By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

Ni chuja nie zgodne z rzeczywistością. T-Mobile jest obsługiwany przez Aliora i mam taką samą ofertę Alior jest jednym z droższych banków na rynku. W tabeli są nierealne oferty, np. żeby dostać warunki jakie proponuje ING trzeba mieć w ING powyżej 1 mln nowych złotych na kontach (lokaty plus ror) i staż powyżej 6 miesięcy w banku. W Eurobanku oprocentowanie 5 procent jest niemożliwe do uzyskania.
Tak myślałem, te kwoty są nierealne. W takim wypadku teraz wziąłbym sobie gruby kredyt na nowe auto i rozlozyc splate na kilka lat.
 
A co sądzisz o tym? Mam tu konto od kilkunastu lat i w sumie nigdy nie korzystałem z ich usług kredytowych, a z czystej ciekawości chciałbym wiedzieć czy ich oferta jest godna uwagi.
Tak sobie wygląda - 5 procent prowizji, 9 z hakiem oprocentowanie, ale jak jesteś stałym klientem i spółdzielcą to pewnie lepiej wynegocjujesz
To jakie banki są warte zainteresowania gdybym chciał np. kupić nowych samochód na kredyt?
Te które wymieniłem na poprzedniej stronie.
Silna wola Comber:mamed:


96 strona - nie zapożyczam się, żeby nie wpaść w pułapkę zakredytowania
97 - biorę kredyt na furę
 
Silna wola Comber:mamed:


Chuju. Hehe. No np. Chcę takiego s-maxa. Zostawiam w rozliczeniu focusa. I co teraz? Organizować kredyt przez dealera czy lepiej wziąć kredyt gotówkowy?
@MuraS to jest hipotetyczne. Oczywiście, że nie podejmę takich kroków :)
 
Ja popieram-ktoś musi przede mną przetestować S-maxa. Choc sklaniam sie ku dłuższej Kudze.

Chyba, że jak będę zmieniał to wejdzie SQ7;)
 
Nie o to chodzi, wydaje mi sie ze sa dwie wersje Kugi-dluzsza i krotsza. Musze sie przyjrzeć na ulicy
Aha, to nie wiem nic na ten temat. Sa kugi przed liftem i po lifcie. Wczesniejsza przypomina napompowanego focusa mk2fl, ta nowsza ma agresywniejsza stylistyke.
 
@Comber aplikacje robiłeś/ będziesz robił? Bo adwokaci to najbardziej zadłużająca się grupa społeczna jaką znam ( za nimi lekarze). Są dwa stany - adwokat bez żadnego kredytu (ewentualnie karta kredytowa na wyjazdy) i stan drugi - 1 mln+ w kredytach gotówkowych i 30 koła rat miesięcznie.
 
@Comber aplikacje robiłeś/ będziesz robił? Bo adwokaci to najbardziej zadłużająca się grupa społeczna jaką znam ( za nimi lekarze). Są dwa stany - adwokat bez żadnego kredytu (ewentualnie karta kredytowa na wyjazdy) i stan drugi - 1 mln+ w kredytach gotówkowych i 30 koła rat miesięcznie.
Coś w tym jest-u niektórych oczekiwania vs rzeczywistość są nie do zniesienia
 
@Comber aplikacje robiłeś/ będziesz robił? Bo adwokaci to najbardziej zadłużająca się grupa społeczna jaką znam ( za nimi lekarze). Są dwa stany - adwokat bez żadnego kredytu (ewentualnie karta kredytowa na wyjazdy) i stan drugi - 1 mln+ w kredytach gotówkowych i 30 koła rat miesięcznie.
Mam zamiar podejść w tym roku.
 
Coś w tym jest-u niektórych oczekiwania vs rzeczywistość są nie do zniesienia
Większość jakoś sobie radzi z tym, najlepsi i tak są chirurdzy plastyczni. 80 procent pierze hajs dla mafii. Zawsze na papierze jest od chuja dochodu, a jak przychodzi co do czego to okazuje się, że majątku za dużo nie ma, ale są kredyty.
 
No na parter dam radę
Kurwa, Twój rocznik to niż demograficzny, na kupie uczelnie pewnie będą dodatkowe rekrutacje na kierunki na których są wciąż wolne miejsca. Musisz trochę pogrzebać i coś sensownego może znajdziesz.
 
  • Like
Reactions: mat
Nie dostanie się na studia to nie wyrok śmierci @michi972 . Panuje przekonanie, że wyższe wykształcenie to gwarancja sukcesów zawodowych, a z średnim to można co najwyżej łopatą machać. Dziś liczą się przede wszystkim skille i doświadczenie (poza pewną grupą zawodów gdzie studia są konieczne). Mnie na przykład nikt nigdy nie pytał jakie szkoły kończyłem, a CV to zbędny papier, formalność. Co więcej wysłałem kiedyś CV w sprawie ogłoszenia o pracę (w wymaganiach wykształcenie wyższe). I co? I zaprosili na rozmowę mimo, że świeżo ukończyłem technikum :)
 
Back
Top