Chandella Powell została wylana z UFC

Z figury była dobra, szczególnie tyłek jak to przy ciemnoskórych, ale facjate miała niewyjsciową.
 
A już myślałem, że jako 3 z UFC będzie na okładce Playboya, a tu zonk.
 
no wreszczoe tego paszczura wyrzucili. teraz niech wroci logan stanton +celeste +palmer i moge umierac:]
 
nowa ring girl ufc rio - Melilo - też niebrzydka



Maria-Melilo-500x375.jpg
 
jeżeli to koncert życzeń, to poproszę o czarnulę :D Tylko aby z twarzy nie była podobna do Glovera :D Ale przyznać trzeba, że Mariah ma świetną figurę :-)
 
W KOŃCU!!! Widzę, że w UFC lubią końskie twarze - najpierw nasza szkapa Edith a potem ten czarny koń zawodów Chandella.



Mam nadzieję, że wezmą jakąś ładną babkę, ale obawiam się że znów będzie to murzynka...
 
tajki są chujowe
crazy.gif

Mają specyficzną urodę. Idzie znależć piękne, chociaż w więkoszości są po prostu średnie lub ładne. Ale za to Chinki, Wietnamki, Japonski OGIEŃ :)
 
ale chyba jest duża szansa na ustrzelenie jakiegoś transwestyty lub transseksualisty...
 
Mają specyficzną urodę. Idzie znależć piękne, chociaż w więkoszości są po prostu średnie lub ładne. Ale za to Chinki, Wietnamki, Japonski OGIEŃ :)




Chodziło mi o to:




ale chyba jest duża szansa na ustrzelenie jakiegoś transwestyty lub transseksualisty...


:-)
 
http://www.mikethetruth.com/2012/02/chandella-powellmariah-ashtons-nsfw-pics/







Cała seesja ?;) I pomyśleć jak pozory mylą ;)
 
@belmondo



Wpisałem w google Cameron Foster i niezbyt miły widok mi się ukazał.. wrr..

No toczekamy na decyzję UFC kogo nowego zatrudnią ;)
 
hehehe...no Cameron chyba raczej na ring boya sie nadaje, ale wolałbym go nie oglądać.


Chyba chodziło o Wendy Foster :)
 
Back
Top