Celebryci polskiego MMA

stasinek34

KSW
Heavyweight
Madman to Sobral? Yyy, dobrze wiedzieć :D


OK. Pisząc o BigBrotherze, to miałeś na myśli "polskiego TUF'a", czy po prostu zwykłe reality show?
 

Madman

Bellator
Welterweight
Chodziło mi o BigBrothera bo to bardziej ogólne, wciąż nie wiadomo jakie byłoby zainteresowanie polskim TUFem. Polsat się nad tym cały czas zastanawia, bo nie wiedzą czy MMA jest popularne czy to tylko Pudzian.
 

Miedziak

BAMMA
WelterweightOsobiście wątpię, że Rysiek zdecydowałby się na walkę, ale to chyba najciekawszy wolny celebryta. Co ja piszę, najciekawszy celebryta, który mógłby realnie walczyć w MMA.
 

Born2kill

UFC
HeavyweightTu lepsza kompilacja Oliwy ;) Footwork, rownowaga na pewno niezla, wiekszosc fighterow MMA pewnie nie utrzymalaby sie na rolkach/lyzwach ;)
 

Yaas

WSOF
Light Heavyweight
^^^^^^^...ten drugi to już oddzielna kategoria: "brat celebryty" tudzież "morderca muzyki"...
 

Madman

Bellator
Welterweight
Z Oliwą myślę że nie było by żadnego problemu, jedyne co mogłoby stanąc na drodze to pieniążki, a Peja no niby taki chuligan z ulicy ale nie wiadomo czy chciałby walczyć w MMA.
 

Houk

BAMMA
Featherweight
Ja chętnie bym zobaczył jak Oliwa zbiera wpierdol, choc z drugiej strony uważam, iż ktoś taki nie powinien byc promowany jako sportowiec. Vide Brett Rogers. Podobny przypadek, a Ja mimo swej wyrozumiałości, nie toleruję damskich bokserów. Rysiu natomiast ze sztuk walki to chyba tylko fatality publicznością "umi" zrobic.
 
Top