Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Bo wszystko tam jest podróbami? Odebrałem to jako żart, bo raczej ta strona jest tylko wyśmiewana.
Nic oryginalnego, przekręt straszny. Same rzeczy z Chin. To samo na ali jest za 50 zł.
Bluza Supreme za 200 zł? Gdyby to był oryginał, to na końcu pojawiłoby się jeszcze jedno zero.
Nie kupuj tam, chyba, że fejki Ci nie przeszkadzają.

To dzięki za info, bo nie miałem pojęcia.
 
Do 50 $ nie ma cła ani vatu.

Co do kupowania Supreme czy BAPE itd na zagranicznych portalach tyku ali... kurwa ludzie trochę pomyślunku przecież 99,9% tych rzeczy to fejki.
 
No to raczej oczywiste, że same fejki tam są. Jedyne co widziałem oryginalne na Ali, to ostatnio jakieś Najacze wrzucił sklep. Poza tym masa podrób. Ja jedyne co zamawiam z ali, to case'y na telefon.

Żeby kupować Supreme/BAPE itd., to polecam raczej grupki na fb typu Street Auctions czy HypeTalk. Ale też trzeba się upewniać, czy nie podróba...
 
z7737038O.jpg

ZiAeMRO.jpg

gallery_471443_75011213733839851005527275.jpg


To jest klasyk, a nie jakieś gówna co zapodajecie.


Edit. Nie wiem, czy obecnie przesiadująca w temacie gimbaza wie, ale za moich czasów na wszystkie buty sportowe, mówiło się po prostu adidasy.
 
Widzisz @kaczka41, kiedyś uogólniało się i mówiło adidasy, a teraz te gimby trochę lepiej się znają na tym wszystkim. Teraz jak kogoś buty nie obchodzą to też tak mówi, ale dość rzadko. Bez znaczenia
Ale to co wrzuciłeś - fuj... :(
 
z7737038O.jpg

ZiAeMRO.jpg

gallery_471443_75011213733839851005527275.jpg


To jest klasyk, a nie jakieś gówna co zapodajecie.


Edit. Nie wiem, czy obecnie przesiadująca w temacie gimbaza wie, ale za moich czasów na wszystkie buty sportowe, mówiło się po prostu adidasy.
Dodam jeszcze o tych Sofixach ,że mimo iż technologia była 30 lat w tył to jakość tych butów była wyższa niż dzisiejsze Nike , Adidasy czy Jebboki. Szkoda,że Kaczka takie zajechane wlepił
 
Dodam jeszcze o tych Sofixach ,że mimo iż technologia była 30 lat w tył to jakość tych butów była wyższa niż dzisiejsze Nike , Adidasy czy Jebboki. Szkoda,że Kaczka takie zajechane wlepił
Teraz jakosc sie nie liczy. Chuj ze syra jebie bo nie oddycha, chuj ze odciski i przetarcia, chuj ze farbuja, wazne ze sie swieca i inne pizdy widza ze to jordan air max 286 b62 reebok flow dura plex za 1600zl.
 
Co w tych butach jest fajnego? Rozumiem Ecco. Miałem Vikingi ze skóry yaka i buty nie do zajechania. Ale to to? Mam takie same Vansy tylko ja za nie zapłaciłem na wyprzy w zalando 120 zł...:fjedzia:
Poza tych szukałeś sneakerów...
Sam nie wiem czego szukam , mam jeszcze tyle nie używanych butów ...
 
Back
Top