Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Nie za bardzo "masywne" na te zbliżające się ciepłe dni? Czy to była okazja po prostu i będą na zaś?
To nie są buty na lato(25*C), narazie w pudło, okazji nie było w PL bardzo cieżko już o numer 43 więc teraz albo nigdy.
 
Niedawno kupiłem sobie buty, ale ostatnio chodzą mi po głowie Nike Air Max LD-Zero H i nie wiem czy się nie szarpnę na wakacje. Widziałem że na ebayu mają. Sam jeszcze nie wiem, bo nigdy nie dałem więcej niż 500zł za buty.
10399574_1306847759330719_1126377572634297537_n_f_improf_960x639.jpg
 
Last edited:
Niedawno kupiłem sobie buty, ale ostatnio chodzą mi po głowie Nike Air Max LD-Zero H i nie wiem czy się nie szarpnę na wakacje. Widziałem że na ebayu mają.
Ja ostatnio nabyłem Air Maxy Sequent, kupowane w Footlockerze w USA. Bardzo wygodne, tylko design mają bardziej sportowy. Lekkie jak piórko.
shoes_ia54644.jpg
 
Niedawno kupiłem sobie buty, ale ostatnio chodzą mi po głowie Nike Air Max LD-Zero H i nie wiem czy się nie szarpnę na wakacje. Widziałem że na ebayu mają.
10399574_1306847759330719_1126377572634297537_n_f_improf_960x639.jpg


Jak masz kupić buty na ebayu to moze od razu lepiej na aliexpress.com.Po co przeplacać.
Wklej link to sie obada :)

Mialem 97 Milan na tej podeszwie-bardzo spox.
 
Jak masz kupić buty na ebayu to moze od razu lepiej na aliexpress.com.Po co przeplacać.
Wklej link to sie obada :)

Mialem 97 Milan na tej podeszwie-bardzo spox.

Na razie tylko patrzyłem czy gdzieś mają, jak będę kupować to pewnie w lipcu jakoś.
 
Ja się właśnie też przymierzam do kupna Air Maxów. Wyszło coś nowego na ten sezon? @herrflick Jeszcze dwa tygodnie jestem w Londynie i bym skorzystał z tej sytuacji.
 
Ja się właśnie też przymierzam do kupna Air Maxów. Wyszło coś nowego na ten sezon? @herrflick Jeszcze dwa tygodnie jestem w Londynie i bym skorzystał z tej sytuacji.


Dzieciaki powariowały tu na punkcie Tavas i Presto.

Przypomnij mi jak bedziesz na miejscu to cos znajdziemy. Mi codziennie jakis kod rabatowy na mejla przychodzi.

AM 90 Ultra Moire Orca
100456_4.jpg

snusa-detail_20_zoom_1024x1024.jpg
 
Dzieciaki powariowały tu na punkcie Tavas i Presto.

Przypomnij mi jak bedziesz na miejscu to cos znajdziemy. Mi codziennie jakis kod rabatowy na mejla przychodzi.

AM 90 Ultra Moire Orca
100456_4.jpg

snusa-detail_20_zoom_1024x1024.jpg
Te pierwsze ładne, muszę zerknąć na kolorystykę. Ciągle zwlekam z kupnem i zastanawiam się czy po prostu nie kupić czarnych 90 czy czekać i liczyć na to, że zarzucą coś fajnego.
Buty koniecznie chcę kupić w UK. W październiku pierwszy raz od 7 lat kupiłem buty w Polsce i jak na złość po 3 miesiącach całe się porozklejały. Pewnie to tylko przypadek, ale siadło mi na psychę i więcej butów w Polsce nie kupuję :lol:
 
ten temat doskonale mi pokazuje jak ludzie mają na cohones różne gusta. prawie nic mi się tu nie podoba co wrzucacie :lol:
 
  • Like
Reactions: mat
Panowie, czeka mnie zakup garnituru. Czy wełna owcza to jest dobra opcja? Czy ktoś z Was ma garnitur Próchnika? Jakieś opinie?
 
Panowie, czeka mnie zakup garnituru. Czy wełna owcza to jest dobra opcja? Czy ktoś z Was ma garnitur Próchnika? Jakieś opinie?
Bytom/Próchnik. Mam jeden Próchnika. Wełna wysokosrętna, chyba 180s. Dałem sporo, ale jakoś rewelacyjna. Teraz mają niezłe promocje. Do 1000 zł kupisz fajne wdzianko.
 
Bytom/Próchnik. Mam jeden Próchnika. Wełna wysokosrętna, chyba 180s. Dałem sporo, ale jakoś rewelacyjna. Teraz mają niezłe promocje. Do 1000 zł kupisz fajne wdzianko.

Nie jest w wełnie za gorąco? Właśnie ciekaw byłem, czy oni robią z 100s, 140s, 180s czy ilu. :) Chyba mam odpowiedź. :) Fajne promocje, naprawdę!

No, i jeszcze chodzi o mechacenie się i gniecenie, jak z tym?

PS. Robią jeszcze z bawełny z jedwabiem, poliestru z wiskozą.
 
Nie jest w wełnie za gorąco? Właśnie ciekaw byłem, czy oni robią z 100s, 140s, 180s czy ilu. :) Chyba mam odpowiedź. :) Fajne promocje, naprawdę!

No, i jeszcze chodzi o mechacenie się i gniecenie, jak z tym?

PS. Robią jeszcze z bawełny z jedwabiem, poliestru z wiskozą.
Ja kupowałem 2 lata temu więc nie wiem jak jest teraz. Jak na codzień to 100s wystarczy. Ja zawsze kupuję wełniane. Im więcej sztucznego tym się bardziej spocisz.
 
Bytom/Próchnik. Mam jeden Próchnika. Wełna wysokosrętna, chyba 180s. Dałem sporo, ale jakoś rewelacyjna. Teraz mają niezłe promocje. Do 1000 zł kupisz fajne wdzianko.

Potwierdzam. Bytom to jedna z moich ulubionych marek odzieżowych. Co nie kupisz to masz pewność, że jest najwyższej jakości.
 
Back
Top