Zysk tak, bo w nigdzie indziej w okolicy nie kupię np Viva Hel itp, ale Ile osób kupi piwko za 6zł a ile Harnasia za 3?

To wiele wyjaśnia :D
Tak, więcej osób kupi Harnasia. Jednak powoli gusta Polaków ulegają zmianie i coraz częściej sięgają po ciekawsze piwa :)
Tu potrzeba czasu, podobnie jak z MMA :)
 
Na Grota Roweckiego, Kobierzyńskiej, Miodowej, Pachońskiego, Krowoderskiej i Czarnowiejskiej macie super sklepy. Po co po marketach łazić? :)
 
Za picie Harnasia powinni dopłacać, pamiętam jak za czasów licealnych leciał na tanią najebkę :D
 
Tak, więcej osób kupi Harnasia. Jednak powoli gusta Polaków ulegają zmianie i coraz częściej sięgają po ciekawsze piwa :)
Bardzo powoli, nas jest jednak mniej niż stałych klientów monopolowych Tatr i Harnasiów ;)
Ło matko bosko, aż tyle u was Harnaś kosztuje? U nas jak jest promocja to po 1.8zł biega, a standardowa cena to 2.2zł
A nie wiem, tak rzuciłem bo te koncernowe to po 3 zazwyczaj. Nie pijam Harnasia ;)
na tanią najebkę :D
To spiryt w "butelkach po oleju".
 
Darz bór z browaru Gościszewo.
6h0sja.jpg

Data ważności 05.03.2015/Ekstrakt 14/ Alkohol 6%
Kolejne wędzone piwko na rozkładzie. Barwa bursztynowa, piana średniopęcherzykowa, szybko znika i słabo zdobi szkło.
Zawiera słód wędzony drewnem bukowym i to czuć. Wyczuwalne nuty chlebowe, goryczka na niskim poziomie.
Piwo jest trochę słodkie, co mnie bardzo zaskoczyło. Wolałbym, aby było wyżej odfermentowane (do 6,5-7 % alkoholu) a przy tym bardziej wytrawne.
Nie zmienia to jednak faktu,że jest bardzo dobre i je polecam.
 
W moim prywatnym rankingu jeśli chodzi o najgorszy browar ever to króluje tatra mocna, nosz kurwa trzeba się chyba postarać, żeby tak smacznego piwo wyprodukować :)
 
Dziś zakupiłem Komesa Potrójnego Złotego (cokolwiek to tam znaczy- 5,59zł + 0,35zł kaucja):

komes-zestaw-potrojny.jpg
 
W moim prywatnym rankingu jeśli chodzi o najgorszy browar ever to króluje tatra mocna, nosz kurwa trzeba się chyba postarać, żeby tak smacznego piwo wyprodukować :)


Podzielam opinie. Nigdy sie tak nie meczyłem przy piwie, a było to kiedy miałem z 18 lat i nie miałem nawet pojecia jak smakuje dobre piwo. Kto pije ten sciek, ze ciagle jest na polkach? Nie mam pojecia.
 
Podzielam opinie. Nigdy sie tak nie meczyłem przy piwie, a było to kiedy miałem z 18 lat i nie miałem nawet pojecia jak smakuje dobre piwo. Kto pije ten sciek, ze ciagle jest na polkach? Nie mam pojecia.


Chlory i studenci AGH, bo kto?
 
Zazwyczaj każde piwo poniżej 3,5zł to syf... Czasem dobrze smakuje, ale przy składzie i procesie fermentacji mają nieźle namieszane.
 
Dziś zakupiłem Komesa Potrójnego Złotego
Ja mam go w barku od jakiś 2 msc. . . zgodnie z tym co napisali na butelce "dojrzewa" on w trakcie i niby najpierw jest owocowy i swiezy, a potem niby smak staje sie wytrawny i zlozony. . . . chce poczekac na te jego drugie oblicze :D
 
Tak i nie. Jest duzo na prawde dobrych piw ponizej 3,50. Do glowy przychodza mi Miłosławy (wszystkie), Łomża (export i pasteryzowana), Perła (export i chmielowa), jasne Kormorany bywaja ponizej 3,5zł, Paulaner, Perlenbaher, nowe wynalazki Zywca. Jest w czym wybierac na budzecie.
 
Zazwyczaj każde piwo poniżej 3,5zł to syf... Czasem dobrze smakuje, ale przy składzie i procesie fermentacji mają nieźle namieszane.


Ty pijesz piwo w ogóle. czy jeszcze rodzice ci nie pozwolili? Przyzwoite jasne piwo, choćby z Amberu, można taniej kupić.
 
Tak i nie. Jest duzo na prawde dobrych piw ponizej 3,50. Do glowy przychodza mi Miłosławy (wszystkie), Łomża (export i pasteryzowana), Perła (export i chmielowa), jasne Kormorany bywaja ponizej 3,5zł. Jest w czym wybierac na budzecie.

Perły i Łomże to już zwykłe szczyny. Tanie koncerniaki. Kormoran za 3,50zł? Gdzie niby?
 
Przyzwoite to nie znaczy dobre.


Czyli pijesz tylko piwa z wyższej półki? Idziesz z kumplami na grilla i kupujesz 10 IPA po 10 zł? To zamiast kiełby pewnie steki z szynki parmeńskiej zagryzane chlebem z drobinkami złota z Hiszpanii.
 
Czyli pijesz tylko piwa z wyższej półki? Idziesz z kumplami na grilla i kupujesz 10 IPA po 10 zł? To zamiast kiełby pewnie steki z szynki parmeńskiej zagryzane chlebem z drobinkami złota z Hiszpanii.
Zazwyczaj pijam same dobre browarki. Nie szczyny za 2 zeta. Lepiej wypić 3-4 dobre piwa za 5zł niż beczkę jakiegoś syfu w smaku podobnego do Perły. Czasem jednak skuszę się na coś tańszego, tak z ciekawości.
 
Czyli pijesz tylko piwa z wyższej półki? Idziesz z kumplami na grilla i kupujesz 10 IPA po 10 zł? To zamiast kiełby pewnie steki z szynki parmeńskiej zagryzane chlebem z drobinkami złota z Hiszpanii.
Daje okejke za chleb z drobinkami złota, z Hiszpanii :awesome: Kurde, muszę sprawdzić, czy u mnie w piekarni taki majo.
 
Daje okejke za chleb z drobinkami złota, z Hiszpanii :awesome: Kurde, muszę sprawdzić, czy u mnie w piekarni taki majo.

Nie sądzę-to produkt targetowany dla nowobogackich ruskich. Jeśli nie jesteś sąsiadem córki Putina to masz małe szanse :tiphatb:
 
Back
Top