Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Każdy sam decyduje, ile wydaje na ciuchy. Także rozmowy "Takie coś za 2000? 100 bym nie dał!" nie mają sensu. Nikt Wam nie każe.

To nie kwestia hajsu ale stosunek wartosci do ceny. Doskonale rozumiem 700 za AJ lub dobre skorzane PRM.
(Pure Money wjada prawdopodobnie-) .
Ceny nowych modeli Adidasa sa z dupy IMHO.
 
@Maciej Szumowski Tych skarpet nie sprzedaż, nie ma na nie popytu

Co do Yeezy to one w Polsce nie chodzą przecież w takich kwotach, chyba że wysyłał za granicę.

@Aliibaba Moje dzisiaj do mnie dotarły, już sprzedane jutro lecą kurierem w PL.

7M7bM3w.jpg
te buty mi się kojarzą z andrutem. :lol:

wafel-z-masa-kokosowa[7].jpg
 
biere! rozmiar 44 1/2 jest? place kurwa w diamentach z Sierra Leone!
To jest rozmiar 42-46. Dorzucają taśmę żeby sobie dostosowac rozmiar, wygodniejszych nie znajdziesz! Na hasło" marmelada" wchodzi 30% rabatu na ekupanbuta.com
 
Jak wrzucałem Ecco albo inne fajne butki to mnie wszyscy jechali ,że to dla starych dziadków z bazaru. Teraz wielu dochodzi do rozumu ,że Adidosy i Nike mocno upadły na jakości a teraz szmaty i skarpety na podeszwie z tektury wciskają nam za 2000 i jeszcze robią taki myk by trzeba było się na nie zapisywać i o nie bić. To szczyt manipulacj z ich strony i i naszej głupoty ! Ja kupiłem 3 pary air sraxów na które jak patrzę to mam ochotę baranka sobie strzelić. Może nie są tragiczne ale bez przesady.
 
Jak wrzucałem Ecco albo inne fajne butki to mnie wszyscy jechali ,że to dla starych dziadków z bazaru. Teraz wielu dochodzi do rozumu ,że Adidosy i Nike mocno upadły na jakości a teraz szmaty i skarpety na podeszwie z tektury wciskają nam za 2000 i jeszcze robią taki myk by trzeba było się na nie zapisywać i o nie bić. To szczyt manipulacj z ich strony i i naszej głupoty ! Ja kupiłem 3 pary air sraxów na które jak patrzę to mam ochotę baranka sobie strzelić. Może nie są tragiczne ale bez przesady.

Jedyne AM jakie mi sie podobaja to 95 i 97.
Ale mialem jakies Maxy (nawet nie wiem jaki model, bialo-niebieskie) i jakosciowo beznadziejne i predko ich znowu nie kupie
 
moze po prostu takie skarpety sa w chuj wygodniejsze i bardziej przewiewne niz normalne buty?
na pewno jest to bardziej higieniczne niz zapierdalanie w przepoconych butach z deichamana
 
Mi nie chodzi o to co komu się podoba , nie mówię o gustach. Chodzi mi o to ,że robi się coraz gorszej jakości z jak najtańszych materiałów. Chińczycy robią to coraz gorszej jakości bo pewnie płaci im się mniej. A głupi tak kupi ! Żeby zrobić sztuczny popyt to robią limity , losowania , zapisy. Tak się manipuluje masami by kupiły gówno w papierku za milion. Pytam co w takim bucie jest warte 1000 ? Chińczyk pewnie za gotowy but 5$
 
Mi nie chodzi o to co komu się podoba , nie mówię o gustach. Chodzi mi o to ,że robi się coraz gorszej jakości z jak najtańszych materiałów. Chińczycy robią to coraz gorszej jakości bo pewnie płaci im się mniej. A głupi tak kupi ! Żeby zrobić sztuczny popyt to robią limity , losowania , zapisy. Tak się manipuluje masami by kupiły gówno w papierku za milion. Pytam co w takim bucie jest warte 1000 ? Chińczyk pewnie za gotowy but 5$
Swiata nie zmieniesz, a w ladnych butach popierdalac chcesz, to plac hajsy, po co sie nad tym spuszczac
 
Mi nie chodzi o to co komu się podoba , nie mówię o gustach. Chodzi mi o to ,że robi się coraz gorszej jakości z jak najtańszych materiałów. Chińczycy robią to coraz gorszej jakości bo pewnie płaci im się mniej. A głupi tak kupi ! Żeby zrobić sztuczny popyt to robią limity , losowania , zapisy. Tak się manipuluje masami by kupiły gówno w papierku za milion. Pytam co w takim bucie jest warte 1000 ? Chińczyk pewnie za gotowy but 5$
rozne technologie to wszystko kosztuje, no i kazdy chce zarobic
adidas pewnie takiemu Chinczykowi wiecej placi niz januszbiznesu w Polsce, bo oni za duzo maja do stracenia
 
Mi nie chodzi o to co komu się podoba , nie mówię o gustach. Chodzi mi o to ,że robi się coraz gorszej jakości z jak najtańszych materiałów. Chińczycy robią to coraz gorszej jakości bo pewnie płaci im się mniej. A głupi tak kupi ! Żeby zrobić sztuczny popyt to robią limity , losowania , zapisy. Tak się manipuluje masami by kupiły gówno w papierku za milion. Pytam co w takim bucie jest warte 1000 ? Chińczyk pewnie za gotowy but 5$
biedny hejter
 
Jak już trwa dyskusja o butach, używał ktoś czegoś takiego do biegania/codziennego użytku?

360-Black-Black-Night_Blue-Reflective-Lg_1024x1024.jpg
 
A ja sobie dzisiaj zakupiłem buty na lato, jeszcze nie wiem czy dla siebie czy je sprzedam, ale wyglądają estetycznie :)

BA7828_01_standard.jpg

PHARRELL WILLIAMS TENNIS HU PRIMEKNIT SHOES
 
Back
Top