Celebryci polskiego MMA

Madman to Sobral? Yyy, dobrze wiedzieć :D


OK. Pisząc o BigBrotherze, to miałeś na myśli "polskiego TUF'a", czy po prostu zwykłe reality show?
 
Chodziło mi o BigBrothera bo to bardziej ogólne, wciąż nie wiadomo jakie byłoby zainteresowanie polskim TUFem. Polsat się nad tym cały czas zastanawia, bo nie wiedzą czy MMA jest popularne czy to tylko Pudzian.
 




Osobiście wątpię, że Rysiek zdecydowałby się na walkę, ale to chyba najciekawszy wolny celebryta. Co ja piszę, najciekawszy celebryta, który mógłby realnie walczyć w MMA.
 




Tu lepsza kompilacja Oliwy ;) Footwork, rownowaga na pewno niezla, wiekszosc fighterow MMA pewnie nie utrzymalaby sie na rolkach/lyzwach ;)
 
^^^^^^^



...ten drugi to już oddzielna kategoria: "brat celebryty" tudzież "morderca muzyki"...
 
Z Oliwą myślę że nie było by żadnego problemu, jedyne co mogłoby stanąc na drodze to pieniążki, a Peja no niby taki chuligan z ulicy ale nie wiadomo czy chciałby walczyć w MMA.
 
Ja chętnie bym zobaczył jak Oliwa zbiera wpierdol, choc z drugiej strony uważam, iż ktoś taki nie powinien byc promowany jako sportowiec. Vide Brett Rogers. Podobny przypadek, a Ja mimo swej wyrozumiałości, nie toleruję damskich bokserów. Rysiu natomiast ze sztuk walki to chyba tylko fatality publicznością "umi" zrobic.
 
Back
Top