Być jak Jan Błachowicz - wszystkie odcinki

Widziałem na żywo i troszkę sam byłem pod wrażeniem. Zamieniłem kilka słów z nim, widać było, że jest totalnie skupiony.
 
Widziałem na żywo i troszkę sam byłem pod wrażeniem. Zamieniłem kilka słów z nim, widać było, że jest totalnie skupiony.


Tak? Lepiej to wyglądało niż na tych wszystkich filmikach?
 
Albo ujecie z kamery przeklamuje albo tam byla spora roznica w gabarytach zawodnikow. Mam wrazenie ze adbuster jest kilka kategorii wagowych wyzej.
 
link do drugiej walki będzie prawdopodobnie jutro,walczyli w kategorii poniżej 80 kg o ile dobrze pamiętam
 
Z tego co widziałem to jego towarzyszka to kręciła Hero3 na "patyku" i dlatego w tej perspektywie tak wygląda.
 
są turnieje pierwszego kroku? To jakaś nowość czy zawsze tak było?



Myślałem, że do tej pory były tylko pojedyncze walki pierwszego kroku.
 
Ktoś zadał mu takie pytanie. Odpowiedział, że widział i, że fajnie wszystko, ale jest chłopak dopiero na początku swojej drogi w MMA.
 
spoko:) no już jakoś rok jego drogi mija;) ciekawe czy w wakacje trenował czy tylko odpoczywał od nagrywek;)
 
To juz jest Byc jak Robert Burneika (albo inny kulturysta)... 2 wczesniejsze filmiki - trening dzien przed zawodami gdzie bylo widac ze Marek poswieca wiecej czasu na silke niz na trening MMA. No ale to jego kanal i jego koncepcja, szkoda tylko bo fajnie sie zapowiadal...
 
@up



dokładnie... nie chce kogoś źle oceniać ale jak dla mnie to mało się przykłada do tego wszystkiego.. niedługo minie rok odkąd rozpoczął ... poza tym nagrywki takie z doskoku zero regularności. powinien coś nagrywać co najmniej raz na tydzień nie pomijając faktu, że to miał być kanał skupiony na rozwoju gościa w kierunku mma, a u niego jest chyba więcej filmików z siłowni niż z treningami sportów walki
 
Ja ogólnie już z miesiąć temu anulowałem subskrypcje na jego kanale, bo po prostu wg mnie umarł śmiercią naturalną i nic się na nim nie działo. Zapowiadało się fajnie, ale chyba zabrakło chęci, czasu ?
 
Żeby ogarnąć mma, trzeba trenować conajmniej 2x w tygodniu. Nic nie da, ze ktoś cwiczy tylko na filmikach, raz na jakiś ta czas. Z drugiej strony, nudne byłoby dodawać filmiki ciągle z tym samym treningiem, wiec dodał co innego. Subskrycji nie anuluję, ale to nadal nie jest to samo...
 
Nie wiem dlaczego niektórzy tak po Marku cisną. Założenie było takie, żeby potrnować i wziąć udział w zawodach amatorskich i tak właśnie zrobił. On przecież nie jest pro fighterem.
 
Back
Top