Brakujące ogniwo między Sappem a Thompsonem

ktos pisz ze pudzian moze zawalczyc z soa palelei ahahahahhaha pudzian nie miał by szans
 
restful MMA interesuje sie od ładnych paru lat :) po prostu nie miałem konta na mma rocks ale nie ważne.



Po prostu napisałem co o tym zestawieniu sądze i tyle wiadomo kazdy ma inne zdanie.
 
Nawet nie bede komental stwierdzen typu - Pudzian wygra z LeBannerem, bo przeciez zlej stojki nie ma :) Albo, ze LeBannerowi ostatnio nawet w K1 nie idzie... Cainowi ostatnio nawet w MMA nie idzie za dobrze. Dal sie trafic jak dziecko i zaliczyl nokaut, mysle ze Pudzian by go zjadl, bo w koncu zlej stojki nie ma...
 
Wg mnie Pudzianowski stójkę ma słabą, ale naprawdę widziałbym go jako faworyta w walce z JLB, większego niż Rózala.
 
Może Wes Sims? Stosunkowo łatwy do sprowadzenia, ostatnio walczy rzadko, więc pewnie nie ma idealnej formy. A można zrobić dobrą historię do tej walki bo w końcu walczył w UFC.
 
Ja się zgadzam, że Różał byłby dobrym przeciwnikiem. Oprócz niego: James McSweeney, Dan Severn, Jimmy Ambriz.
 
Grove za mocny troche ja tutaj bym dał Lugu, Andreasa Kraniotakesa, Gluhov, Olivia - rozważyłem raczej tych których nazwisko jest jakos medialnie znane bo tak naprawde sporo jest takich zawodników pomiędzy Sappem a Thompsonem , różal mówił że z mariuszem nie przyjmie walki, jeszcze V.Overeem może chociarz nie jestem pewien czy lepszy od Thompsona u sumie jak uszol sobie z nim dał rade do dlaczego nie Pudzian po treningach w ATT
 
Czy mi się wydaje, czy nagle po 4 miesiącach treningów w ATT niektórzy myślą, że Pudzian zrobił jakiś mega progres? Nie oszukujmy się to jest praktycznie ten sam zawodnik co w ostatniej walce z Thompsonem. Jeśli ktoś tutaj chce go zestawiać z JLB, Olivia, Overeemem czy Gluhovem, to ja odpadam...
 
Kraniotakes - nie słyszałem nigdy, na sherdogu wygląda groźnie w kontkście Mariusza, Overeem za mocny i pewnie mocniejszy od DVD. Widziałeś walkę Uszola z Valentijnem? Treningi w ATT nie czynią Cię od razu jakimś wiele lepszym zawodnikiem. Na koniec zostawiłem sobie wisienkę: Gluhov:-).
 
Fajny temat


Valentijn, Palelei, Wes Sims, Neil Grove, Gluhov no, no....i kto jeszcze? piszcie, piszcie
 
Widzę, że naprawdę kosmiczne pomysły się tu trafiają :D



Pomijam fakt, że już dawno i nie jeden raz pojawiły się w wywiadach zapewnienia K&L, że Mariusz będzie prowadzony "osobnym torem", więc wymyślanie Różalskiego, Overeema czy innych zawodników, którzy byli na KSW (poza Thompsonem) jest bez sensu.



Ale przede wszystkim - po cholerę szukać kogoś, kto jest "znany", tzn. kojarzą go fani dyscypliny i to też nie wszyscy?! Większość widzów (tych "casualowych") nie miała pojęcia kim jest Thompson czy Kawaguchi, a dało się ich sprzedać. Wystarczy ktokolwiek, byle miał parę walk na koncie, groźny wygląd i niespecjalnie duże umiejętności. Musi tylko, w przeciwieństwie do Sappa, stawiać opór.
 
Wedlug mnie oprucz Thompson to Tim Sylvia lub Valentijn Overeem.



