By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

Tygodniowki w Polsce?
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Zal...ntech-zagrozi-firmom-pozyczkowym-7439457.html

Kuzniar: "Potrafisz fajnie opowiadac o Krakowie"?
c5642be4fa1bee-645-311-0-0-1063-514.png
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Kuzniar-rusza-z-Uberem-dla-przewodnikow-7439415.html
 
Gdzie najlepiej wziąć kredyt na okolo 15 tysięcy zlotych? Na co zwracac uwagę. Cel to zakup używanego oczywiście samochodu.
 
Gdzie najlepiej wziąć kredyt na okolo 15 tysięcy zlotych? Na co zwracac uwagę. Cel to zakup używanego oczywiście samochodu.

Podupczyć, spłodzić 3-4 szt. Kredyt nieoprocentowany, samospłacalny. W ciągu roku masz po temacie i cieszysz się jazdą nowym starym autem:)
 
Gdzie najlepiej wziąć kredyt na okolo 15 tysięcy zlotych? Na co zwracac uwagę. Cel to zakup używanego oczywiście samochodu.
Kupujesz auto na kredyt dla fanaberii czy potrzebujesz? Ostatnią rzeczą na jaką wziąłbym kredyt jest samochód. Weźmiesz 15 tysięcy, a w rzeczywistości ok. 15800 zł. Na wstępie trzeba będzie dołożyć do auta minimum tysiąc na rozrząd, wymianę oleju, klimę, ubezpieczenie. Potem eksploatacja, ewentualne naprawy. Moim zdaniem auto kupuje się za wolną gotówkę, gdy nie masz pomysłu co z nią zrobić, a nie masz potrzeby odkładania.
 
Kupujesz auto na kredyt dla fanaberii czy potrzebujesz? Ostatnią rzeczą na jaką wziąłbym kredyt jest samochód. Weźmiesz 15 tysięcy, a w rzeczywistości ok. 15800 zł. Na wstępie trzeba będzie dołożyć do auta minimum tysiąc na rozrząd, wymianę oleju, klimę, ubezpieczenie. Potem eksploatacja, ewentualne naprawy. Moim zdaniem auto kupuje się za wolną gotówkę, gdy nie masz pomysłu co z nią zrobić, a nie masz potrzeby odkładania.
Mam podobne zdanie na ten temat, jednak pytanie bylo gdzie, a nie czy to fajne czy nie :)
 
Kupujesz auto na kredyt dla fanaberii czy potrzebujesz? Ostatnią rzeczą na jaką wziąłbym kredyt jest samochód. Weźmiesz 15 tysięcy, a w rzeczywistości ok. 15800 zł. Na wstępie trzeba będzie dołożyć do auta minimum tysiąc na rozrząd, wymianę oleju, klimę, ubezpieczenie. Potem eksploatacja, ewentualne naprawy. Moim zdaniem auto kupuje się za wolną gotówkę, gdy nie masz pomysłu co z nią zrobić, a nie masz potrzeby odkładania.

Auto dla wygody. Nie jest to konieczny wydatek. Raczej fanaberia. Jednak nie widze powodu by nie kupic. 2 lata splacac kredyt po 500 zl i gitara. Wiadomo, ze jeszcze paliwo i naprawy kosztuja duzo no ale czemu nie poniesc tych kosztow? Na cos pieniadze trzeba wydawac :-)
 
Mam podobne zdanie na ten temat, jednak pytanie bylo gdzie, a nie czy to fajne czy nie :)
Wiem, ale tak mnie naszła refleksja :D Jednak jeśli ktoś bierze kredyt na tani samochód oznacza, że nia ma oszczędności. Wystarczy, że straci pracę, płynność finansową a to niedaleka droga do zapętlenia kredytowego. Owszem, samochód można sprzedać, ale auto szybko traci wartości, a sprzedaż też trwa trochę czasu.
 
Auto dla wygody. Nie jest to konieczny wydatek. Raczej fanaberia. Jednak nie widze powodu by nie kupic. 2 lata splacac kredyt po 500 zl i gitara. Wiadomo, ze jeszcze paliwo i naprawy kosztuja duzo no ale czemu nie poniesc tych kosztow? Na cos pieniadze trzeba wydawac :-)
No to sobie popatrz na stronach banków kalkukacje kredytowe :)
 
No to sobie popatrz na stronach banków kalkukacje kredytowe :)
To tak jakby patrzeć na polityków przez pryzmat samych obietnic wyborczych
Wystarczy, że straci pracę, płynność finansową a to niedaleka droga do zapętlenia kredytowego.
Kredyt na 15koła jest dość daleki od zapętlenia kredytowego
Gdzie najlepiej wziąć kredyt na okolo 15 tysięcy zlotych? Na co zwracac uwagę. Cel to zakup używanego oczywiście samochodu.
Gotówka w Pekao sa - dostaniesz 1 procent prowizji za uruchomienie i oprocentowanie od 6 -9 procent, ale nie dorzucą CI żadnego ubezpieczenia ani innych gówien. Raiffeisen podobnie, ale w oddziale opory będą mieli przed prowizją zero procent. Jak jesteś klientem ING to dostaniesz oprocentowanie od 5 w górę, ale 2,99 prowizji.
 
To tak jakby patrzeć na polityków przez pryzmat samych obietnic wyborczych

Kredyt na 15koła jest dość daleki od zapętlenia kredytowego

Gotówka w Pekao sa - dostaniesz 1 procent prowizji za uruchomienie i oprocentowanie od 6 -9 procent, ale nie dorzucą CI żadnego ubezpieczenia ani innych gówien. Raiffeisen podobnie, ale w oddziale opory będą mieli przed prowizją zero procent. Jak jesteś klientem ING to dostaniesz oprocentowanie od 5 w górę, ale 2,99 prowizji.
@Karateka@
1) Bierzesz w IKEI kuchnię za 15 tys. na raty 24 x 0%
2) Sprzedajesz kuchnię w paczkach komuś za 15 tysi
3) Masz 15 tysi i spłacasz kredyt nieoprocentowany :mamed:
 
Wiem, ale tak mnie naszła refleksja :D Jednak jeśli ktoś bierze kredyt na tani samochód oznacza, że nia ma oszczędności. Wystarczy, że straci pracę, płynność finansową a to niedaleka droga do zapętlenia kredytowego. Owszem, samochód można sprzedać, ale auto szybko traci wartości, a sprzedaż też trwa trochę czasu.
Karate Kid nie ma żony/dzieci/hipoteki. Jak straci prace może sie przenieść do pokoju za 600zł. Ale dopóki nie będzie krachu w outsourcingu to raczej dlugo jej nie będzie szukał.
 
Pewnie macie rację. Ja się wystrzegam instytucji bankowych jak tylko się da.

http://www.17bankow.com/zestawienie,15000,24,rata,ASC @MuraS Co sądzisz o tych porównywarkach i T-mobile Bank? Nawet nie wiedział, że coś takiego instnieje.
Ni chuja nie zgodne z rzeczywistością. T-Mobile jest obsługiwany przez Aliora i mam taką samą ofertę Alior jest jednym z droższych banków na rynku. W tabeli są nierealne oferty, np. żeby dostać warunki jakie proponuje ING trzeba mieć w ING powyżej 1 mln nowych złotych na kontach (lokaty plus ror) i staż powyżej 6 miesięcy w banku. W Eurobanku oprocentowanie 5 procent jest niemożliwe do uzyskania.
 
Back
Top