Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

@duubertowa W końcu sam Kendrick je nosi :P
reebok-x-kendrick-lamar-cl-leather-spp-white-black.jpg
 
Reebok to ta firma która daje hajs Krulowi i Szefowej i robi dobrej jakości buty
Już nie żartując to spoko te rbk ! również z takich butów na co dzień na prawdę na mnie robią wrażenie Asicsy Gelki III no i te Saucony - właśnie szukam takich nie wicie jak one fitują ?
 
Już nie żartując to spoko te rbk ! również z takich butów na co dzień na prawdę na mnie robią wrażenie Asicsy Gelki III no i te Saucony - właśnie szukam takich nie wicie jak one fitują ?
Ja to się nie znam. Zazwyczaj szukam bezprzypalowych butów

Chociaż do niedawna nosiłem te :mamed:
6563-chaussures-nike-air-max-1-essential-dark-dune-vue-par-paire.jpg
 
Sluchajcie, moja dziewczyna teraz wyjechala do USA. Mógłbym ja poprosić aby mi cos kupiła. Jest tam cos wartego uwagi? Może bardziej oplacalnego do kupienia tam, a nie w Polsce? Pod względem ceny albo jakości. Wiecie cos na ten temat?
 
Sluchajcie, moja dziewczyna teraz wyjechala do USA. Mógłbym ja poprosić aby mi cos kupiła. Jest tam cos wartego uwagi? Może bardziej oplacalnego do kupienia tam, a nie w Polsce? Pod względem ceny albo jakości. Wiecie cos na ten temat?
hmm Levis, Ralph Lauren i buty w sklepach z przecenami.
 
Apropoś tych Tommy Hilfiger, Polo Ralph Lauren itp - ostatnio u mnie na dzielni ludzie z tym latają i jestem ciekawe czy to jakaś podróbka czy kradzione ze sklepu xD ogólnie wysyp jest bardzo duży teraz TH, i PRL.
 
Apropoś tych Tommy Hilfiger, Polo Ralph Lauren itp - ostatnio u mnie na dzielni ludzie z tym latają i jestem ciekawe czy to jakaś podróbka czy kradzione ze sklepu xD ogólnie wysyp jest bardzo duży teraz TH, i PRL.
Większość z allegro powija po 80 zł za polówke z Chin.

Chcesz oryginalny w dobre cenie- 200 zł to w Tk Maxxie można trafić przecenione.
 
Większość z allegro powija po 80 zł za polówke z Chin.

Chcesz oryginalny w dobre cenie- 200 zł to w Tk Maxxie można trafić przecenione.
duza jest roznica pomiedzy ta z chin allegro a taka ze sklepu jesli chodzi o jakosc wiesz moze?
 
Mam pytanie odnośnie sklepu Zalando. Czy rzeczy tam kupowane są na 100% oryginalne? Bo kupiłem dziewczynie bieliznę z dosyć znanej i całkiem drogiej marki, a przyszła jakoś tak słabo zapakowana jak na takie pieniądze. Jakisc niby fajna, wszystko sie zgadza ale to opakowanie jak z bazarku
 
Mam pytanie odnośnie sklepu Zalando. Czy rzeczy tam kupowane są na 100% oryginalne? Bo kupiłem dziewczynie bieliznę z dosyć znanej i całkiem drogiej marki, a przyszła jakoś tak słabo zapakowana jak na takie pieniądze. Jakisc niby fajna, wszystko sie zgadza ale to opakowanie jak z bazarku

Nie wiem czy tam 100% towaru jest oryginalne ale czasami mam wrażenie, że u nas w kraju co druga rzecz z firmowego sklepu to podróba:)
A co do opakowania to pamiętaj, że tam można za darmo odesłać towar i ludzie z tego korzystają. Sam biorę 4 rzeczy a odsyłam 2 bo mnie nie pasują. Mogłeś trafić na towar który był już przymierzany i rozpakowany kilka razy:)
 
Ja na zalando zamawialem buty to przyszły zapakowane podwójnie. Najpierw standardowy karton firmy który był zapakowany w karton zalando. Nic dziwnego nie zauważyłem.
Może trafiłeś na przesyłkę która jechała tirem razem z ciapatymi ^^
 
A to akurat normalka, ze bielizne sie w sklepach przymierza, nic dziwnego :)

Może trafiłeś na przesyłkę która jechała tirem razem z ciapatymi ^^
W takim razie ciapaci musieli miec dobry gust :D

No nic chyba zwroce, bo niby wszystko zametkowane, ale jakos mnie to opakowanie odstrasza. Jeszcze gdyby to bylo dla mnie to bym przezyl, ale na prezent to nie wypada. A specjalnie kupilem na Zalando (ciut drozej) zeby byc pewnym co do autentycznosci produktu
 
Sluchajcie, moja dziewczyna teraz wyjechala do USA. Mógłbym ja poprosić aby mi cos kupiła. Jest tam cos wartego uwagi? Może bardziej oplacalnego do kupienia tam, a nie w Polsce? Pod względem ceny albo jakości. Wiecie cos na ten temat?

Eastbay.com i tyle w temacie-pamietaj ze rozmiary sa w US :)
 
Back
Top