Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Masz 20 atm, zakręcaną koronke i sylikonowy pasek, możesz w zasadzie nurkować ze sprzętem, a z szafek kradną ;)

Dokładnie to jest diver, można śmiało bez obaw z nim pływać. Chyba, że ktoś nie lubi :)

A co do jeansów, bo widzę ciekawa dyskusja się wywiązuje, to najlepsze jakie miałem na dupie to jeansy marki 3sixteen, szkoda, że niedostępne w Polsce bo innych bym nie nosił.

A z tych dostępnych u nas to przerzuciłem się z Levis'ów na Lee bo lepiej mi leżą i chyba są nawet trwalsze.
 
3sixteen też około 1000 za spodnie

Ale jakość jest zupełnie inna niż masówek typu Levisy, Lee, Wranglery itd. Żywotność również. Ceny ok. 200-250$ ale nie zawsze dolar był taki mocny :)
 
Wiadomo, za jakość się płaci, ale czasem patrząc na ceny to zwykła rozrzutność. Każdy ma jakieś hobby, pasje itd. ale jakby to były u mnie ubrania to patrząc na ceny niektórych modówek szybko bym zbankrutował :P
No dokladnie ;) Ja bardzo lubie Stone Island (waham sie teraz nawet nad kupnem bialego crewnecka, na farfetchu wisi za 550 bodajze, niezla cena), ale po prostu mi zal wydawac tyle :D ubrania szybko dosc sie niszcza, wiec lepiej sie zastanowic kilka razy czy warto. Tak samo Off White mi sie strasznie podoba, a nie widzi mi sie placic 1000 zl za koszulke, chociaz na zywo wygladaja rewelacyjnie. Bede mial miliony na koncie, to wtedy sobie kupie :)
 
  • Like
Reactions: Evo
Ja osobiście kupuję tylko Levisy, mam swoje ulubione 3 modele i wokół nich się obracam, czasami zmieniając krój. Dla mnie są bezkonkurencyjne.
 
Korzystał ktoś ze sklepu o nazwie szch.pl? Opinie ma niby dobre, ale czy to nie jest jakiś fejk? Dużo taniej mają asortyment niż to co po necie śmiga
 
Korzystał ktoś ze sklepu o nazwie szch.pl? Opinie ma niby dobre, ale czy to nie jest jakiś fejk? Dużo taniej mają asortyment niż to co po necie śmiga
Jak widzę takie sklepy, to się dziwie jak ktoś sie moze na to nabierać, swoją drogą są tam parki za 299 zł, za którę bym z miejsca wypłacił 1000 zł :D

Podróbka:
http://www.szch.pl/pl/p/Buty-Air-Jordan-4-/5809

Oryginał:
http://store.nike.com/pl/pl_pl/pd/buty-meskie-air-jordan-4-retro/pid-11252818/pgid-11839860
 
Korzystał ktoś ze sklepu o nazwie szch.pl? Opinie ma niby dobre, ale czy to nie jest jakiś fejk? Dużo taniej mają asortyment niż to co po necie śmiga
SzCh.pl jest polską firmą, zlokalizowaną w Azji i z polskim kapitałem, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej markowego obuwia, głównie producentów europejskich. Działamy za pośrednictwem sieci internet już od 2010 roku. Obecnie jesteśmy największym obuwniczym sklepem Internetowym w Polsce. Nasz asortyment to ponad 5000 modeli, takich jak: Nike, Adidas, Vans, Reebok, Asics i wiele innych.
to już samo wszystko mówi o oryginalności ich produktów
 
Powiedzcie co to za Jeansy Pudzio ma ciągle ma z tym charakterystycznym wzorem wyszytym na kieszeniach?
 
Powiedzcie co to za Jeansy Pudzio ma ciągle ma z tym charakterystycznym wzorem wyszytym na kieszeniach?

Olimp... XD To juz chyba gorzej niz Reserved. Jedyne co ich tlumaczy to fakt ze dostaja je za darmo.
 
Ja sobie ostatnio zamówiłem 4 pary jeansów z medicine. Po 70 zł sztuka w mid-sale i wyjebane. Wole mieć 30 par spodni za 100 zł i niż tyrać 4 pary po 300 zł.
 
Back
Top