Chandella Powell została wylana z UFC

@ as I lay :-)



mi sie tam chandelka podobała, moze dlatego ze lubie czarne :-)



a britney mi sie nie podoba osobiscie, jakas taka nijaka
 
@belmondo, znam ją, jeszcze za małolata razem latało się na podwórku. ona chyba 95 rocznik jest :-)
 
No to patrzcie:
http://www.forum.promodels.pl/konkursy-pieknosci/10273-news-polfinalistki-miss-polski-nastolatek-2010-lista-nazwisk.html

Stec Klaudia - Szczecin - 15 lat - 175cm - casting 56

Miss Polski Nastolatek 2010
 
Ja ciez pierdolę, pedofilia! Ale szczerze mówiąc, to widuję takie przypadki... co to się dzieje w dzisiejszych czasach z tymi dziewuszkami. :D
 
no co Wy??? na moje to na 17 wyglada , btw dobry material na Ring Girl,jest fajniutka:-)( Klaudia Stec)
 
Ktoś tu prawnikiem był, niech się wypowie, bo ta kwestia nurtuje mnie już od jakiegoś czasu, jedni mówią tak, drudzy tak... :>
 
musi miec 15 skończone i można :-)







@hamas dobry podpis na demotywator







"to uczucie, kiedy widzisz małolatę z podwórka w internecie, a ona ma cycki":-)
 
Ona ma 16 lat???
img7.jpg




:-)
 
Kodeks karny
Art. 200.

° 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

° 2. Tej samej karze podlega, kto w celu zaspokojenia seksualnego prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej.
 
"Art. 200. ° 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
° 2. Tej samej karze podlega, kto w celu zaspokojenia seksualnego prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej."



spóźniłem się



od 16 roku życia dziewczyna może brac ślub w wyjątkowych sytuacjach
 
ale moralnie to wg mnie minimum 16 :-)

EDIT:

21 lat - Madagaskar
20 lat • Tunezja
19 lat • Indonezja
18 lat • Turcja, Malta, Egipt, Irak, Wietnam, Kalifornia, Floryda, Arizona
17 lat • Irlandia, Honduras, Teksas, Kolorado, Luizjana, Tasmania
16 lat • Belgia, Holandia, Australia, Nowa Zelandia, Rosja, Uzbekistan, Indie, Kenia, Algieria, Kanada, Alaska, Michigan, Pensylwania, New Jersey
15 lat • Polska, Czechy, Słowacja, Francja, Szwecja, Maroko, Tajlandia, Etiopia
14 lat • Litwa, Niemcy, Włochy, Austria, Węgry, Chiny, Chile, Brazylia
13 lat • Hiszpania, Argentyna, Nigeria, Korea Południowa, Japonia
12 lat • Meksyk, Filipiny
9 lat - Jemen (tylko w małżeństwie)
 
ja pierdziele, a żeby oglądać cycki w necie musisz mieć skończone 18. To samo z zakupem "żubra" w monopolowym.
 
Back
Top