkiem
Kasjerka: :mamedwhat:
Drzewo: Kartą zbliżeniowo
Kasjerka: Można zbliżyć
Drzewo: *przykłada zegarek, terminal nie reaguje*
Drzewo: *przykłada zegarek, terminal nie reaguje, przyłożono za słabo*
Drzewo: *przykłada zegarek, terminal nie reaguje, przyłożono zbyt krzywo*
Drzewo: *ściąga zegarek z nadgarstka, przykłada zegarek tak dokładnie jak się da do czytnika, terminal przyjmuje płatność za browary*
Dostawanie kurwicy: BEZCENNE za inne rzeczy zapłacisz kartą MasterCard w swoim smartwatchu

PYTANIE (istotne): Którego producenta smartfon posiadasz?
Nie obsługuje nfc :childcry:
Jest drewniany:korwinlaugh:
 
Nie obsługuje nfc :childcry:
Jest drewniany:korwinlaugh:
Bo jak masz na przykład telefon od Samsunga to zegarek wybierasz też Samsunga bo łatwiej te kurestwa ze sobą zsynchronizować.
Jeżeli (jak do niedawna @andrzej_t.) posiadasz telefon firmy Wu Tang-Tang Ze to nie dokupuj do niego smartzegarka, bo ukradnie Ci pieniądze, przekaże wszystkie twoje dane służbom wywiadowczym Bangladeszu i zmieni hasło do logowania na Cohones.
 
Bo jak masz na przykład telefon od Samsunga to zegarek wybierasz też Samsunga bo łatwiej te kurestwa ze sobą zsynchronizować.
Jeżeli (jak do niedawna @andrzej_t.) posiadasz telefon firmy Wu Tang-Tang Ze to nie dokupuj do niego smartzegarka, bo ukradnie Ci pieniądze, przekaże wszystkie twoje dane służbom wywiadowczym Bangladeszu i zmieni hasło do logowania na Cohones.
Potwierdzam, raz się nie mogłem zalogować i myślałem już żeby dzwonić do CBA :lesnarhappy: albo innej służby kontrwywiadu, ale okazało się tylko, że serwery wyjebało na walce Kołpaka
 
Back
Top