By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

Jak tam kredyciarze? Mi wyliczyli już ratę na 3 kwartał. Równo 100% więcej niż 9 miesięcy temu. Mają rozmach.
Ja se wziąłem stałe raty, i dodatkowo ubezpieczyłem na wypadek utraty pracy, to fajny trik, choć trzeba trochę dopłacić, ale masz luz że jak coś finansowo nie pyknie, to kredyt jest zamrażany, i spłacasz po złapaniu nowej pracy. Przy okazji - był ktoś na L4 z powodu wypalenia zawodowego, czy depresji, lub podobnych syfów? Myślę czy tak sobie nie zafundować dłuższego urlopu, zanim nie znajdę nowego pracodawcy, obecny mnie wkurwia na maksa, przez swoją politykę związaną z promowaniem pedalstwa i paru innych rzeczy, łącznie z zatrudnianiem ludzi tuż po studiach na stanowiska specjalistyczne i managerskie. Ciężko se lepiej spierdolić dobry biznes, ale oni się starają... Coś jak Morawiecki :jarolaugh:
 
1655754240581.png
 
Ciekawa rozmowa, zwłaszcza ta beka z ludzi myślących, że tak wiecznie będzie już tylko lepiej, plus ta uwaga o budżetówce: państwo nie da im większych podwyżek (w sumie nawet gdyby chcieli to by nie mogli), już i tak mało zarabiają. Oj zacznie się odchodzenie, znowu większa rotacja pracowników czyli znowu mniejsza płynność obsługi :iamdone:
Plus ta mała inflacja w Szwajcarii i mimo wszystko już podnoszą stopy procentowe :brainoverload:
 
A ktory rzad czy bank kiedykolwiek mial na celu dobro kogokolwiek po za swoim? :eddieconspiracy:
Żaden, władza degeneruje, każda.
Dlatego ważne jest odpowiednie prawo aby unikać obecnych zmów bankowych i ordynacja wyborcza zmuszająca polityków do większej pracy.
A że to nie możliwe: PiS mówiący o walce z banksterami wybrał na premiera...
... byłego prezesa banku, który teraz wymyśla gówienka ustawowe większe niż te Semeniuk itp. -bankster, ale nasz, bankster też jest potrzebny ale pod warunkiem, że pracuje dla nas :iamdone:

Zapytaj karateki :beczka:

Najlepiej powiedział Marcin Iwuć.
Masz kredyt to idź na wojnę z bankiem i spłać szybciej.
oj, nie mów tak: Paweł Poncyliusz ładnie zredukował swój dług frankowy, porównaj jego oświadczenia majątkowe. Mówił, że ugoda z bankiem jest możliwa. Wątpisz w uczciwość jego słów? :korwinlaugh:
 
oj, nie mów tak: Paweł Poncyliusz ładnie zredukował swój dług frankowy, porównaj jego oświadczenia majątkowe. Mówił, że ugoda z bankiem jest możliwa. Wątpisz w uczciwość jego słów? :korwinlaugh:
Marzy mi się Brak dochodowego dla pracujących na swoim i jakiś organ regulujacy właśnie tych skurwiałych polityków i ich na kolanie pisanych oświadczeń majątkowych.
Taki który działa jak skarbówka dla przedsiębiorców jebiący ich za każdą nawet najmniejsza nieprawidłowość.

Po rządzie oczekuje tylko jednej rzeczy - łapy precz od moich wypracowanych pieniędzy.
 
Panowie mam pytanie. Niestety gumtree przestało istnieć. Znacie jakieś sensowne portale gdzie można wrzucać swoje ogłoszenie o pracę? Chodzi o Warszawę
Lento już wstawiłem, ale nikt się nie odzywa od kilku dni (na gumtree miałem 10 telefonów na godzinę), Jeśli grupy na fejsie to jakie, bo takie podstawowe typu Praca Warszawa to jasne?
Pozdrawiam hehe
 
Panowie mam pytanie. Niestety gumtree przestało istnieć. Znacie jakieś sensowne portale gdzie można wrzucać swoje ogłoszenie o pracę? Chodzi o Warszawę
Lento już wstawiłem, ale nikt się nie odzywa od kilku dni (na gumtree miałem 10 telefonów na godzinę), Jeśli grupy na fejsie to jakie, bo takie podstawowe typu Praca Warszawa to jasne?
Pozdrawiam hehe
@Baasteek
 
Marzy mi się Brak dochodowego dla pracujących na swoim i jakiś organ regulujacy właśnie tych skurwiałych polityków i ich na kolanie pisanych oświadczeń majątkowych.
Taki który działa jak skarbówka dla przedsiębiorców jebiący ich za każdą nawet najmniejsza nieprawidłowość.

