Być jak Jan Błachowicz - wszystkie odcinki

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
13982_550386861650843_1034138847_n.jpg


"2 lata. Jeden człowiek. Tysiące wyzwań. Czy im sprosta? Czy pokona samego siebie? Czy będzie jak Jan Błachowicz? Dowiecie się wkrótce. Najtrudniejsza konfrontacja dopiero przed nim!"



























 
Na razie najlepiej co mu wychodzi w upodobnieniu sie do Janka to eksplorowanie podziemii na jego trzecim kanale ;). Ale oczywiscie caly czas zycze powodzenia.
 
Dla mega początkujących dobry materiał i powinien rozwiać wiele wątpliwości nowicjuszom. Lubię gościa :)
 
Lubię gościa, a jego fanpage dotyczący tej akcji ma prawie tyle "lajków" co fanpage samego Janka. Oglądam każdy odcinek, poprawę w wyglądzie widać i to sporą.
 
Ja przestałem oglądać jak ogarnąłem, że nic z tego nie będzie jeśli chodzi o MMA.



na 14 odcinków w 4 jest cokolwiek bezpośrednio związanego z treningiem MMA, w żadnym nie ma nawet urywków z treningu z prawdziwego zdarzenia.



Spodziewałem się czegoś innego, ale lubię gościa, fajne ma inne filmiki, nie wstrzelił się poprostu w tematyke - MMA widać mu nie podeszło - nie jego rzecz.
 
Więcej tu kształtowania sylwetki niż pracy nad skillem. Dobry materiał dla komputerowych nolajfów, którzy chcą zmienić swoje życie.
 
Adbunio na ALMMA, no ciekawe całkiem. Nie pozostaje w takim razie nic innego, jak powiedzieć "powodzenia!" :-)
 
Trudno powiedzieć, bo nie wiadomo jaką będzie miał konkurencję, oraz w jakiej on jest formie. Tak naprawdę to za wiele nie pokazał, poza treningami pokazowymi.
 
Trzeba poczekać na te filmy z przygotowań, o których mówił. W tym momencie o jego umiejętnościach nie wiemy kompletnie nic.
 
https://www.youtube.com/watch?v=G4y6Kz_IS-w



https://www.youtube.com/watch?v=2gz-djlU9YE
 
Ogólnie to super sprawa, wziął to na poważnie i nie zaczął od du*y strony tylko od początku. Jest o diecie, są treningi kondycyjne, CF, SW i widać, że wkłada w to sporo pracy. Lubię gościa i życzę sukcesów, pokazał wiele rzeczy co i jak wygląda, co z kolei może być inspiracją dla innych...tacy ludzie jak on czy Słodziak są bardzo wazni dla aktualnego pokolenia konsolowo-internetowego.
 
Nie powiem, lubię oglądać Marka zarówno w BJJB jak i jako Adbustera. Ciekawe czy oprócz tego co jest na filmikach jakoś ćwiczył technikę. Życzę mu jak najlepiej i wygranej. Walka jest niecały rok po rozpoczęciu tej akcji, zobaczymy jak się spisze. Przeciwnik pewnie też będzie na podobnym poziomie ;)



I właśnie, czy komuś jeszcze Marek przypomina samego Janka? ;D
 
Taki młodszy brat Janka, mógłby na Puchar KSW się wybrać to by Janka pewnie poznał i jakiś filmik z Nim nagrał bo Janek pozytywnie jest nastawiony do tego projektu, w sumie darmowa promocja.
 
Jutro mam walke na ALMMA w Jurkowie koło Bochni. Jurków, przy kąpielisku. Przyjedziecie kibicować? A po walkach, na kanale BJJB retransmisja. Być moze bedzie tez transmisja na żywo, więc śledźcie "bejota"! Pozdro i... CH*JU GONA ŁOCZ?!:)


Podpisano, AdBuster.
 
Pierwszy raz na to wszedlem dzisiaj,i calkiem mi sie to podoba.Jestem ciekaw jak mu sie jutro powiedzie
 
Jak nie będzie transmisji to napisz na forum jak mu poszło.
 
Czuję stromotny łomot na Marku. :D Lubię go jako jutubera, ale nie zauważyłem po tym co zamieścił w sieci, żeby wykazywał jakieś przyzwoite umiejętności jak na początkującego. Jeśli dobrze kojarzę, to nawet nie rozkminiał o co w ogóle chodzi z gilotyną. :-)
 
Ładnie ładnie niech wygra, to jeszcze bardziej zbuduje szum wokół swojej osoby i przyciągnie nowych widzów, ogólnie to mega spoko gość z niego.
 
Back
Top