Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Moje 2 parki Jordan 13 z tego roku

J0KdfFa.jpg
Ale zakładasz czasem,czy tylko po domu łazisz?
 
@Lemur serio nie przejmuj sie takimi sprawami, buty są do chodzenia dla każdego

no te Y3 piękne, ale jeszcze lepsza jest za nie cena... jakieś 350 Euro.

http://store.y-3.com/pl/y3store/men/sneakers

A co jeśli chodzi o komfort noszenia takich butów latem?

No cena Y-3 to jakiś kosmos, ale design miażdży i zupełnie nie zgadzam się z tym co napisał ktoś wcześniej tzn. że Nike są ponadczasowe, a o Adidasach nikt nie będzie pamiętał. Moim zdaniem właśnie Adidas zmierza w dobrym kierunku odświeżając swoją kolekcje i współpracując z takim Supreme, czy BAPE.
 
@Lemur Akurat Jordany 13 na lato to słaby wybór ;)

Co do adidasa to też uważam, że idą w dobrym kierunku, ale wątpie że doścignął nike, czas pokaże. Co do kolaboracji to SUPREME raczej z NIKE wspołpracuje.
 
@Lemur Akurat Jordany 13 na lato to słaby wybór ;)

Co do adidasa to też uważam, że idą w dobrym kierunku, ale wątpie że doścignął nike, czas pokaże. Co do kolaboracji to SUPREME raczej z NIKE wspołpracuje.

BAPExAdidas:
bape-adidas-originals-nmd-official-store-links-00.jpg

SUPREMExAdidas:
supreme-adidas-nmd-r1-desert-camo-cover.png


SUPREMExAdidas:
adidas-takes-shot-at-supreme-jordan-sneaker-1-480x320.jpg


Jest tego trochę ;)
 
W ogóle co do tego Adidasa z BAPE, to z dropami nie ma szans. Na Polskę ostatnio bodajże dwie pary kurtek w XXL wrzucili :D i pewne tyle samo butów.

Mi się kolabo Adidasa z Palace podoba. Fajne kurteczki, ale gdzie to powinąć...
 
Fajne buciki NB dzisiaj widziałem. Model 996 Reengineered, w kilku kolorach mają w Sizeer. Na żywo robią naprawdę przyjemne wrażenie.
 
Fajne buciki NB dzisiaj widziałem. Model 996 Reengineered, w kilku kolorach mają w Sizeer. Na żywo robią naprawdę przyjemne wrażenie.
Niu Balansy w ogóle mi nie siadają, ale te są faktycznie ładne. Niby takie zwykłe i proste, ale wyglądają na bardzo uniwersalne. Te jasne spoko są.
 
Niu Balansy w ogóle mi nie siadają, ale te są faktycznie ładne. Niby takie zwykłe i proste, ale wyglądają na bardzo uniwersalne. Te jasne spoko są.
Ja jakoś bardzo też nie przepadam chciaż jedne miałem a jedne noszę na jesień, ale te naprawdę są ładne. Czlowiek idzie przez sklep i zwraca na nie uwagę.
 
Też wydaje mi się, że niscy nie powinni chadzać w Jordanach . Wygląda to komicznie.
Ja tylko AirMaxy albo zwyczajne jakieś niskie buty
 
Nie kumam o co Ci chodzi za bardzo. Owszem stricte kurtek Palace i Adasia to nie mają, ale są inne w "normalnych" rozmiarach.
Bo wszystko tam jest podróbami? Odebrałem to jako żart, bo raczej ta strona jest tylko wyśmiewana.
Nic oryginalnego, przekręt straszny. Same rzeczy z Chin. To samo na ali jest za 50 zł.
Bluza Supreme za 200 zł? Gdyby to był oryginał, to na końcu pojawiłoby się jeszcze jedno zero.
Nie kupuj tam, chyba, że fejki Ci nie przeszkadzają.
 
Back
Top