Cała Polska olewa PPV!!!

a jak to jest z klubami? nie widzialem jakis info ze w pubach puszcza te walki, bedzie mozna gdzies w wawie obejrzec, champions moze?






wiem ze z Wawie nad Wisla co sa te bary bedzie transmsja w jednym bo biegam tam co rano i stoi reklama od paru dni ze walka bedzie :)
 
W końcu udało się zamówić, coś tam klikałem na stronie, co chwile mnie rozłączało, ale na kanale wyświetla się plansza potwierdzająca zakup.
 
Ja bardzo rzadko oglądam walki bokserskie, mma, piłkę nożną, czy w ogóle jakiekolwiek wydarzenia sportowe sam. Wydaje mi się, że chyba większość z nas tak ma (a może się mylę?). Wystarczy, że przyjdzie trzech kolesi i wychodzi nam po 10 zł - toż to naprawde śmieszna kwota. Zresztą system pay-per-view zakłada chyba, że na jedno pay-per-view przypada kilku oglądających. Gdzieś tu na stronie było chyba napisane, że jedno wykupione pay-per-view UFC ogląda chyba ok. 8 osób. Polacy chyba po prostu są zszokowani, bo to coś zupełnie u nas nowego. Wszyscy są przyzwyczajeni, że do tej pory walki bokserskie po prostu się oglądało i nikt za nic nie płacił (poza opłatą za kablówkę oczywiście). Ja tam już wykupiłem i więcej jak 10 to mnie nie wyniesie.
 
Komuś się ładnie w głowie popierdoliło jak myśli, że dam 40 zł za jednorazową transmisję. Niech spierdalają. To całe PPV mnie tylko dobrze podkurwiło. Zastanawiam się po co ja kurwa płacę abonament. No bo jak płacę to powinnem oglądać bez dodatkowych opłat. A tu się kurwa robi telewizja za którą trzeba zapłacić najpierw abonament a potem jak się chce coś ciekawszego oglądnąć niż TzG dodatkowe opłaty. Niech mnie pocałują w dupę jeleniem nie jestem. Jedyne co zrobię to zmienię sobie abonament z tego 39 na ten za 10 albo całkiem wyjebię tą jebaną telewizję. I tak wszystko jest na necie.
 
Wykupiłem PPV złożyliśmy się w szóstke czyli wychodzi niecałe 7 zł, to dużo? Podejrzewam, że większośc polaków ogląda w kilka osób także koszt jest śmieszny.



Można to porównać do wypożyczenia filmu we dwójke...







Dajcie spokój, bo płaczecie rzeke kompletnie bez powodu...Raz na pare miesięcy niezbiedniejecie wydając 10zł
 
Ja wybijam z kolegami do pizzeri ;] Rezerwację mamy, wejście za darmo więc git ;] Pizza, piwko i Adamek :)
 
Wiadomo mniej więcej o której do walki wyjdzie Master?



EDIT: Już mam, na Boxingnews piszą że ok. 21:55
 
Lucifer- nie wiem na telegazecie mi nie pokazuje ich rozpiski a po necie nie chce mi sie szukac :P



ale jak piszesz, ze jest to git ;]
 
cha, a ja obejrzałem, mialem na flachę i jeszcze na colę na kaca mi zostalo!!! stream rządzi!:-)
 
O wow ale buractwo wyszlo. Normalnie na forum to pierwsi do obrony honoru zawodnikow, oddawania im szacunku nie pozwalania na krytke etc. a jak trzeba siegnac do wlasnej kieszonki po pieniadze dla zawodnika to wszystkie te gornolotne slowa o kant dupy potluc. smiech na sali i zenua
 
Poprostu społeczeństwo w Polsce nie dorosło jeszcze do PPV.



Osobiście oglądałem na RTL, gdyż moja zajebista kablówka nie miała opcji wykupienia walki, jednak gdyby była taka możliwość to z chęcią zobaczyłbym całą galę za te 4 dyszki...



Do narzekaczy, zawsze pozostaje "PPV KSW on IPLA" za 7 PLN :D
 
Steyr?4 dychy mogę dać Tomkowi za tą walkę i emocje do ręki, ale im płacić?Po co skoro w RTLu miałem za darmo?To część mojego abonamentu w końcu...



EDIT: Widzę, że odezwali się fani ustroju, że jeśli chcemy obejrzeć np film stworzony w ostatnich 3 latach to może będzie trzeba wkrótce za niego zapłacić, czyli 50zł abonament za wszystkie kanały jakie są, ale jak COŚ CIEKAWEGO to płatne. Ja prawie wogle tv nie oglądam, a ją mam, to i tak płacę więcej niż ludzie za to PPV, a przychodzi co do czego i teoretycznie nie mam opcji obejrzeć w polskiej telewizji. To pytanie za co ja płacę?Za te plebanie, inne seriale i zjebane wiadomości, które właśnie przede wszystkim one zraziły mnie do oglądania czegokolwiek w TV, filmy wszystkie co dają widziałem, MMA na żywo nie ma (poza KSW raz na pare miesięcy), boksu jak widac też(zwłaszcza, gdy mi zabrali polsat sport i dali tvp sport, na którym prawie nic nie ma).
 
Jeżeli jest mozliwość obejrzenia walki w abonamencie to nie ma sensu płacić 40 zł. Po co dwa razy płacić.



@steyr



Jeżeli masz dodatkową potrzebę wspierania Adamka, to zawsze możesz przekazać swoją penseje co miesiąc na jego konto:-)
 
@Steyr - jakie buractwo? Była propozycja pokazania walki w otwartej telewizji, z której żadna stacja nie skorzystała. Dobrze wiesz, że rozchodzi się bardziej o cenę usługi, która jest zdecydowanie za wysoka, a nie sam fakt wykupienia PPV. Tym bardziej, że jeszcze nie zarabiam na siebie, jestem studentem i każdy grosz się dla mnie liczy. Jeśli musiałem - wykupiłem oglądanie KSW za te PARĘ ZŁOTYCH. Cena walki Adamek vs. Kliczko, aby posłuchać tylko polskiej gadki, była dla mnie zbyt wysoka.
Tak, jak napisałem wcześniej - skorzystałem z opcji obejrzenia na RTL Schweiz i nie żałuje. Emocje te same, a i kasa zaoszczędzona.
 
ktoś porównywał PPV walki Adamka do PPV z UFC, więc...
1. w Stanach zarabiają w dolarach tyle co my w złotówkach, więc u nich 50$ za PPV to jak u nas 50zł
2. płacąc 50$ za PPV na UFC płacimy za oglądanie CAŁEJ GŁóWNEJ KARTY, a nie samego main eventu, a jak dobrze wiemy, w boksie gale robi się tylko dla jednej walki, a w UFC main card ma taką obsadę, że prawie każda walka mogłaby być sama w sobie main eventem jakiegoś Fight Night'a albo Spike'a. w dodatku nie ma takiego ryzyka, ze Kliczko wpieprzy Adamkowi w 1 rundzie i płacimy 40zł za 120 sekund walki.
3. poza tym jak już wyżej wspomniano, jeśli chcą robić PPV to niech robią też w innych krajach, o podobnej strefie czasowej, bo jako jedyny kraj na świecie mieliśmy tą walkę w PPV, co nie jest zbyt fair. w Europie nie ma UFC na pay-per-view bo ile osób zapłaci x-dziesiąt zł/euro za oglądanie gali między 3 a 6 rano, pewnie koszty samej organizacji tego byłby większe niż przychody.
 
Back
Top