nic nie ma, idz sie najebac pod sklepem z kumplami, zdrowko
Nie no, to było w pubie 18stka taka.Po pierwsze primo wczoraj świąt nie było, a po drugie to do końca matur mi starczy melanży.Jeszcze mi insynuujesz, że pod sklepem melinę jakąś odstawiam?
 
Nie no, to było w pubie 18stka taka.Po pierwsze primo wczoraj świąt nie było, a po drugie to do końca matur mi starczy melanży.Jeszcze mi insynuujesz, że pod sklepem melinę jakąś odstawiam?
nie mam ochoty i sily dyskutowac z michami
docen swieta, wszystkiego najlepszego mimo wszystko
 
nie mam ochoty i sily dyskutowac z michami
docen swieta, wszystkiego najlepszego mimo wszystko
No nawzajem, po prostu przed świętami takie zamieszanie jest, że...
Boże narodzenie to akurat spoko, ale wielkanoc jakoś nigdy nie podchodziła.Nie no powiedz, co masz na myśli.Wolę słuchać krytyki niż o niej nie wiedzieć
 
No to ten tego...Wesołych i mokrego ! :beer:
12910420_1129849280406621_666988300_n.jpg
 
First Vaginal Beer
dolna fermentacja ? ;)

Drożdże jakie sobie wybiorą. Będzie to kwach jak pobiora lakto z pochwy. Do tego czyste bo w labie rozmnażanie itd. (Jeżeli w ogóle )

Było piwo na drożdżach z brody piwowara więc piwo z lakto z modelki też przejdzie


Żeby dostać od razu butelkę to trzeba dać 19 euro i ma się 0,5 litra. Nie wiem czy wielu chętnych znajdą. Zwłaszcza że mogą tak na prawdę dodać lakto jak każdy inny browar i mówić że wyselekcjonowali je z tej łaski.
 
Po sobocie- 1szy zgon w życiu, ale nie taki mocny i długi.Przesyt mam narazie, ciekawe po ile zejdzie.Jutro przy wikingach spróbuję może jedno, sprawdzę czy już smakuje jak powinno
 
Nawet nie wiedzialem ze w Leclercu taki dobry (jak na supermarkety) wybor piw... jest i Doctor Brew i AleBrowar - oczywiscie tylko "najwazniejsze" pozycje ale zawsze cos. I cena tez dosc uczciwa kolo 7-8zl.
 
Po sobocie- 1szy zgon w życiu, ale nie taki mocny i długi.Przesyt mam narazie, ciekawe po ile zejdzie.Jutro przy wikingach spróbuję może jedno, sprawdzę czy już smakuje jak powinno
nie powtarzaj tego czesto bo szybko zniszczysz organizm i potem wątroba zacznie sie odzywć ;x
 
nie powtarzaj tego czesto bo szybko zniszczysz organizm i potem wątroba zacznie sie odzywć ;x
Nie no tera to do matury, z jeden browarek, maks dwa na weekend (przy wikingach czy ufc), tak narąbać się lekko/w miarę to raz na dwa tygodnie czy coś.Spadła masa to mimo większego przyzwyczajenia mocniej kopie.I tak mniej piję od wielu osób znanych mi i mam krótszy staż.Wydolność jak nigdy mam tera.Jednak po maturce to tam jakieś najebongo będzie, a potem treningi(jednak jak Cowboy będę).Musiałem wypić zdrowie solenizantki i zmieszanie wódy z piwem.Jescze 4 browary wypiłem w takim tempie szybkim+te 2 kielony.Dziś tylko sprawdzę, czy piwo smakuje jak powinno
Dynks przeważnie tylko w ważniejszych okolicznościach
 
Nawet nie wiedzialem ze w Leclercu taki dobry (jak na supermarkety) wybor piw... jest i Doctor Brew i AleBrowar - oczywiscie tylko "najwazniejsze" pozycje ale zawsze cos. I cena tez dosc uczciwa kolo 7-8zl.
No Leclerc ma chyba najlepszy wybór piw kraftowych wsród supermarketów.
Dylemat:Kormoran Jasny czy Warmińskie rewolucje
Dla mnie to jeden i ten sam lagerowy szit :D kupuje w ostateczności jak sie chce podjebac :D
Kojarzy ktoś? #tesco


imgurl
Wheat ipa chyba piłem od nich ostatnio o nazwie Uitu Pitu ale jakoś mnie specjalnie nie ujęła...
 
No Leclerc ma chyba najlepszy wybór piw kraftowych wsród supermarketów.

Dla mnie to jeden i ten sam lagerowy szit :D kupuje w ostateczności jak sie chce podjebac :D

Wheat ipa chyba piłem od nich ostatnio o nazwie Uitu Pitu ale jakoś mnie specjalnie nie ujęła...
Warmijskie tp lager?
 
Back
Top