Chandella Powell została wylana z UFC

KikoDymas

Oplot Challenge
Light Heavyweight
chandella-powell-04-26-10-20-43-45-507.jpg
Powód to pozowanie do pornograficznym fotek w przeszłości. Jej sceniczne pseudo to Mariah Ashton . W filmach jej chyba nie zobaczymy, no cóż szczerze to była najsłabsza z obecnej trójki myśle że zastępstwo będzie wyższych lotów.
 
Linki mam ale niewiem czemu jak za 1 razem mój news własnie z linkami nie wszedł, może jakaś blokada heh Wystarczy że Plastrowy wpiszesz jej pseudo i zaraz ci wyskoczy. Jak to wyszło na jaw niewiem na faceboku taki news mi wyskoczył może to sciema i jej jeszcze nie wyrzucili. Te fotki według mnie to soft , kawałek cipki widać to całe halo.
 
GLF no jeśli się potwierdzi to zastępstwo napewno czarnulka lub latynoska żeby kontrast był ;)
 
jeszcze ich o rasizm posadza jak nie zatrudnia mudzina za mudzinaedit: v - dobra zyleta
 
Chandella ogolnie jest taka wiecie mocno przecietna,jedyne co mi sie w niej podoba to dupsko,no i cipke ma nawet sympatyczna :-)
 
@ Plastrowy pełna zgoda , myśle że bez problemu godnie ją zastąpią i szybko o tej pani zapomnimy
 
Decyzja uzasadniona. Czy słuszna? Hm... na pewno nikt nie będzie tęsknił za Chandellą.


PS: Poproszę o czarną Pokahontaz, takie najbardziej uwielbiam.
 
Chcieli ją zwolnić więc znaleźli jakieś fakty z przeszłości(pewnie wiedzieli o nich dłuższy czas) a nie mogli jej wylać tak po prostu żeby nie być posądzonymi o rasizm w końcu to USA.
 
Jeżeli to prawda to trochę szkoda, choć wszyscy zawsze ją jechali to wydawała się być bardzo sympatycza i figurę też miała niezłą.P.s a w playboyu to chyba nawet sutka nie pokazała...
 
I właśnie przez to, że napisałeś +18 wszystkie nie 18 latki na to wejdą, 18 zresztą też:-)
 
Wiedzieli o tym wcześniej, a teraz nadchodzi gala w Japonii i również w dalszych latach planują na pewno ekspansję na ten rynek i na bank teraz dadzą jakąś skośną i zostanie.
 
Back
Top