By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

topcashback.co.uk
Sprawdziłem. Działa
Pod koniec grudnia kupiłem u nich Nord Vpn na dwa lata za 61.56. Mieli wtedy dobrą ofertę, bo Cashback wynosił ponad 100%. Dziś dostałem potwierdzenie, że cashback został zatwierdzony. Do zwrotu 64.63 z czego wydałem 5 funtów na konto premium (nalicza wtedy wyższe cashbacki). Na moje konto trafia 59.63 funtów co daje dwa lata za dwa funty.
Nie wiem jak wygląda korzystanie z tego serwisu w Polsce.



Untitled.png
 
@HubiSSJ3

Jak data spłaty raty przypada na weekend to ściąga kasę w poniedziałek. Jak w takim przypadku z nadpłatą?
Czekać aż pobierze i zrobić z palca czy mogę juz 10tego zlecić przelew?
 
@HubiSSJ3

Jak data spłaty raty przypada na weekend to ściąga kasę w poniedziałek. Jak w takim przypadku z nadpłatą?
Czekać aż pobierze i zrobić z palca czy mogę juz 10tego zlecić przelew?
Ja zawsze czekam aż pobierze w takim przypadku ale w sumie ciekawe pytanie. Może @HubiSSJ3 odpowie bo on chyba z branży
 
@HubiSSJ3

Jak data spłaty raty przypada na weekend to ściąga kasę w poniedziałek. Jak w takim przypadku z nadpłatą?
Czekać aż pobierze i zrobić z palca czy mogę juz 10tego zlecić przelew?
Ja zawsze czekam aż pobierze w takim przypadku ale w sumie ciekawe pytanie. Może @HubiSSJ3 odpowie bo on chyba z branży

Wydaje mi się, że w tej sytuacji dopiero po zejściu raty powinieneś nadpłatę robić. Ręki nie dam uciąć, ale tak na 80% jestem pewien, że trzeba poczekać na zaksięgowanie raty. Ogólnie jak możesz to wystestuj i zobacz ile rat Ci zaproponuje skrócić przed weekendem i po weekendzie jak zejdzie rata. Aż jutro w robocie skonsultuję jak nie zapomnę.
 
Wydaje mi się, że w tej sytuacji dopiero po zejściu raty powinieneś nadpłatę robić. Ręki nie dam uciąć, ale tak na 80% jestem pewien, że trzeba poczekać na zaksięgowanie raty. Ogólnie jak możesz to wystestuj i zobacz ile rat Ci zaproponuje skrócić przed weekendem i po weekendzie jak zejdzie rata. Aż jutro w robocie skonsultuję jak nie zapomnę.
Bo tu ciekawe jak ściągnie hajs. Czy najpierw ratę i później nadpłatę czy po pejsatemu najpierw nadplate, a później dopiero ratę.
:korwinlaugh:
 
topcashback.co.uk
Sprawdziłem. Działa
Pod koniec grudnia kupiłem u nich Nord Vpn na dwa lata za 61.56. Mieli wtedy dobrą ofertę, bo Cashback wynosił ponad 100%. Dziś dostałem potwierdzenie, że cashback został zatwierdzony. Do zwrotu 64.63 z czego wydałem 5 funtów na konto premium (nalicza wtedy wyższe cashbacki). Na moje konto trafia 59.63 funtów co daje dwa lata za dwa funty.
Nie wiem jak wygląda korzystanie z tego serwisu w Polsce.



View attachment 91712
tak tylko haczyk jest taki ze topcachback ma twoje dane z norda.
 
tak tylko haczyk jest taki ze topcachback ma twoje dane z norda.
Oni przekierowuja na strone norda (lub kazdego innego sprzedawcy jakiego wybierzesz). Wchodzisz na nord ale od nich z linku wiec faktyczny zakup odbywa sie w sklepie nord.
 
Oni przekierowuja na strone norda (lub kazdego innego sprzedawcy jakiego wybierzesz). Wchodzisz na nord ale od nich z linku wiec faktyczny zakup odbywa sie w sklepie nord.
ja wiem jak to sie odbywa bo caly czas dzialam na cashbacku w de. na fast foody w weekendy dawali po 20-50 procent zwrotu :beczka:
 
czatdźipiti czy za dużo nieskorych do brudzenia rąk?