Po rządzie oczekuje tylko jednej rzeczy - łapy precz od moich wypracowanych pieniędzy.
podatki nie są najważniejsze (stare pytanie z któreś z debat: dlaczego niemal świątynią kapitalizmu jest ultrademokratyczny Nowy Jork a nie miasta w stanach republikańskich). W wielu krajach masz wyższe podatki niż w Polsce, ale za to siła nabywcza pieniądza jest większa np. Francja czy nawet Niemcy.
W Polsce jest jakieś chore uwielbienie tworzenia przepisów tylko po to aby księgowi i doradcy podatkowi mieli więcej pracy...

A co do oświadczeń majątkowych: jest wielu ananasów z każdej partii. Ba nawet Ochojska tak walczy o praworządność, że nie ma czasu porządnie wypełnić oświadczenia majątkowego...
Na tym profilu jest cała kolekcja dziwnych oświadczeń majątkowych, mieszkań za 2 tys. zł/m2...
 
Panowie mam pytanie. Niestety gumtree przestało istnieć. Znacie jakieś sensowne portale gdzie można wrzucać swoje ogłoszenie o pracę? Chodzi o Warszawę
Lento już wstawiłem, ale nikt się nie odzywa od kilku dni (na gumtree miałem 10 telefonów na godzinę), Jeśli grupy na fejsie to jakie, bo takie podstawowe typu Praca Warszawa to jasne?
Pozdrawiam hehe

A napisałeś w ogłoszeniu, że potrzebny status studenta oraz minimum 5 lat doświadczenia, ale za to będzie praca w młodym i dynamicznym zespole?
 
Warto przesłuchać czy takie samo pierdololo jak podczas krs1?
Szanuję ludzi pracy i mimo, że milion razy słyszałem teksty Mario to przesłuchałem.
Co jak co Mariusz jest kurwa konsekwentny i nie do zajebania.
Ameryki żadnej tam nie odkrył, ale dobrze mówił o dywersyfikacji zarobków z kilku źródeł i podobało mi się stwierdzenie, że "z auta jak mi zostanie 5 tysięcy na czysto, a zapłacę pracownikowi 10 to i tak mam zysk".

I najważniejsze powolutku, sumiennie to i cierpliwy kamień ugotuje!
 
Szanuję ludzi pracy i mimo, że milion razy słyszałem teksty Mario to przesłuchałem.
Co jak co Mariusz jest kurwa konsekwentny i nie do zajebania.
Ameryki żadnej tam nie odkrył, ale dobrze mówił o dywersyfikacji zarobków z kilku źródeł i podobało mi się stwierdzenie, że "z auta jak mi zostanie 5 tysięcy na czysto, a zapłacę pracownikowi 10 to i tak mam zysk".

I najważniejsze powolutku, sumiennie to i cierpliwy kamień ugotuje!
Pudzian to jest ciekawy przypadek: czy on po prostu sprawia wiele razy złudne wrażenie takiego no niezbyt bystrego człowieka (ten wyrok za pobicie, no trzeba być szalonym aby tyle siedzieć za coś takiego) czy może zawsze mu ktoś dobrze doradzał np. zauważyłem, że przez lata ma tą samą menadżerkę.



naciągane, oj się skończy ta złota era flipowania
 
Pudzian to jest ciekawy przypadek: czy on po prostu sprawia wiele razy złudne wrażenie takiego no niezbyt bystrego człowieka (ten wyrok za pobicie, no trzeba być szalonym aby tyle siedzieć za coś takiego) czy może zawsze mu ktoś dobrze doradzał np. zauważyłem, że przez lata ma tą samą menadżerkę.



naciągane, oj się skończy ta złota era flipowania

Flipery to akurat jeden z czynników wzrostu cen także
chuj
im na ryj.
 
Flipery to akurat jeden z czynników wzrostu cen także
chuj
im na ryj.
to zależy. Fliper na YouTube jest opisywany jako ktoś kto wykupuje mieszkania w fatalnym stanie i sprzedaje drożej -nawet pożyteczne społecznie (chociaż śmiesznie wygląda jak na olxie zaczęły się pojawiać masy mieszkań z tym samym projektem wykończenia wnętrz - a ta branża mieszkań premium to kompletnie z tym szaleje xD). Tylko często byli ci no spekulanci: kupuje mieszkanie, może dywan wymieni, logiczniej ustawi meble i po pół roku wstawi ogłoszenie i sprzeda z zyskiem.
 
Back
Top