Cała Polska olewa PPV!!!

1. w Stanach zarabiają w dolarach tyle co my w złotówkach, więc u nich 50$ za PPV to jak u nas 50zł


Nie do końca tak jest bo wiele rzeczy jest relatywnie tańszych: jedzenie, ubrania, paliwo, samochody. Przeciętny amerykanin ma więcej pieniędzy na ekstra wydatki.
 
Pytanie dla tych którzy posiadają Polsat cyfrowy: mogliście obejrzeć walkę na RTLu?



Ja byłem w knajpie.



Żal mi kumpla który postawił 500 zł na Adamka :(
 
@Kraver


Tak, nie było problemów obejrzeć na RTL - kanał 248.


Współczuję Twojemu kumplowi, ale chyba trochę go poniosło.
 
tak, spokojnie można było oglądnąć walkę na RTL Schweiz który jest w pakiecie Cyfrowego polsatu
 
A mówią niektórzy, że to Tomek pazerny jest :D pewnie kurs był dobry, ale żeby tak ryzykować...Z resztą obstawianie "swoich" jest beznadziejne, przegra(ją) i nie dość, że żal z porażki to i z wtopionej kasy...
 
"Żal mi kumpla który postawił 500 zł na Adamka :("







tak obstawiony zaklad byl conajmniej glupi wg. mnie ;p



poza dobrym kursem trzeba takze trzezwo myslec
 
Rozumiem rozgoryczenie, ale mi nie byłoby szkoda kogoś kto postawił taką kasę na wygraną Adamka z Kliczko. Nie myśli to ma za swoje.



A co do RTL to dało się obejrzeć też na Cyfrze+ :) Czyli wychodzi na to, że prawie wszyscy mieli za darmo, bo żadna duża platforma cyfrowa nie zablokowała. Czy gdziekolwiek np. na jakiejś kablówce został w ogóle ten RTL zakodowany?
 
Jeżeli to prawda z 200 tys. to też uważam, że dobry wynik, nie spodziewałem się takiego dobrego na pewno.
 
40zl to nieduzo jak za ppv, zobaczcie se kurde ceny ufc... jakbym byl fanem boksu to bym zaplacil, tak samo jakby kiedys bylo ufc w polsce to nie bedze piracil tylko zaplace
 
Mnie interesuje teraz, co zrobi KSW. Czy oni również spróbują pokazywać gale w systemie PPV, ale w tańszej cenie? Pamiętamy, że był taki pomysł, który mimo wszystko upadł. Zastanawia mnie tylko, czy mimo takiej ceny, sprzedaż byłaby większa. Pewnie tak, bo Adamka zapewne oglądałoby więcej osób, niż te 3-4 mln, które oglądało KSW 16
 
Z jakichś 10-15mln które obejrzały walkę 200tysięcy zakupionych PPV (nawet moją mamę czy dziewczynę i jej siostrę ta walka interesowała, większe zainteresowanie było niż Pudzianem i KSW)...lepszy rydz niż nic, choć nie wiem ile ich kosztowało wprowadzenie tego, ale i tak chyba wyszli na plus, wynik jednak tak czy siak marny z całości. Polacy nie są tak biedni jak się niektórym wydaje, nawet nam samym..



PS: A z mi znajomych osób sporo się zbierało w grupy i...oglądali i tak na RTL'u, po prostu w grupce znajomych ;).
 
Na stemie, na którym oglądałem walke Adamka oglądało 185k osób. A zaznaczmy, że to jeden z wielu steamów w internecie był.
 
Ciekaw jestem dwóch rzeczy. Ile osób oglądało na RTL oraz tego ile nieświadomych osób wykupiło PPV mimo, że posiadało dostęp do RTL.



Ja przyznam się, że nie miałem pojęcia, że na Cyfrze jest RTL i da radę obejrzeć to za darmo. Moi znajomi , którzy oglądali na Cyfrze zapłacili za PPV nie mając pojęcia, że wystarczy wyszukać RTL.
 
kur*** jaki temat. bojkot, bunt, hormony. ja zapłaciłem ( a raczej ojceic ) i co teraz ? wbijesz mi na chatę ? :D do roboty a nie przed kompem rewolucje tworzysz.
 
