Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Tak sobie pomyślałem, że mógłbyś podesłać link do tych identycznych DW za 4 zikosy. Skoro już mam w ręku oryginalny za 600 zikosów to będę mógł sobie porównać i przekonać się na własnej skórze.

Problem z DW jest taki, że dużo płaci się za markę, a jakość nie jest wyższa od Lorusa, Timexa czy Casio.
 
Tak sobie pomyślałem, że mógłbyś podesłać link do tych identycznych DW za 4 zikosy. Skoro już mam w ręku oryginalny za 600 zikosów to będę mógł sobie porównać i przekonać się na własnej skórze.
Mam 3 DW. Jeden oryginał, dwa z Ali za jakieś 4 $ każdy. Wizualnie różnicy prawie nie ma. Jakościowo jest spora. Po pierwsze podjebki parują od środka, pasek jest niestabilny i w dodatku pozłacanie ma brzydszy odcień :)
Oryginał kupiłem jakoś za 300 zł na promocji z rok temu. Gdzieś się podziewa w biżuterii żony, bo wyszło, że taki bardziej unisex :D Są tez podjebki lepsze jakości, ale za nie trzeba zapłacić powiedzmy 30 dolców. Masz wtedy pudełeczko i inne gadżety. Takiego nie testowałem.

Teraz chyba sobie tego kupię na urodziny https://www.zegarek.net/zegarki-esprit/zegarek-es1g071m0075
 
Last edited:
Mam 3 DW. Jeden oryginał, dwa z Ali za jakieś 4 $ każdy. Wizualnie różnicy prawie nie ma. Jakościowo jest spora. Po pierwsze podjebki parują od środka, pasek jest niestabilny i w dodatku pozłacanie ma brzydszy odcień :)
Oryginał kupiłem jakoś za 300 zł na promocji z rok temu. Gdzieś się podziewa w biżuterii żony, bo wyszło, że taki bardziej unisex :D Są tez podjebki lepsze jakości, ale za nie trzeba zapłacić powiedzmy 30 dolców. Masz wtedy pudełeczko i inne gadżety. Takiego nie testowałem.

Teraz chyba sobie tego kupię na urodziny https://www.zegarek.net/zegarki-esprit/zegarek-es1g071m0075
Dzieki za opinię. Czyli moja ciekawość zaspokojona, @FAMEMMA wyjaśniony a ja zaoszczędziłem 4 złote :D
Ale jakby ktoś miał link do takich „firmowych” zegarków za dolara to chętnie przytulę. Chciałbym z ciekawosci zobaczyć jak to wszystko tak wygląda bo do tej pory kupiłem tylko kilka rzeczy w aplikacji Joom, ale tam nie ma „oryginałów” tylko po prostu produkty no name!
 
Dzieki za opinię. Czyli moja ciekawość zaspokojona, @FAMEMMA wyjaśniony a ja zaoszczędziłem 4 złote :D
Ale jakby ktoś miał link do takich „firmowych” zegarków za dolara to chętnie przytulę. Chciałbym z ciekawosci zobaczyć jak to wszystko tak wygląda bo do tej pory kupiłem tylko kilka rzeczy w aplikacji Joom, ale tam nie ma „oryginałów” tylko po prostu produkty no name!
Pozapisuj sie do grup na fb jakie aliexpress markowo itp. Połowa lasek, które noszą zegarki Tous, Kenzo itp czy torebki Korsa to ma stamtąd.
 
Wczoraj dotarł do mnie taki:
https://www.ebay.de/itm/Candino-Her...banduhr-Elegant-silber-UC4633-1-/323472529507
Całkiem ładnie się prezentuje. Nie wiem jak "modni zegarkowcy" się zapatrują na tę markę, ale jak dla mnie git.
Teraz poluję na jakiegoś niedrogiego a fajnego divera na bransolecie

Całkiem przyzwoite w swojej cenie.

Bierz coś z Seiko/Orient, świetne tanie driver w automatach.

Orient Ray ll szczególnie, albo nowe Mako

Popieram, dobry wybór.

@Comber

To podrzuć zdjęcie czegoś modowego co się podoba, określ budżet może pomożemy.
 
Ray III moim zdaniem lepiej się prezentują, ale to kwestia gustu.
Wiadomo:) Dla mnie Ray II jest bezbłędny (pomijając bransoletę i działanie bezela) na codzienny zegarek, gdybym nie miał niebieskiego, kupiłbym sobie też czarny :lol:
Orient-Ray-II-Wristshot.jpg

Swoją drogą luma zjada szwajcarską "elite".
Co ciekawe znam ludzi noszących Omegi i Rolexy, którzy tez posiadają ten model i sie nim podniecają mimo że tanizna huehue
 
@Evo i reszta, coś takiego za to siano się opyla, czy invictę lepiej odpuścić?

Wiem co sądzi Evo na ten temat, ale za TAAAAKIE siano w tej cenie automatu z seikaczem w środku, typu diver nie dostaniesz. Straszna cebula, ale jak sie podoba to bierz, cena jak za kiepską imprezę:beczka:
 
Back
Top