Cała Polska olewa PPV!!!

Droni

Bellator
Welterweight
LUDZIE!!! CZYTELNICY MMAROCKS!!!







Olewamy jutro PPV. Jeśli dużo ludzi wykupi to next walki będą również tak robione. Mamy takie możliwości:



1) Jeśli nie mamy ani Cyfry +, ani N, ani CP itp. idziemy do kolegi i szukamy RTL, jeśli zakodują namierzamy z anteną



2) Idziemy do jakiś pubów, albo np. już składamy się na PPV na 50 osób, żeby nie dać im satysfakcji za dużej (lepsze to niż pojedynczo)



3) Internet - myślę, że będą jakieś dobre streamy z dobrą jakością, spokojnie można obejrzeć, a jeśli mamy słabego neta idziemy do kolegi







Ja za nikogo nie decyduje, ale radzę :



Jak chcecie to kupujcie, ale nie zdziwcie się jak będziecie za 5 walk Adamka płacić 200 zł. Nie dajmy im satysfakcji Pzdr!
 
tak sie zastanawiam, bo na cyfrowym polsacie jest rtl 2ch i rtl shwaiz czy jakos tak, ktos sie orientuje czy na ktoryms z nich bd ta walka?



co do ppv, to te 40zl to conajmniej o 20 zł za duzo ;]
 
Ja na 'ence' nie mam nawet takiej możliwości żeby wykupić PPV, bo zwyczajnie n nie kupiło praw do transmisji i wrzucą RTL na 109 kanał ;)
 
Ja osobiście nie mam jak i nie zamierzam kupowac PPV bo jest to droga do ograniczenia widzów.



Na RTL-u oglądałem walkę sosnowskiego vs kliczko i tym razem też pozostał mi ten wybór ;)
 
RTL Shwaiz ma tą samą rozkładówke, co zwykły RTL, ale Cyfrowy Polsat i Cyfra chyba go zakodują.
 
panowie tym ze nie kupujecie PPV odbieracie rowniez zarobki zawodnikom bo sami wiecie ze tak jak w UFC zawodnicy dostaja dolę ze sprzedanego PPV, ja tam nie mowie ze macie kupowac albo nie tylko taka uwaga :)
 
Może i z 100 tys kupiło ale ile z tego to pubby w ktorych bedzie od groma gosci.Pozatym pewnie nie którzy tez składali sie w 10 osób.



Co do PPV to u nas cena powinna byc dużo nizsza u nas jest zupełnie inny zarobek.
 
U mnie w domu wykupujemy i zamierzam się dobrze bawić w sobotni wieczór. I nie sraj z tym, że kolejne walki będą w PPV, bo Adamek walczy w Ameryce, np. w razie cudu jego walka z Władkiem ma być w Prudential.
 
@Droni - jesteś za znienawidzoną przeze mnie barcą, ale of course twój apel jest słuszny. Mam Cyfrowy Polsat oraz telewizję n - wybiorę drugą opcje, jak Madman, odpalając kanał nr 109.


@Przemek - skąd te dane?
 
ta walka jest wyjątkowa, takie wydarzenie jest raz na 10 lat dlatego mogą mięc nadzieje ze część ludzi ją wykupi ale przy mniejszych wydarzeniach wiadomo ze sie ten system nie przyjmie
 
kurwa lol! też jestem za tym, żeby to kosztowało max 15zł, ale bez przesady, żeby bojkot urządzać?
 
Dobra flacha 0,7 Dancka w Netto po 34 stoi. Adamek nie za często będzie z Kliczkowskim walczył. Ja nie mam dostępu do tej walki w systemie ppv, ale raz na ruski rok (zrzucając sie z kolesiem/siami np.) da się chyba uzbierć taką sumkę..?
 
http://www.ringpolska.pl/tomasz-adamek/12919-adamek-kliczko-100-tys-ppv-juz-sprzedanych#comments
 
Kodowanie RTL jest nielegalne z prawem i z umową , którą podpisywaliśmy z cyfrowym polsatem czy inną telewizją cyfrową. Więc jak by ktoś sie wkurwił za zakodowanie , jakiś prawnik , to by mógł jakąś sumkę wywalczyć , więc raczej nie zakodują.
 
a jak to jest z klubami? nie widzialem jakis info ze w pubach puszcza te walki, bedzie mozna gdzies w wawie obejrzec, champions moze?
 
Nie to żebym się czepiał ale ja to po prostu pierdolę. W dupie mam tą walkę za 40zł. To nie jest problem zrzucić się ale nie mam zamiaru godzić sie na jakieś specjalne traktowanie Polaków więc mnie mogą w dupę pocałować. Walki szukam na necie za darmo żeby nawet w TV nie oglądać na RTLu.
 
@Droni - Twój protest jest trochę śmieszny ... Tzn. żebyś mnie źle nie zrozumiał . Intencje masz jak najbardziej Ok, ale raczej skutek będzie mizerny ... Otóż :



1. Większość użytkowników tutaj, ma już swój pogląd na temat tej walki, i jednym twoim postem " Cała Polska olewa PPV !!! " raczej nie zmienisz ich decyzji . ( Ja jednak również jestem przeciw PPV i oglądne na RTL-u :P )



2. MMARocks ma raczej małą siłę przebicia, żebyś mógł coś zmienić w stosunku do kilku procent Polaków .



3. Jak już napisałem, pomysł dobry, ale wykonanie złe ... Mógłbyś napisać jakąś petycje, czy coś, albo po prostu samemu to olać . Mówie, jak ktoś chce kupić PPV, to kupi bez względu na to co piszesz - a jak nie, to nie .



4. WARR ADAMEK !!! :-)
 
ale to PPV sprzedane w Polandii czy ogolnie?w Stanach jest też sporo fanów boksu, Niemcy uwielbiają Kliczkę, itd..
 
PPV chyba się dobrze sprzeda bo od rana nie mogę się dodzwonić i zamówić. Przez internet nie mogę bo serwer nie działa, numery tel zajęte cały czas. Przynajmniej na cyfrze widac, że ludzie zamawiają.
 
Może to ten protest i sprzedawcy podnieśli i odłożyli słuchawki, a serwer poległ bo włączyli jakąś online'owkę skoro robota na dziś zawieszona :D
 
w d**e sobie wsadź ten protest. Jeżeli ktos nei ma kasy to zaprasza kumpli, robi się zrzutkę i wychodzą grosze za PPV.
 
Back
Top