Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Ma ktoś z Was Tubular Invader 2.0 ? Chciałbym wiedzieć jak sprawa z czyszczeniem tych trzewików wygląda, mam najeczki 6.0 z podobnego materiału i strasznie szybko się upierdalają a potem jest problem z czyszczeniem, na dodatek po kilkukrotnym wyczyszzeniu kolor trochę wypłowiał stąd delikatne odrzucenie mam do tego typu obuwia.
 
5.jpg

cache_33961869.JPG
 
Się nie śmiej się bo są ludzie, którzy to to zakładają na nogi...:joe:
A niech zakładają, ja jestem dosyć wyluzowany i tolerancyjny jeśli chodzi o wygląd bo sam lubię wydziwiać i trochę specjalnie się ubierać kiczowato. Po prostu to porównanie do tej łódki jest genialne. Chociaż zgodze się, że te modne kurwiszony często są żenujące szczególnie przez to, że płacą ogromne pieniądze za rzeczy które nie są tyle warte. To zwykłe frajerstwo nawet jak cię stać według mnie :lol: Dajesz się po prostu ruchać tym firmom w dupe. :lol:
 
kurwa kaczka te buty chyba kosztują z 2,5k. :lol: nikt tu prawdopodobnie w takich nie chodzi :lol:
Miałem kupione 2 modele yeezy, fakt zarobiłem na nich na czysto z 3000 zł, ale jak bym miał okazję kupić jeszcze raz model V2 Beluga to bym je kupił dla siebie.
 
kurna trzeciej pary nie dalem rady, bo limit na karcie ustawilem...
supreme nike w 3 minuty nic nie bylo na nike, na supreme z 15 min wisialy
 
Back
Top