Chciałbym walczyć z Shogunem - Wywiad z Jankiem Błachowiczem

Miszon

Grabarz
54f3fc.jpg




Wywiad z Jankiem przeprowadzony zaraz po seminarium w GLKS Nadarzyn



https://www.youtube.com/watch?v=_C2feKyHFGM



ps. Był to mój pierwszy taki wywiad, więc bądźcie wyrozumiali :-)



ps2. Zdjęcia pochodzą ze wspomnianego wcześniej seminarium. Zostały wykonane przeze mnie,
 
Jeszcze nie miałem czasu odpalić, ale już propsy milion za samą chęć :)
 
Znaczy, to nie jest pierwszy mój wywiad w ogóle. Ale pierwszy raz rozmawiałem z osobą takiego kalibru. Dlatego lekki stresik był. Teraz to mogę nawet rozmawiać z Daną White! :-)
 
Fajnie i słuchało się pytań, jak i odpowiedzi na nie. Janek w spoko humorze to też dobrze wpłynęło na całość.



No i fakt, że nie liczyłem na wywiad, bo gala się nie zbliża itp. więc miłe zaskoczenie. Dzięki.
 
Dobrze, ze ta rehabilitacja się już kończy. Fajnie jakby Janek zawalczył na koniec wrzesnia.
 
Dodam tylko, że miałem wstawić na początku samo audio, ale to przerosło mój nazbyt skomplikowany, antykomputerowy umysł :-)
 
Powiem szczerze, że źle nie było ale jak słyszę "kiedy pan" i jakieś takie panowanie to.... amen
 
Powiem szczerze, że źle nie było ale jak słyszę "kiedy pan" i jakieś takie panowanie to.... amen


a jak się miał zwracac do osoby ktorej nie zna i najprawdopodobniej jest od niego starsza ?
 
jak się rozmawia na stopię "pan" to jakoś coś nie pasuję. Chyba się na salę nie dostał jako cieć wywiadowca ? więcej smiałości Janek napewno by go nie żdżarł : D mówienie na ty albo po imieniu nie oznacza braku szacunku.
 
I słusznie. Po co po amerykańsku do wszystkich mówić na "ty"? Trochę szacunku trzeba mieć. I dystansu.
 
mary, ja już tak mam. To jest nawet cecha charakterystyczna (Juras poznaje mnie po tym, że nazywam go "Panem Jurkowskim":-)). Wiem że wielu to może drażnić, ale na wszystkich warsztatach dziennikarskich, w jakich brałem udział, zawsze powtarzali, że jeśli nie zna się rozmówcy dość dobrze, albo jest ona od ciebie o wiele starsza, to powinieneś zwracac się do niej per "pan". Chodzi mi tylko o okazanie należnego szacunku + pierwszy raz przeprowadzałem wywiad z zawonidkiem ufc stary. To jednak jest stresik :-)



tak BTW to mnie drażni strasznie jak np. jestem na media treningu, wchodzi juras i wszyscy do niego "Czołem Juras" "Siema Juras" jakby byli jego kumplami, mimo, że mają po 17-18 lat. Nie wiem, może kwestia wychowania, ale nigdy nie zwracam się do obcej sobie osoby na ty...
 
Jakby Janek byl w tv sniadanowej to tez by sie do niego per pan zwracali, my poprostu ogladajac wiele wywiadow z polskimi zawodnikami jestesmy przyzwyczajeni do zwracania sie do zawodnikow na ty/po imieniu ale raczej to wynika ze znajomosci jakie lacza zadajacych pytania i zawodnikow.
 
nie rozumiesz Fresh, że to nie jest śniadaniówka : D chyba można się wysilić na tyle żeby na "ty" przejść. Kraśko se może na pan i powinien nawet zostać : )
 
@Maryjan, Miszon to nie jest ktoś z Rocksów, ktoś z MMANews, czy innych portali, to nie jest ktoś rozpoznawalny, nie ma znajomości z zawodnikami. Po prostu zaczyna jakieś wywiady, jest młodszy od rozmówcy i dla mnie to normalne, że się zwraca "pan". Jeżeli Jankowi by to przeszkadzało, czy coś, to by z pewnością powiedział.



E: Jak to powiedział mój dziwny nauczyciel anglika do kumpla: "Nie piliśmy razem wódki, wiec nie jesteśmy na ty"
 
"chyba można się wysilić na tyle żeby na "ty" przejść."
Chyba można się wysilić i zwracać się do kogoś starszego i będącego autorytetem "per pan"?
 
Back
Top