Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Płacę złotem za namierzenie w jakimś sklepie tych o to skoków - model z roku 2014.
nike-air-max-lunar90-suit-and-tie-nikestore-1.jpg

nike-suit-tie-pack-03.png
 
Tylko design. Tez wole skore od tworzywa. Wrzuc mi jakis przyklad ktory ci pasuje to ci wybiore cos dookola niego.



To trzeba kupic takie ktorych nie ma co druga osoba na ulicy. Poza tym to: wstyd to kraść lub z dupy spaść. #herrflickpoetaludowy
Mi tak dużo butów z różnych beczek że ciężko mi coś wrzucić. Nie lubię przesadnie futurystycznych
 
Płacę złotem za namierzenie w jakimś sklepie tych o to skoków - model z roku 2014.
nike-air-max-lunar90-suit-and-tie-nikestore-1.jpg

nike-suit-tie-pack-03.png
Przymierzałem się do nich w zeszłym roku. W Londynie kosztowały 120 funtów. Zaraz poszukam Ci w jakimś sklepie. Lunar to najlepsza podeszwa jaka powstała moim zdaniem. Ładna i przewygodna!
AirMaxy to buty na których punkcie ma obsesję od kiedy kupiłem pierwszą parę.


Ty znajdz mi ten model to też obsypię Cie złotem :D

290yno3.jpg
 
Przymierzałem się do nich w zeszłym roku. W Londynie kosztowały 120 funtów. Zaraz poszukam Ci w jakimś sklepie. Lunar to najlepsza podeszwa jaka powstała moim zdaniem. Ładna i przewygodna!
AirMaxy to buty na których punkcie ma obsesję od kiedy kupiłem pierwszą parę.


Ty znajdz mi ten model to też obsypię Cie złotem :D

290yno3.jpg
Ja mam buty do biegania na podeszwie lunar i są kozackie, przymierzałem się do tych butów rok temu jak w jakimś węgierskim sklepie je widziałem i teraz masz babo placek.

Masz jakiś numer modelu tych butów?
 
Restock klasyka był przedwczoraj.Śliczne buty lecz nie tanie.

CbFxxZdWcAAP8WR.jpg

Zajebiste, jak sie dokladnie ten model nazywa i gdzie szukac oryginalnych, a nie jak na allegro airmaxów za 250 zł które się rozpadają po pół roku.
 
@herrflick do 600zł mógłbym dać, ale chyba się spóźniłem już :)

@aqua bo to są modele limitowane i nie są robione masowo, przykład tych co ja wrzuciłem, model z 2014r, jeszcze rok temu za 600zł, można było dorwać, a teraz od 1000 wzwyż startują u resellerów
 
Ja mam buty do biegania na podeszwie lunar i są kozackie, przymierzałem się do tych butów rok temu jak w jakimś węgierskim sklepie je widziałem i teraz masz babo placek.

Masz jakiś numer modelu tych butów?
Teraz nie pamiętam, mam zapisane na kompie gdzieś. Później odpalę to podeślę. Znalazłem je kiedyś w stanach, ale kosztowały chyba 200$ to zrezygnowałem.
Ogólnie w tej mojej nieszczęsnej paczce, którą ukradł mi pracownik firmy kurierskiej miałem 4 pary AirMaxów. Pozostały mi tylko zdjęcia i wspomnienia :cry:
Dla mnie buty to najważniejszy element ubioru.
 
Restock klasyka był przedwczoraj.Śliczne buty lecz nie tanie.

CbFxxZdWcAAP8WR.jpg



CbBjXAvWwAEbfoT.jpg


Jak mi nie dasz zadnych wytycznych to ciezko bedzie.
Fajne :beer: Ten stajl mogą być mniej klasyczne albo bardziej oficjalne, ile te pierwsze kosztują i gdzie są ? Szkoda że białe
 
Last edited:
Bo to 4ki są. Chyba najładniejsze Jordany obok 12-tek moim zdaniem.
Ludzie kupią po kilka par, kilka miechów i pożniej będa na ebayu za 400 USD.


Moja siostra ma je na siłownię. Mogę zapytać jak kogoś interesuje rozmiar 4.
Myślę, że możesz je mylić z bardzo podobnym modelem, w którym kluczową różnicę odgrywa podeszwa.
Swoją drogą pojechałeś mi w chuj :D
 
Myślę, że możesz je mylić z bardzo podobnym modelem, w którym kluczową różnicę odgrywa podeszwa.
Swoją drogą pojechałeś mi w chuj :D

Nie, zdecydowanie nie pomylilem.Na Lunarlonie są.
Swoją drogą najwygodniejsza podeszwa u łyżwiastych.
Jakby caly czas się po wykladzinie gołą stopą chodziło.

Pojazd był zupełnie nie zamierzony :beer:
 
Nie, zdecydowanie nie pomylilem.Na Lunarlonie są.
Swoją drogą najwygodniejsza podeszwa u łyżwiastych.
Jakby caly czas się po wykladzinie gołą stopą chodziło.

Pojazd był zupełnie nie zamierzony :beer:
To zapytaj jeżeli możesz gdzie kupiła. Zbliża sie wiosna więc będę się przymierzał do zakupu.
 
W sklepie Nike naziemnym. Około dwóch lat temu.

Tak to się nazywa dokładnie : Nike Air Max Lunar90 Infrared
 
W sklepie Nike naziemnym. Około dwóch lat temu.

Tak to się nazywa dokładnie : Nike Air Max Lunar90 Infrared
Niestety problem jest ciągle taki sam, że jest tych butów pełno, ale w innych kolorach.
Dzięki tak czy siak.

P.S. W END. kupowałem kilka razy jak byłem w UK i polecam ten sklep, wszystko szybko, sprawnie i jak to w UK - zero problemów ze zwrotami.
 
Koszulki z okazji Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
Cena: 55zł Wysyłka dla forumowiczów: GRATIS. Zainteresowanych proszę o wiadomość na:
-maila: [email protected]
-fb: https://www.facebook.com/WarsawEliteProject (zapraszam do lajkowania)
-lub prywatna wiadomość na forum
10574310_852958841479846_3558935055340020192_n.jpg


Dodatkowo, jeśli ktoś chciałby zrobić koszulki dla siebie i znajomych(np. na zlot czy na UFC w Chorwacji) to pisać śmiało. Ceny konkurencyjne, na pewno się dogadamy :)
 
Back
Top