Myślę, że bardziej czynnik tego, że podaż pracowników przewyższa popyt. Szybko się rozeszło jak ludzie z kursami na C++ czy inne Javascripty i z kursami za kilka tysięcy zaczęli błyskawicznie wykręcać po kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. To spora część osób wchodząca w rynek pracy uznawała, że będzie szła w IT, bo tam łatwa i zajebista kasa. No i tak było przez kilka lat, a teraz rynek jest przepompowany, na Twoje miejsce jest kilkuset u̶k̶r̶a̶i̶ń̶c̶ó̶w̶ młodych, którzy chcą wejść w branżę. Więc nie ma sensu płacić za Twoją pracę 20k, skoro ktoś zrobi to za 15k. A potem po co, skoro można zatrudnić dwie osoby po 8k które zrobią trochę więcej niż Ty, bo jest ich dwóch? I tak po kolei ;)
 
W dużej mierze jest to spowodowane tym, że firmy skalowały zatrudnienie po przyszłe zyski i ilość projektów, które nigdy nie nadeszły przez kryzys 2023 roku. Jak tylko okazało się że projektów w ci za tym idzie zysków nie tylko nie ma więcej niż w latach poprzedni ale jest ich mniej to szybko w dużych firmach (na naszym podwórku choćby Sii od outsourcingu) poleciały zwolnienia grupowe. Jak tylko ekonomia się odbije to cykl będzie się powtarzał.
 
Mi ponad 3 lata zajęło od początku nauki do znalezienia pracy w IT. CV z rok wysyłałem w ilościach hurtowych. Nieraz dostawałem odpowiedź: "Dziękujemy za aplikację, ale dostaliśmy ponad 800 CV" ...
 
Mi ponad 3 lata zajęło od początku nauki do znalezienia pracy w IT. CV z rok wysyłałem w ilościach hurtowych. Nieraz dostawałem odpowiedź: "Dziękujemy za aplikację, ale dostaliśmy ponad 800 CV" ...
Bo tak wyglada rynek. Dlatego jak ktos twierdzi ze kursy udemy czy inne smieszne certyfikaty doslownie z dupy maja wartosc dla pracodawcy czy ze ma po nich podstawy programowania to buja w obłokach lub po prostu troluje.
 
Ktoś Panowie orientuje się jak wyglądają kursy dla nurków? Czy są jakieś światowe certyfikaty? @lemmy dobrze kojarze, że Ty kiedyś coś nurkowałeś?
 
Last edited:

Jak ktoś mówi, że nie da się nauczyć programowania to ma rację - taki typ się nie nauczy, czy to będzie kurs od Google'a, z UW czy Doliny Krzemowej. Czy nawet z Udemy czy z dupy. Ja tylko przypomnę, że sporo programistów nie skończyło żadnych kursów, hard work wystarczy :fjedzia:

A żeby hard work wystarczył, to wystarczy się uczyć i praktykować to, czego się nauczyło. Tu żaden kurs nie jest potrzebny czy studia.
 

Co jest wymagane do wizy dla seniora na Filipinach :fjedzia:
 

Co jest wymagane do wizy dla seniora na Filipinach :fjedzia:
"Filipiny. Wszystkie ekstrakty i nalewki z konopi indyjskich są zakazane na mocy krajowego prawa antynarkotykowego. Używanie i posiadanie 500 gramów marihuany lub 10 gramów haszyszu może skutkować karą dożywotniego pozbawienia wolności i wysoką grzywną"

Nie wiem jak jest z mniejszymi gramaturami ale tam jest taka wojna z narkotykami wszelkiego rodzaju ze nawet swego czasu bylo przyzwolenie na odjebanie dilera na ulicy :mamed: takze przemyśl to jeszcze

"Wszystko to za sprawą byłego już prezydenta tego kraju, Rodriga Duterte, który od początku sprawowania urzędu głowy państwa, czyli od czerwca 2016 roku, publicznie nakłaniał do zabijania osób jakkolwiek związanych z narkotykami."
 
Back
Top