Ja już swoje upolowałem, oba w beczkach po bourbonie. Bardzo dobre cholerstwo, chociaż hype był tak wielki, że spodziewałem się czegoś lepszego
 

Attachments

  • 1457910689235.jpg
    1457910689235.jpg
    22.9 KB · Views: 22
Piłem dziś ruską wódkę z ziomkiem i jakoś chujowo się teraz czuję - do kaca daleko lep napierdala i spac nie mogę.Oni zawsze mają banderolę z boku ?Czy może rano się nie obudzę ?:sad:
 
Dochodzę do siebie , ale nigdy więcej ruskiego "chvj wie co" , nie wiem jak to się nazywało ale mózg rozjebany.
 
Siema Pany, jest misja. Otóż zamówiłem wódkę Pana Tadeusza na wesele, ale dzwonią teraz że nie będą mieli tyle butelek z takim samym nadrukiem tzn cześć będzie Pan Tadeusz a reszta Pan Jan, Pani Halina itp. a ja tak nie chcę. Mówią że to jakaś limitowana edycja ale jebał to pies. Zaproponowali mi albo Stocka albo Starostę. Którą byście wzięli? Stocka znam ale ze Starostą się nie spotkałem.
 
Dorwał ktoś RISy i Barley Wine leżakowane w beczce po Burbonie i Brandy? Ja właśnie odebrałem moją rezerwację. Udało się zakupić RISa i BW z beczki po Brandy. Cena 15,50zł za sztukę 0,330l to w sumie nie tak dużo, biorąc pod uwagę tego co naczytałem się w necie, że niby niektórzy sprzedawcy windowali ceny do 40zł za butelkę, a i tak w większości sklepów specjalistycznych rozeszły się w 10 minut. I w gratisie dostałem ładną filcową siatkę z przedziałkami na sześć piwek od Doctor Brew :) Degustacja odbędzie się w sobotę na FENie. :)
 
Dorwał ktoś RISy i Barley Wine leżakowane w beczce po Burbonie i Brandy? Ja właśnie odebrałem moją rezerwację. Udało się zakupić RISa i BW z beczki po Brandy. Cena 15,50zł za sztukę 0,330l to w sumie nie tak dużo, biorąc pod uwagę tego co naczytałem się w necie, że niby niektórzy sprzedawcy windowali ceny do 40zł za butelkę, a i tak w większości sklepów specjalistycznych rozeszły się w 10 minut. I w gratisie dostałem ładną filcową siatkę z przedziałkami na sześć piwek od Doctor Brew :) Degustacja odbędzie się w sobotę na FENie. :)
Miałem w beczkach po burbonie. Barley Wine "tylko" bardzo dobry, ale RIS już mi kompletnie urwał dupę. Najlepsze piwo jakie piłem. Słyszałem, że po brandy jest wyraźnie gorsze.
 
Miałem w beczkach po burbonie. Barley Wine "tylko" bardzo dobry, ale RIS już mi kompletnie urwał dupę. Najlepsze piwo jakie piłem. Słyszałem, że po brandy jest wyraźnie gorsze.
Może nie gorsze, lecz jak to powiedział Kopyr"bardziej wytrawne". W każdym bądź razie mam nadzieję, że uda mi się zakupić te leżakowane w beczce po burbonie, bo chciałbym mieć jakieś porównanie.
 
Ok panowie- Jutro mam spotkanie koleżeńsko-biznesowe...będzie grana łycha.Miałem wziąć standardowo Jacka D. Ale może polecicie coś lepszego? Jaki łyskacz polecacie?
 
@sw
no chce kupić 0,7-tak w okolicach 100-150 zł .Piłem i samokował mi balantajs,jacek,stock84 JimBeam. NIe chce kurwa jakieś 20 leteniej bo się nie znam :D
 
no chce kupić 0,7-tak w okolicach 100-150 zł .Piłem i samokował mi balantajs,jacek,stock84 JimBeam. NIe chce kurwa jakieś 20 leteniej bo się nie znam :D
Za 100-150 to spokojnie jakis single malt moze byc np Glenmorangie.
 
Back
Top