No, ale obiektywnie trzeba spojrzeć, obrażanie samego tworcy bojkotu nie ma nic sensownego w sobie. Jeśli PPV to dla każdego oglądającego galę, a nie, w jednym kraju tak, w innym inaczej. To, że ktoś placil, a ogladalby na RTLu, bo ma i bylo darmowo tylko zakrawa o zakrycie głowy rękami, bo ludzie są zbyt leniwi i głupi by czasem poszperać w sprawie, ktora niby ich interesuje...



Kazdy wybiera co chce zrobic ze swoją kasą, ale rzucac bezmyslnie im ją pod nos, zeby tylko dojsc do celu --> obejrzeć galę/walkę po polsku wydaje mi się właśnie zachowaniem prymitywnym. Kazali i płacisz, godząc się na wszelkie warunki, nawet nie badając tematu czy to legalne...a od początku legalne być nie mogło, no ale nieznajomość prawa szkodzi temu, który go nie zna, stara prawda, która można rządzić całym, zaślepionym społeczeństwem.
 
Łukasz Szewczyk, media2.pl
2011-09-12

Tomasz Adamek przegrał sobotnią walkę z Witalijem Kliczko, jednak na pojedynki najwięcej wygrali operatorzy płatnej telewizji. Popularność PPV może spowodować, że kolejne walki bokserskie w Polsce będą płatne. Do piątkowego wieczora ponad 100 tys. Polaków zdecydowało się wykupić dostęp do walki Adamek - Kliczko w systemie PPV. W sobotę, tuż przed walka, liczba ta mogła się podwoić.

Być może operatorzy pochwalą się oficjalnymi danymi sprzedaży PPV w Polsce. Jednak już teraz można powiedzieć, że mimo wysokiej cenie, Polacy chętnie decydowali się na zakup dostępu do walki. Mimo, że polski bokser przegrał, na walce wygrali operatorzy płatnej telewizji.

"Nadawcy należą do grona wygranych, bo debiut systemu pay-per-view w Polsce to zdecydowany sukces. Liczba subskrybentów zamawiających walkę w cyfrowych platformach i kablówkach przerosła najbardziej optymistyczne wcześniejsze szacunki i otwiera drogą do, zupełnie innego niż do tej pory, finansowania sportów walki w Polsce" - napisał w swoim komentarzu na łamach Przeglądu Sportowego Marian Kmita, szef sportu w TV Polsat. Czy to oznacza, że operatorzy kolejne ważne walki bokserskie będą oferować za dopłatą?
 
4 dyszki trochę za drogo za jedną walkę. Rozumiem za galę ale nie main event. Podnoszą się głosy, że społeczeństwo nie dorosło... może i tak, a może po prostu usługa jest zbyt droga albo my zbyt biedni na tę cenę. Gdyby chodziło o galę na UFC, gdzie walce wieczoru występowałby Polak raczej bym się zdecydował ale boksu aż tak bardzo nie kocham.







Tylko patrzec jak KSW będzie w PPV, z main eventem Pudzian vs TBA
 
jak za jedną walkę? ;] program ppv był aktywny cały dzień i spokojnie można było tam oglądać całą galę i chyba koncert Dżrodża Majkela :P



Jeśli KSW będzie na PPV to bardzo chętnie wsadzę im kase w portfele bo kasa jest głównym motorem do tego aby sport mógł się rozwijać.



O resztę walk bokserskich się nie boje, bo ludzie zapłacili za Kliczkę i na nim się skończy :] nie wyborażam sobie aby Polacy chcieli zapłacić za walkę z kimś o kim nie mają pojęcia.



Pisze się, że 40 zł dla Polaka to za dużo - jak widać nie.
 
Hehe, Mamed vs TBA, Janek vs TBA, Cipao vs TBA w glownej gali otwartego polsatu, a do zakupu za 2dychy walka Pudzian vs Thompson. Co byście zrobili ?:)))
 
O to chodzi, że my byśmy mieli co chcemy, ale przeciętni masowcy - telewidzowie musieliby wydać kasę na obejrzenie go i ciekawe jaki byłby efekt ;)
 
Na Pudzianie już KSW długo nie pociągnie, znudził sie ludziom tym bardziej że umiejetności słabiutkie więc na ppv zawcześnie.
 
Back
Top