By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

No to przecież napisane jest tam:

"Zatem jeśli chcesz, aby państwo nie wiedziało o tym, że posiadasz złoto, wystarczy podać zmyślone dane osobowe. Dilerzy nie mają prawa ich zweryfikować i nieoficjalnie przyznają, że wcale im na tym nie zależy."

Czyli nadal chyba jest tak jak napisałem, czyli podajesz dane i pesel z dupy i możesz kupować.
Możesz kupować, nie mówię, że nie możesz tylko musisz to zarejestrować, a jak poczytasz trochę o historii to dowiesz się PO CO państwo każe Ci to robić.

A mówimy o bezpiecznych sposobach ulokowania swoich oszczędności.
 
No ok, to jasne ze po listach zawsze latwiej (czy w usa czy w polszy), ale myslalem ze cos bardziej wysublimowanego.
To tylko pierwszy z brzegu art. wyciągnąłem, zwróć uwagę, że to goldenmark czyli firma handlująca złotem, więc jasne jest, że ton art. będzie łagodzący i uspokajający bo przecież sami sobie biznesu psuć nie będą.
Pomyśl co będzie w razie konfliktu zbrojnego czy poważnego kryzysu (który wcale nie jest sci-fi) w przypadku gdy u władzy mamy praktycznie komunistów . . .
 
To tylko pierwszy z brzegu art. wyciągnąłem, zwróć uwagę, że to goldenmark czyli firma handlująca złotem, więc jasne jest, że ton art. będzie łagodzący i uspokajający bo przecież sami sobie biznesu psuć nie będą.
Pomyśl co będzie w razie konfliktu zbrojnego czy poważnego kryzysu (który wcale nie jest sci-fi) w przypadku gdy u władzy mamy praktycznie komunistów . . .
To jasne, bezdyskusyjne. Każda centralizacja danych do tego doprawadzi, dlaczego niemcy tak lubili papiery :)
Ja po prostu myslalem, ze jest jakis kruczek prawny albo cos takiego.
 
To jasne, bezdyskusyjne. Każda centralizacja danych do tego doprawadzi, dlaczego niemcy tak lubili papiery :)
Ja po prostu myslalem, ze jest jakis kruczek prawny albo cos takiego.
No nie, chodziło mi o typową rejestrację w kontekście BEZPIECZNEJ inwestycji swoich oszczędności, bo od tego zaczęliśmy ten temat.
Po prostu twierdzę, że złoto było bezpieczną inw., dzisiaj, niestety już nie jest.
Możesz mi uwierzyć, że naprawdę bardzo mi z tego powodu przykro :płacz:
 
No nie, chodziło mi o typową rejestrację w kontekście BEZPIECZNEJ inwestycji swoich oszczędności, bo od tego zaczęliśmy ten temat.
Po prostu twierdzę, że złoto było bezpieczną inw., dzisiaj, niestety już nie jest.
Możesz mi uwierzyć, że naprawdę bardzo mi z tego powodu przykro :płacz:
Niemniej i tak powinno się mieć jakiś kilogramik w mniejszych sztabkach zakopany w górach. Dla bezpieczeństwa.
 
Złoto jest tak pięknie sterowane, że nie zarobicie na nim.
Może jak będzie jakiś mega kryzys. Włożycie 10 tys i zarobicie ile 20tys ? przy wzroście 100%
Złoto jest zabezpieczeniem ale nie inwestycją. Sprzedanie złotej monety to nie sprzedanie akcji, walut czy czegoś powszechnego
 
Złoto jest tak pięknie sterowane, że nie zarobicie na nim.
Może jak będzie jakiś mega kryzys. Włożycie 10 tys i zarobicie ile 20tys ? przy wzroście 100%
Złoto jest zabezpieczeniem ale nie inwestycją. Sprzedanie złotej monety to nie sprzedanie akcji, walut czy czegoś powszechnego
Wszystko się zgadza. Potwierdzam.
 
Które banki teraz "najlepszejsze" na konto firmowe? Konta walutowe tyż.

Kantory walutowe tyz poprosze...
 
Last edited:
Które banki teraz "najlepszejsze" na konto firmowe? Konta walutowe tyż.

Kantory walutowe tyz poprosze...
Jeżeli chodzi o kantor to Alior, jeżeli ma się oczywiście kantor aliora w okolicy. Tylko nie wymieniać w weekend bo k*rwy obniżaj kurs.
 
Z mojej strony, Panowie.
Branża hotelarska, polećcie jakieś kursy, książki czy jakiegoś maga czy coś żeby wypromować stronę oraz profile social.
Plizzzz
 
Z mojej strony, Panowie.
Branża hotelarska, polećcie jakieś kursy, książki czy jakiegoś maga czy coś żeby wypromować stronę oraz profile social.
Plizzzz
Napisz na priv co i jak potrzeba. :)
 
Da się gdzieś dostać kartę kredytową bez okazywania zaświadczenia o zatrudnieniu lub działalności?

Wyciąg z konta może być.
 
Da się gdzieś dostać kartę kredytową bez okazywania zaświadczenia o zatrudnieniu lub działalności?

Wyciąg z konta może być.
Czasem na klik po jakimś czasie, zależnie od banku. Karta, limit lub kredo. Plus opcje na oświadczenie.
 
Ktoś zagłębiał się w tego dogecoina? Od kilku lat siedzę na gpw, raczej omijam krypto ale przyznam, że temat interesujacy, bo z rzeczy stworzonej dla śmiechów robi się nie wiadomo co. Ktoś przybliży temat?
 
Ktoś zagłębiał się w tego dogecoina? Od kilku lat siedzę na gpw, raczej omijam krypto ale przyznam, że temat interesujacy, bo z rzeczy stworzonej dla śmiechów robi się nie wiadomo co. Ktoś przybliży temat?
Jesteś w stanie polecić jakieś książki, blogi żeby wejść w gpw? Ja narazie przeczytałem tylko "Inteligentnego Inwestora" ale to jednak nie jest dobra pozycja na start dla totalnego laika.
 
Back
Top