By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

Kurwa, masakra z tymi studiami.
UG
Sinologia:
Limit przyjęć na tym kierunku: 40
w tym maksymalna liczba miejsc dla osób, dla których będzie to kolejny kierunek: 35
Aktualnie jesteś na pozycji 119 na liście kandydatów.


[FONT=Open Sans, sans-serif]FIlologia angielska:[/FONT]
Limit przyjęć na tym kierunku: 100
w tym maksymalna liczba miejsc dla osób, dla których będzie to kolejny kierunek: 80

Aktualnie jesteś na pozycji 261 na liście kandydatów.

Uj:
Ostatnia obecnie przyjęta osoba znajduje się na 42 miejscu listy rankingowej.
Zostałeś umieszczony na 182 pozycji listy rankingowej.
Japonistyka

Czyli chujnia, w Gdańsku tylko szanse raczej, ale filologia to dla mnie drugorzędny
 
Kurwa, masakra z tymi studiami.
UG
Sinologia:
Limit przyjęć na tym kierunku: 40
w tym maksymalna liczba miejsc dla osób, dla których będzie to kolejny kierunek: 35
Aktualnie jesteś na pozycji 119 na liście kandydatów.


[FONT=Open Sans, sans-serif]FIlologia angielska:[/FONT]
Limit przyjęć na tym kierunku: 100
w tym maksymalna liczba miejsc dla osób, dla których będzie to kolejny kierunek: 80

Aktualnie jesteś na pozycji 261 na liście kandydatów.

Uj:
Ostatnia obecnie przyjęta osoba znajduje się na 42 miejscu listy rankingowej.
Zostałeś umieszczony na 182 pozycji listy rankingowej.
Japonistyka

Czyli chujnia, w Gdańsku tylko szanse raczej, ale filologia to dla mnie drugorzędny

Może zostaniesz oddsmakerem?
 
Kurwa, masakra z tymi studiami.
UG
Sinologia:
Limit przyjęć na tym kierunku: 40
w tym maksymalna liczba miejsc dla osób, dla których będzie to kolejny kierunek: 35
Aktualnie jesteś na pozycji 119 na liście kandydatów.


[FONT=Open Sans, sans-serif]FIlologia angielska:[/FONT]
Limit przyjęć na tym kierunku: 100
w tym maksymalna liczba miejsc dla osób, dla których będzie to kolejny kierunek: 80
Aktualnie jesteś na pozycji 261 na liście kandydatów.

Uj:
Ostatnia obecnie przyjęta osoba znajduje się na 42 miejscu listy rankingowej.
Zostałeś umieszczony na 182 pozycji listy rankingowej.
Japonistyka

Czyli chujnia, w Gdańsku tylko szanse raczej, ale filologia to dla mnie drugorzędny

Interesuje Cie chinoznawstwo?
 
hehe, wiedziałem że kiedyś nadejdzie taki dzień
Mama może w końcu się przestać martwić o Twoją przyszłość.

mama: Michaś jakieś postępy w kwestii wyboru studiów?
michi: tak, zrobiłem risercz, wybiorę jeden z dwóch kierunków
mama: cudownie synku, jakich?
michi: chinoznawstwo albo japonistyka
mama:
giphy.gif
 
Wiesz co na co dzień nie, ale zajawkę mam tak jakby te japonia/chiny jakoś mnie ciągnie do takich tematów itp., ale pies pogrzebany raczej japonistyka raczej nie da rady, sinologia też ciężkoooo
 
Nie no tak serio to jak się jest kumatym to po wielu dziwnych kierunkach można trzepać dobre hajsy, tylko pytanie czy ta zajawka na Japonię nie skończy się Michiemu po roku studiów...

W każdym razie zastanów się dobrze i wybierz taki kierunek żebyś nie musiał za długo stacjonować w "Co mnie wkurwia" :)
 
Nie no tak serio to jak się jest kumatym to po wielu dziwnych kierunkach można trzepać dobre hajsy, tylko pytanie czy ta zajawka na Japonię nie skończy się Michiemu po roku studiów...

W każdym razie zastanów się dobrze i wybierz taki kierunek żebyś nie musiał za długo stacjonować w "Co mnie wkurwia" :)
Jakbym wybrał jakąś ekonomię czy inne finanse i te historie to na pewno by było gorzej, tera jedynie i tak szansa raczej na filologię albo sinologię
 
Na UG ciężko się dostać, jak nie masz pomysłu to może kierunek gier i zabaw na PG? Ekonomia albo coś, ponoć lajcik.
 
Ekonomia nie wiem czy lajt, ale nuda gwarantowana i w ogóle mi się nie widzi

odpierdol się
Człowieku, zrozum wreszcie, że jesteś pośmiewiskim. Nawet mahonek z Ciebie drwi na omegle. Weź się w końcu kurwa za siebie, a nie narzekasz na wszystko i wszystkich. A to ktoś skrytykował, a to się wstać o 8 nie chce, rzygać się chce. Idź chociaż jagód do lasu pozbierać to trochę życia poznasz.
 
Back
Top