Ciekawe rzeczy.

IMG_20230429_074848.jpg
 
KLIK KLIK

"W 1943 roku, podczas jednej z wypraw bombowych, B-17 pilotowany przez Charliego Browna został mocno uszkodzony. Amerykańskiemu lotnikowi wydawało się, że nie będzie w stanie dotrzeć nad przestrzeń powietrzną Wielkiej Brytanii. „Krwawiący” bombowiec dostrzegł pilot Luftwaffe Franz Stigler z Jagdgeschwader 27. Mimo iż amerykański samolot był w opłakanym stanie, Stigler nie zdecydował się go zaatakować. Zamiast tego postanowił odprowadzić go na lotnisko neutralnej Szwecji."
 
KLIK KLIK

"W 1943 roku, podczas jednej z wypraw bombowych, B-17 pilotowany przez Charliego Browna został mocno uszkodzony. Amerykańskiemu lotnikowi wydawało się, że nie będzie w stanie dotrzeć nad przestrzeń powietrzną Wielkiej Brytanii. „Krwawiący” bombowiec dostrzegł pilot Luftwaffe Franz Stigler z Jagdgeschwader 27. Mimo iż amerykański samolot był w opłakanym stanie, Stigler nie zdecydował się go zaatakować. Zamiast tego postanowił odprowadzić go na lotnisko neutralnej Szwecji."
Tym pilotem b-17 był @Drzewo
Jakbym czytał jego historie
:jarolaugh:
 

Popatrzcie głębiej w te statystyki. Chiny i USA mają średni wiek obywateli dobiegający 40. W Indiach to 29 lat. Meksyk 29. Takie tam sąsiedztwa bardzo ludnych krajów o różnym dochodzie na mieszkańca i różnej demografii. Za parędziesiąt może być ogromna dysproporcja u sąsiadów co do posiadania obywateli w wieku poborowym. jak długo technologia i pieniądz dadzą radę odpierać głodne tłumy?
U rusków to ponad 40 lat zaś w Nigerii 20
Tylko 8% amerykanów ma poniżej 14 lat. W krajach afrykańskich to jakieś 45%. Albo możni zaczną cywilizować Afrykę i drenować ją z siły roboczej na miejscu, albo Europa przestanie istnieć.
Kto wie, może jeszcze za mojego życia zobaczę pierwsze jaskółki kompletnej dekompozycji świata?
 
Tak jak szury przewidziały. Elity chcą stworzyć chmurę technologiczną oplatającą całą ziemię. Wszystko ma być podłączone do neta: lodówka, pralka itd. Mój kumpel pracuje nad rzeczami do smart domu, to powiedziałem mu że przykłada rękę do dzieła szatana :lol: obiecują że dzieki temu będzie mniejsze zużycie energi bo można wszystko kontrolować i wyłączyć. Tylko kto o tym decyduje.
 
obiecują że dzieki temu będzie mniejsze zużycie energi bo można wszystko kontrolować i wyłączyć.

A słyszeli tam o takim przycisku co to służy do włączania i wyłączania urządzeń? Lub o takim magicznym czymś zwanym potocznie gniazdkiem?
 
Mój kumpel pracuje nad rzeczami do smart domu
Moj tez mocno w tym siedzi, nawet lustra z tabletami (zebys przy goleniu mogl czytac cohones?) sprzedaje, klamki na odciski palcow otwieralne z apek itd itp.

Z kolei inny ziomek ma mega frajde, że ze swojego telefonu steruje bramą garażową, domofonem furtki, bramą wjazdową i kamerkami wewnątrz i na zewnątrz chaty, monitoruje odkurzacz, itp itd.

Ja rozumiem, ze ma zajawkę bo sam automatykę podłubał i podpiął pod apki, no ale jak ja tego słucham to mi się lampki pulpicie jak w czarnobylu zapalają.
 
Moj tez mocno w tym siedzi, nawet lustra z tabletami (zebys przy goleniu mogl czytac cohones?) sprzedaje, klamki na odciski palcow otwieralne z apek itd itp.

Z kolei inny ziomek ma mega frajde, że ze swojego telefonu steruje bramą garażową, domofonem furtki, bramą wjazdową i kamerkami wewnątrz i na zewnątrz chaty, monitoruje odkurzacz, itp itd.

Ja rozumiem, ze ma zajawkę bo sam automatykę podłubał i podpiął pod apki, no ale jak ja tego słucham to mi się lampki pulpicie jak w czarnobylu zapalają.
Automatyka w chacie fajna sprawa, byłem kiedyś u kumpla brata ciotecznego (bogol, major w wojsku) zajebiście chata zrobiona pod automatykę. Rolety, podlewanie, uchylanie okien wieczorem. Fotowoltaike ma na platformie która ustawia się automatycznie do słońca. Brama jak się otworzy to wjazd się oświetla itd. może trochę do przesady, ale praktycznie pomyślana to duże ułatwienie i zaoszczędzenie czasu w życiu.
 
Automatyka w chacie fajna sprawa, byłem kiedyś u kumpla brata ciotecznego (bogol, major w wojsku) zajebiście chata zrobiona pod automatykę. Rolety, podlewanie, uchylanie okien wieczorem. Fotowoltaike ma na platformie która ustawia się automatycznie do słońca. Brama jak się otworzy to wjazd się oświetla itd. może trochę do przesady, ale praktycznie pomyślana to duże ułatwienie i zaoszczędzenie czasu w życiu.
Analog to jednak analog. Bo jak nie ma prądu/sieci/reptilian to jesteś w dupie
 
Analog to jednak analog. Bo jak nie ma prądu/sieci/reptilian to jesteś w dupie
Grunt to robić automatyke na wewnętrznych sytemach, żeby w przypadku braku internetu wszytko chodziło bez problemu. Niektórzy robią sobie jeszcze fajne magazyny energii z akumulatorów AGM żeby w przypadku braku zasilania, najważniejsze "funkcję" domu działały, tj światło, sterowniki kotłów itp.
 
Grunt to robić automatyke na wewnętrznych sytemach, żeby w przypadku braku internetu wszytko chodziło bez problemu. Niektórzy robią sobie jeszcze fajne magazyny energii z akumulatorów AGM żeby w przypadku braku zasilania, najważniejsze "funkcję" domu działały, tj światło, sterowniki kotłów itp.
Dokładnie, automatyka zrobiona z głową uwzględnia braki prądu.
 
Back
Top