Chciałbym walczyć z Shogunem - Wywiad z Jankiem Błachowiczem

Miszon

Grabarz
54f3fc.jpg

Wywiad z Jankiem przeprowadzony zaraz po seminarium w GLKS Nadarzyn

https://www.youtube.com/watch?v=_C2feKyHFGM

ps. Był to mój pierwszy taki wywiad, więc bądźcie wyrozumiali :-)

ps2. Zdjęcia pochodzą ze wspomnianego wcześniej seminarium. Zostały wykonane przeze mnie,

Bolt

KSW
Featherweight
Jeszcze nie miałem czasu odpalić, ale już propsy milion za samą chęć :)

Miszon

Grabarz
Znaczy, to nie jest pierwszy mój wywiad w ogóle. Ale pierwszy raz rozmawiałem z osobą takiego kalibru. Dlatego lekki stresik był. Teraz to mogę nawet rozmawiać z Daną White! :-)

Born2kill

UFC
Heavyweight
Fajnie i słuchało się pytań, jak i odpowiedzi na nie. Janek w spoko humorze to też dobrze wpłynęło na całość.

No i fakt, że nie liczyłem na wywiad, bo gala się nie zbliża itp. więc miłe zaskoczenie. Dzięki.

Olos

-=PRIDE FC=-
Dobrze, ze ta rehabilitacja się już kończy. Fajnie jakby Janek zawalczył na koniec wrzesnia.

Miszon

Grabarz
Dodam tylko, że miałem wstawić na początku samo audio, ale to przerosło mój nazbyt skomplikowany, antykomputerowy umysł :-)

maryjan

Bellator
Bantamweight
Powiem szczerze, że źle nie było ale jak słyszę "kiedy pan" i jakieś takie panowanie to.... amen

Fresh

UFC
Welterweight
Powiem szczerze, że źle nie było ale jak słyszę "kiedy pan" i jakieś takie panowanie to.... amen

a jak się miał zwracac do osoby ktorej nie zna i najprawdopodobniej jest od niego starsza ?

maryjan

Bellator
Bantamweight
jak się rozmawia na stopię "pan" to jakoś coś nie pasuję. Chyba się na salę nie dostał jako cieć wywiadowca ? więcej smiałości Janek napewno by go nie żdżarł : D mówienie na ty albo po imieniu nie oznacza braku szacunku.

guteck

BAMMA
Featherweight
I słusznie. Po co po amerykańsku do wszystkich mówić na "ty"? Trochę szacunku trzeba mieć. I dystansu.

Miszon

Grabarz
mary, ja już tak mam. To jest nawet cecha charakterystyczna (Juras poznaje mnie po tym, że nazywam go "Panem Jurkowskim":-)). Wiem że wielu to może drażnić, ale na wszystkich warsztatach dziennikarskich, w jakich brałem udział, zawsze powtarzali, że jeśli nie zna się rozmówcy dość dobrze, albo jest ona od ciebie o wiele starsza, to powinieneś zwracac się do niej per "pan". Chodzi mi tylko o okazanie należnego szacunku + pierwszy raz przeprowadzałem wywiad z zawonidkiem ufc stary. To jednak jest stresik :-)

tak BTW to mnie drażni strasznie jak np. jestem na media treningu, wchodzi juras i wszyscy do niego "Czołem Juras" "Siema Juras" jakby byli jego kumplami, mimo, że mają po 17-18 lat. Nie wiem, może kwestia wychowania, ale nigdy nie zwracam się do obcej sobie osoby na ty...

Fresh

UFC
Welterweight
Jakby Janek byl w tv sniadanowej to tez by sie do niego per pan zwracali, my poprostu ogladajac wiele wywiadow z polskimi zawodnikami jestesmy przyzwyczajeni do zwracania sie do zawodnikow na ty/po imieniu ale raczej to wynika ze znajomosci jakie lacza zadajacych pytania i zawodnikow.

maryjan

Bellator
Bantamweight
nie rozumiesz Fresh, że to nie jest śniadaniówka : D chyba można się wysilić na tyle żeby na "ty" przejść. Kraśko se może na pan i powinien nawet zostać : )

midern

UFC
Flyweight
@Maryjan, Miszon to nie jest ktoś z Rocksów, ktoś z MMANews, czy innych portali, to nie jest ktoś rozpoznawalny, nie ma znajomości z zawodnikami. Po prostu zaczyna jakieś wywiady, jest młodszy od rozmówcy i dla mnie to normalne, że się zwraca "pan". Jeżeli Jankowi by to przeszkadzało, czy coś, to by z pewnością powiedział.

E: Jak to powiedział mój dziwny nauczyciel anglika do kumpla: "Nie piliśmy razem wódki, wiec nie jesteśmy na ty"

guteck

BAMMA
Featherweight
"chyba można się wysilić na tyle żeby na "ty" przejść."
Chyba można się wysilić i zwracać się do kogoś starszego i będącego autorytetem "per pan"?