Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Panowie czym myjecie buty ze skóry naturalnej ? macie jakieś sprawdzone środki itp ?

Woda z mydłem na trampki suszymy i Crep potem.Tylko impregnat,tego do czyszczenia nie używałem.
Na sztyblety,pantofle woda suszymy i pasta (w zależności od upodobań mat czy polysk)
 
W dwa dni przełaziłem 14 sklepów z butami. Nic nie kupiłem. Gorzej niż baba, ja nie wiem. Buty to dla mnie najważniejsza część ubioru więc zawsze poświęcam temu sporo czasu, ale żeby nic nie wybrać? Dramat. @herrflick upodobalem sobie na internecie te Nike Tavas, ale na żywo nie bardzo mi się podobają. Znalazłem fajne adidasy model Veritas, ale wpadli na pomysł żeby język był przyszyty całkowicie do buta i nie wiem w jaki sposób można włożyć stopę do tego buta. Ostatecznie zdecydowałem się na jeden z modeli Air Maxów i okazało się, że nie ma rozmiaru :DC:

Mam pytanie co do Adidasów typu ZX Flux. Czy ta siatka się zniekształca? Czy to się dobrze sprawuje z czasem? Czy łatwo dojechać takie bucisze? Ktoś ma/miał?
 
Kupiłem te bucisze dzisiaj mają przyjść to moge jeszcze real foto zrobić i napisać jak są zrobione Nike Rosherun flyknit NM SE
12565588_1261775390504623_1232502916724537559_n.jpg
 
W dwa dni przełaziłem 14 sklepów z butami. Nic nie kupiłem. Gorzej niż baba, ja nie wiem. Buty to dla mnie najważniejsza część ubioru więc zawsze poświęcam temu sporo czasu, ale żeby nic nie wybrać? Dramat. @herrflick upodobalem sobie na internecie te Nike Tavas, ale na żywo nie bardzo mi się podobają. Znalazłem fajne adidasy model Veritas, ale wpadli na pomysł żeby język był przyszyty całkowicie do buta i nie wiem w jaki sposób można włożyć stopę do tego buta. Ostatecznie zdecydowałem się na jeden z modeli Air Maxów i okazało się, że nie ma rozmiaru :DC:

Mam pytanie co do Adidasów typu ZX Flux. Czy ta siatka się zniekształca? Czy to się dobrze sprawuje z czasem? Czy łatwo dojechać takie bucisze? Ktoś ma/miał?
Moja 2latka śmiga w zx flux w kwiatki. Póki co buty niezniszczalne :D
 
W dwa dni przełaziłem 14 sklepów z butami. Nic nie kupiłem. Gorzej niż baba, ja nie wiem. Buty to dla mnie najważniejsza część ubioru więc zawsze poświęcam temu sporo czasu, ale żeby nic nie wybrać? Dramat. @herrflick upodobalem sobie na internecie te Nike Tavas, ale na żywo nie bardzo mi się podobają. Znalazłem fajne adidasy model Veritas, ale wpadli na pomysł żeby język był przyszyty całkowicie do buta i nie wiem w jaki sposób można włożyć stopę do tego buta. Ostatecznie zdecydowałem się na jeden z modeli Air Maxów i okazało się, że nie ma rozmiaru :DC:

Mam pytanie co do Adidasów typu ZX Flux. Czy ta siatka się zniekształca? Czy to się dobrze sprawuje z czasem? Czy łatwo dojechać takie bucisze? Ktoś ma/miał?

Nie mam Fluxów.Za nowoczesne jak dla mnie.Choć kilkukrotnie było blisko :) Po znajomych nie widze zeby sie cokolwiek z nimi złego działo.
 
@herrflick wyszły jakieś nowe fajne Air maxy ? Najlepiej ciemne i za skóry. Jakoś mnie kuszą mimo że wydają mi się zdziebko gimbusiarskie
 
tak tylko pisze
ja mam te juz kilka lat i jeszcze sie trzymaja dosc dobrze
moze air maxy 95? fajne sa, a malo osob w nich chodzi, nie to co w 1 czy 90 w ktorych chodzi 1/3 osob na ulicy
tutaj masz fajne w dobrej cenie, ale jeden rozmiar zostal
http://runcolors.pl/buty/air_max_95_escape_qs_718731-200.html
te tez super, ale juz drozsze
http://runcolors.pl/buty/meskie/air_max_95_premium_wheat_pack_538416-700.html
ztxauhopfusqhzaccerp.jpg

Bo 95tki są ciezsze i duzo mniej wygodne od ww.
@TYTUS czekam az te poleca z ceny troche :)

http://store.nike.com/be/en_gb/pd/air-max-90-woven-shoe/pid-10950806/pgid-11266283

te bardzo spoko też

http://www.sneakerfiles.com/nike-air-max-1-87-back-heel/

I gwarantuje ze zadnego gimba w nich nie zobaczysz
 
to sa ultra boosty, jedne z wygodniejszych butow, bardzo ciezko dostepne, a podeszwa jest zajebista, malo ludzi w tym smiga, bo sa drogie i ciezko je dostac

Ciężko dostępne ? Chyba kurwa w Deichmannie.
Powiedz mi coś czego nie wiem,gites stylówa majster.
Jak jestes czarny i popierdalasz w legginsach to mocno zazdroszcze.
 
Ciężko dostępne ? Chyba kurwa w Deichmannie.
Powiedz mi coś czego nie wiem,gites stylówa majster.
Jak jestes czarny i popierdalasz w legginsach to mocno zazdroszcze.
to podaj link gdzie mozna je kupic :mamed:
adidas ultra boost core black bo pewnie nie wiesz
 
Ze tego CW już nie ma to trudno, cale sciany w adidasach sa tym plastikowym gównem zawalone.
Głównie czerwone i niebieskie.

@aqua
Te swiezynki ogarnij:

pantone-jordan-9-low-release.jpg


air-jordan-2-low-unc-official-photos-release-date-01.jpg
 
Back
Top