Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

A ja myślałem , że Pudzio się szarpnął i kupuje sobie jakieś drogie-badziewne-ekstrawagandzkie jeans. Na jego gust wiejsko-odpustowy były całkiem OK i do image pasują. A on jak zwykle nosi to co za free dostał. Nic się nie zmienił.
 
@dizel77 ile w skali cyganowotości? :D

SAF.jpg
 
Ja sobie ostatnio zamówiłem 4 pary jeansów z medicine. Po 70 zł sztuka w mid-sale i wyjebane. Wole mieć 30 par spodni za 100 zł i niż tyrać 4 pary po 300 zł.

Ja tam wolę kilka porządnych par niż kilkadziesiąt marnej jakości, zupełnie abstrahując od ceny bo ta często nie odzwierciedla wartości produktu.
 
Ja tam wolę kilka porządnych par niż kilkadziesiąt marnej jakości, zupełnie abstrahując od ceny bo ta często nie odzwierciedla wartości produktu.
Zwracam uwagę na jakość, ale bez przesady, bo często zmieniam garderobę, poza tym mam manię posiadania ubrań w różnorakich odcieniach i kolorach dlatego zbankrutowałbym, gdybym kupował z wyższej półki cenowej. Poza tym, mając kilkanaście par nie odczuwasz gorszej jakości, bo po prostu rzadziej je nosisz. Teraz testuję te jeansy z medicine i jestem naprawdę zadowolony. Swoją drogą chinosy też mają solidne, bo przy okazji zamówiłem dwie pary.
 
Zwracam uwagę na jakość, ale bez przesady, bo często zmieniam garderobę, poza tym mam manię posiadania ubrań w różnorakich odcieniach i kolorach dlatego zbankrutowałbym, gdybym kupował z wyższej półki cenowej. Poza tym, mając kilkanaście par nie odczuwasz gorszej jakości, bo po prostu rzadziej je nosisz. Teraz testuję te jeansy z medicine i jestem naprawdę zadowolony. Swoją drogą chinosy też mają solidne, bo przy okazji zamówiłem dwie pary.

Może to subiektywne odczucie, ale jeansy są lepsze i gorsze a sama jakość materiału (oprócz kroju oczywiście) wpływa na komfort użytkowania. Nie pisząc nawet o trwałości, bo to jest oczywiste.

Mam takie szczęście, że do garderoby nie przywiązuję aż takiej uwagi i wystarcza mi "podstawowy zestaw". Chyba mam oko do wyboru stosunkowo trwałych rzeczy, to część z nich nosi się latami a nadal wyglądają jak nowe.
 
http://www.banggood.com/Naviforce-N...splay-Week-Date-Men-Wrist-Watch-p-966427.html

http://allegro.pl/zegarek-meski-naviforce-vik-6-kolorow-bransoleta-i6586340493.html?snapshot=MjAxNy0wNC0wNVQwOTozMTo0Mi41MDFaO2J1eWVyO2ZlOTg0MTkzMGI1ZjZlMTM1Y2NkN2U2Njk0NzBmYjA4MGU4ZmI4ZDRlYTQ2MDgxN2IzNThjYjA2NTZiMzA4ZGU=

dobry porządny sikor, tylko dlaczego w naszym pięknym kraju przy zarobkach x mniejszych płacę za towar x2 więcej? kurwa.
nie wiem czy odesłać i zamawiać z zagranicy bo pewnie przypłynie za miesiąc nie wiadomo w jakim stanie. help.

Bez urazy, ale ja takiego czegoś nie traktuję nawet w kategoriach zegarka, a określenie "dobry, porządny sikor" jest dla mnie w tym wypadku herezją.:fjedzia:
 
Skoro przy zegarkach, to w sumie polubiłem tego nowego nurka.
Trochę się tylko jakby za bardzo obracał mi na tym pasku w lewą mańkę na ręce,ale mały problem... Ale jednak
 
Skoro przy zegarkach, to w sumie polubiłem tego nowego nurka.
Trochę się tylko jakby za bardzo obracał mi na tym pasku w lewą mańkę na ręce,ale mały problem... Ale jednak

Fajnie, że się spodobał, bo już się obawiałem namierzania i wizyty :kis:
Do tego nurka zawsze możesz dokupić strap'a (parciany pasek), nosi się na nim wygodnie i na pewno nie będzie się 'przesuwał', chociaż jak guma się trochę wyrobi to nie powinien (ew. sprawdź czy nie dopniesz mocniej bo może nosisz za luźno).
 
Ja tak samo, podejrzewam, że jakby były w sklepie za 50zł to i tak bym się nie skusił. Druga strona medalu jest taka, że target na te buty to pewnie trochę inne osoby.
tu chodzi tylko o hajs, jak cos zejdzie w kilka minut to na tych butach zarobisz i one beda "modne", chocby wygladaly jak totalne gowno
przyklad na fotkach
te pierwsze jakies 400zl, te drugie 4000zl

bb8824_01_standard-copy.jpg

yeezy-boost-350-tan-store-list-3.jpg
 
@Aliibaba mam dwa konta.

Co do tych Jordanów to na zywo i na nogach wyglądają fajnie, a do tego mozna je ubrać i do dresów i do płaszcza, a dwa kupione na zarobek.
A skąd popyt na ten model ?
mj-jordan1-royal.jpg


To są klasyki/legendy itp wpizde gwiazd w tych butach chodzi i dlatego ludzie je chcą.
np:
http://sneakernews.com/wp-content/u...eet-kobe-bryant-air-jordan-i-black-blue-1.jpg
https://s-media-cache-ak0.pinimg.co...886392bf--celebrity-feet-sneakers-fashion.jpg

@Maciej Szumowski nie kupisz atmosów za 1000 zł...
 
Last edited:
@magik no jasne, tylko nie taki elegancki płaszcz, sportowy. Bardzo często tak chodzę i zajebiście to wygląda i fajne się tak czuję.

Coś takiego jak ten koleś w tym filmiku ma 2 płaszcze i do tego Jordany + bluza z kapturem.

 
@Alibaba, mam te pierwsze które wstawiłeś - Tubulary Shadow. Są OK, ogólnie całkiem udana seria. Mi się podobają.

@aqua, fakt, Atmosów za 1000 nie kupisz. Podałem je jako przykład, nie sprawdzając ceny. Obie pary średnio mi leżą - to miałem za przesłanie :D

Teraz mi się podobają te NMD City Socki. Szkoda, że na razie w sklepach wiszą tylko jakieś dziwne wzorki, a nie klasyczne całe czarne np.
 
Back
Top