Być jak Jan Błachowicz - wszystkie odcinki

Śledze jego poczynania od początku, ale jak można wrzucać w maju filmiki z okolic stycznia? Ostatnio był z bratem w Czarnobylu. Albo zapieprza ostro poza kamerą (czego raczej nie widać) i nagrywa raz na ruski rok, albo stosunek do tego projektu ma strasznie luźny. Leciec do Tajlandii żeby trenować MT i narzekać na treningi o 8 rano? Widać jakie ma podejście, raczej pojechał tam pozwiedzać i sie wygrzac niż sensownie trenować. Myśle że nic odkrywczego nie napisałem, ale chyba większość sie zgodzi. Oglądam ten kanał już chyba tylko z przyzwyczajenia.
 
Nie ma co liczyć na dalsze rozwijanie kanału. Jak sam pisze na swoim FB:

moja misja związana z konkursem NextUp jest już daaaawno wypełniona. I IMHO wypełniłem ją najlepiej ze wszystkich. Ci co sądzą że jest inaczej, nich mi pokażą lepszy zwycięski kanał





Popatrz sobie na moje filmy instruktażowe ze specjalistami. Ogląda je masa ludzi, kierując się profesjonalnie zaprezentowaną merytoryczną jak skurwysyn treścią. Co zrobiłem? Dałem ludziom motywację, wspólnie z kolegami pokazałem w atrakcyjny sposób jak ćwiczyć, gdzie ćwiczyć, jak jeść i przede wszystkim - że każdy może. Zmotywowałem do ćwiczeń tysiące, może nawet dziesiątki tysięcy młodzianów, którzy ciągle piszą do mnie fajne maile z podziękowaniami za filmy.


Wypełnił umowę z Youtube i osiadł na laurach, szkoda, myślałem że będzie więcej przygotowań i więcej walk w jego wykonaniu.



R.I.P. BJJB
 
"Co zrobiłem? Dałem ludziom motywację, wspólnie z kolegami pokazałem w atrakcyjny sposób jak ćwiczyć, gdzie ćwiczyć, jak jeść i przede wszystkim - że każdy może. Zmotywowałem do ćwiczeń tysiące, może nawet dziesiątki tysięcy młodzianów"



Nieźle nasrane we łbie, taką laurkę Fedor mógłby sobie wypisać, ale nie jakiś ludek z YT... to mnie tylko utwierdza w tym, że "youtubowi szamani" to kółeczko wzajemnej adoracji, które za złotówkę zrobi wszystko, z sieczką we łbach (życie według subów, like-ów i innego cholerstwa). Śmieszne to i smutne zarazem.
 
Przecież jego głównym kanałem jest i będzie Adbuster. Wziął udział w konkursie, celem było stoczenie walki amatorskiej, plus kilka wytycznych od YouTube. Wykonał założenie konkursu to i nie ciągnie tego. Jego hobby bardziej jest miejska eksploracja której efekty można oglądać na kanale Tube Raiders. Marek nie obiecywał nikomu że będzie do końca swoich dni bjjb prowadził więc nie wiem czemu jesteście zawiedzeni. A o tym że motywował innych to prawda bo sam znam kilka osób które wzięły się za siebie dzięki właśnie bjjb.
 
Też uważam że Miras go podpisał. PLMMA/Night of Champions w Poznaniu coś czuje z Bonusikiem :-)
 
Wpierdol będzie srogi, chyba że dadzą mu jakiegoś Harnasia z rekordem 0-9 xD No tak, 42 w łapie samo się nie zrobiło, więc na pewno forma pod zawody MMA jest xD xD xD
 
Czy jeśli mam prawie 45 w łapie to bym dał rade w MMA? Prosze o komentarze ekspertów. Pozdrawiam
 
@Stachel, o tym myślałem i nie wiem czemu napisałem Grudziądz. Jeden chuj tak poza tym. Wiadomo o co chodzi.
 
11036659_883768328312693_6639501392482170615_n.jpg
 
W sumie z początku wszystkie zapowiedzi były optymistyczne ale spodziewałem się więcej po tym kanale.Odemnie dawno poszedł unsub bo były zapowiedzi a filmiki miesiąc później do tego bardzo rzadko.
 
To on jeszcze żyje? Miał mieć walkę pod koniec roku ale się wycofał, z tego co pamiętam :P W ogóle dziwne to było - miał pod nosem Ankos a jeździł trenować do Michała Wlazło na pomorze...
 
Obejrzałem parę odcinków, nigdy mnie koleś nie fascynował i mam na niego mocno wyjebane. Poszłaby większa wiązanka, ale komentarz zostałby pewnie usunięty, więc...
 
Back
Top