Z Sylvia mysle ze teraz da sobie spokojnie rade a z Overeemem mysle ze bylo by wyrownanie.
 
nie wiem jak ludzie moga pisac, ze pudzian pojedzie tima, a gdy ktos go proponuje jako rywal dla damiana grabowskiego to sa teksty: ze slabo, damian nie obali, pewnie przegra itd :D
 
Kraniotakes - nie słyszałem nigdy, na sherdogu wygląda groźnie w kontkście Mariusza, Overeem za mocny i pewnie mocniejszy od DVD. Widziałeś walkę Uszola z Valentijnem? Treningi w ATT nie czynią Cię od razu jakimś wiele lepszym zawodnikiem. Na koniec zostawiłem sobie wisienkę: Gluhov






Już tłumacze czemu wybrałem akurat takich zawodników Kraniotakes - dał dobrą walkę z Timem, ale przegrał ją zdecydowanie więc z Mariuszem mógłby poawlczyć przed rewanżem z Timem Sylvią. Overemm za mocny? jak już to za bardzo doświadczony a walkę Uszola z Valentinjnem widziałem i uważam że walczy dłużej niż Sapp i krócej niż Thompson i sądzę że gdyby pudzian wykazał się duszą wojownika to by spokojnie wygrał bo Valentyn znany jest z tego że na początku agresywnie atakuje i szybko tracy zapas tlenu dlatego warto by było zobaczyć Pudziana jak mocny jest w Defensywie. Treningi w ATT od razu rzeczywiście mistrzem nie czynią ale przygotowywanie sie aż tam do walki z Sappem też nie jest na miejscu skoro cwiczy z dobrymi zawodnikami ma zapewniony świetny sztab trenerów to niech przeciwnicy też będą co najmniej przeciętni, a co do wisienki to poprostu chciałbym w końcu zobaczyć Pudziana z zawodnikiem czysto stójkowym, a Pudzian sam podkreślał że mu zapasy najlepiej idą więc ma sporą szansę różnica jest taka że ten będzie się bronił w parterze a nie taki Butterbean który się nie ruszy
 
Pozwolę sobie na kilka propozycji:



http://www.sherdog.com/fighter/Levan-Razmadze-76168



http://www.sherdog.com/fighter/SialaMou-Siliga-9068



http://www.sherdog.com/fighter/Esteves-Jones-14954



http://www.sherdog.com/fighter/Chris-Barnett-45664



http://www.sherdog.com/fighter/Sean-McCorkle-19640



http://www.sherdog.com/fighter/Mostapha-AlTurk-8224
 
Ciężko mi się wypowiadać o kimkolwiek poza Seanem McCorkle, bo nie widziałem ich w akcji. Natomiast McCorkle to chyba za wysoka półka dla Pudziana, dosłownie i w przenośni :)
 
Czy za wysoka.. Moim zdaniem słabszy od Tima. W końcu zobaczylibyśmy postępy Mariusza z wymagającym rywalem który nie jest dziadkiem ani freakiem. Ja bym chciał albo Big Sexy albo Al- Turka. Obaj niedawno jeszcze UFC, i wygrana z takimi zawodnikami dałaby wiele Mariuszowi.
 
Czy McCorkle jest obecnie słabszy od Sylvii to nie mam pojęcia, ale wydaje mi się, że żaden z nich nie łapie się do kategorii "między Sappem a Thompsonem". A w najbliższej walce chyba przydałby się taki rywal, po co znowu rzucać Pudziana na za głęboką wodę?
 
Z tej calej rozmowy (tematu) wychodzi na to ze sa dwie grupy ludzi : Ci co widza Pudziana który ma szanse pokonac np takiego Sylvie, Lungu, Paleleia czy innych nie emerytów i nie kelnerów i druga grupa co uwaza ze kazdy typowy, prawdziwy zawodnik MMA jest za silny dla Pudziana i najlepiej zestawiac go dalej z mutantami typu Choi hong man, butterbeany itp. Wiec moje pytanie jes takie, jak mamy sie dowiedziec i zweryfikowac a tym bardziej sam Pudzian czy zrobil jakikolwiek progres w ciagu tych prawie 3 lat trenowania MMA jesli nadal uwazamy ze kazdy zawodnik MMA jest lepszy od niego ?
 
Dosyć fajnych fighterów dałeś malina. Big sexyego widziałbym gdzieś w przyszłym roku. na 20 można już tego Collosa dać, a potem Petkovicia lub Wagnera.
 
Tykersky,
Między Sylvią a Hong Man Choiem jest cała masa zawodników i nie trzeba wybierać albo tego, albo tego. Na razie Pudzian dwa razy nie poradził sobie z Thompsonem. Twoim zdaniem logiczne jest stawianie go przed większym wyzwaniem niż to, któremu ostatnio nie podołał?
 
dać Pudzianowi Jimiego Ambriza :-) w obecnym czasie lepszy od Sappa i slabszy od Thompsona
 
Back
Top