Brakujące ogniwo między Sappem a Thompsonem

Blade

Legacy FC
Lightweight
Escober w wywiadzie z Lewandowskim stwierdził, że jest ogromna ilość zawodników lepszych od Sappa, a słabszych od Thompsona w kontekście walki z Mariuszem. Proszę o wpisywanie najciekawszych typów. Przypominam, że oczywiście nie mamy tu na myśli zawodników ewidentnie lepszych od Thompsona (np Sylvia), tylko kogoś poniżej poziomu DVD bądź na równi.
 

Przemek

PRIDE FC
Heavyweight
Ja osobiscie nie wiem czy Sywlia jest lepszy od thompsona.Niby tim walczy o powrót do UFC (lol) ale jakoś mnie nie przekonuje.Lepszy od sappa gorszy od thompsona? Lashley wiodocznie :P
 

bax

Maximum FC
Featherweight
Już kiedyś pisałem - KSW nie powinno już dawać Mariuszowi dziwolągów, tylko zawodników. Tyle, że słabych, ale normalnych zawodników mma. Dokładnie takim był Kawaguchi i na dodatek miał dobry rekord. Niestety innych takich nazwisk nie znam, nie oglądam raczej walk zawodników z 2 i 3 setki fightmatrix, ale K&L kogoś takiego pewnie znajdą.
 

elson

Maximum FC
Light Heavyweight
Razor z boxingnews pisał ,że Nastula chciał za walkę z Pudziao 80 tys. - chyba trochę przesadził z tym wynagrodzeniem jeżeli to prawda.Lungu to dla mnie podobny zawodnik dl Nastuli - czarny pas judo tylko, że z mocniejszym ciosem, na chwilę obecną Mariusz jest najsłabszy w parterze , a walka z pleców to juz całkowita tragedia ( nie wierze, że w pol roku poprawil na tyle swoje bjj ) w dodatku nie wiem jak z obaleniem cięższego o 40 kilo judoki .
 

B00YAK

Bellator
Featherweight
To by mogło zapełnić stadion ale wątpie, że Zuluzinho. On czasem nie walczył już 2 lata?
 

Blade

Legacy FC
Lightweight
Zuluzinho to gosc ktory zaslynal z tego, ze dal sie znokautowac Fedorowi. Nie jest to nic imponującego. Z freaków już wolałbym starego Tanka Abotta.
 

jajcarz

WSOF
Featherweight
KSW ma taki potencjał promocyjny, że z mocno średniego zawodnika jest w stanie zrobic mega wojownika. Zuzulinho jest dla Kowalkisch taką samą gwiazdą jak masa innych zawodników. Niech dadza Pudzianowi kogoś kto prezentuje jakiś poziom w walce a nie wadze.
 

Malymaja

WSOF
Lightweight
Hong Man Choi :) ,Dayman Lake (przegrał z Omielanczukiem w walce o pas Bushido), Dmitry Poberezhets (remis z Omielańczukiem), Jorgen Kruth (tylko dlatego że wygrał z Kawaguchi, tak naprawde nie znam tego zawodnika i nie wiem na co go stać), Soa Palelei (wygrał z Kawaguchi i ostatnio z Bob Sappem), Carter Williams (może rekord nie zachwyca, ale dla Pudziana taki zawodnik może się okazać trudnym ja Kawaguchi).Może zawodnicy nie są sławni jak Bob Sapp czy Erick Esch ale wolę zobaczyc dobrą walke i dłuzszą, Pudziana z którymś z tych zawodników niz trzecią walke z DVD albo z zawodnikami sławnymi którzy najlepsze lata mają juz za sobą.PS . Z tym Hong man choi to żart:)
 

Blade

Legacy FC
Lightweight
Carter Williams ma bardzo dobre umiejetnosci kick-boxerskie. Swietny zawodnik K1. Jego zapasy/parter sa mi nieznane, ale jak Pudzian pojdzie z nim na wymiane to pojdzie spac od razu.
 

Droni

Bellator
Welterweight
Poszukałem tak tych rywali i mamAbe Wagner (10-6)Zak Jensen (10-8)Chase Gormley (8-4)Antz Nansen (1-1)Alberto Del Rio (9-5)Mlodrag Petkovic (32-17-1)Maro Perak (21-3-1)Joe Abouata (4-5)Jason Guida (19-26)Jonathan Ivey (30-46)Joe Wyatt (8-6)
 

Kztusiek12

Oplot Challenge
Light Heavyweight
niech dadzą Thompsona 3 raz po nastepnym że tak powiem obozie z ATT Pudzian bez wiekszego problemu powiniem go pokonaćNiech zakoncza ta sprawe raz na zawsze :)
 

Sledzik

Brutaal
Middleweight
@DroniZ tej listy ciekawymi przeciwnikami jak dla mnie byliby :Maro Perak (21-3-1)Chase Gormley (8-4)Abe Wagner (10-6)Zak Jensen (10-8)
 

Droni

Bellator
Welterweight
Wiem, ze to troche bez sensu, ale zobacz jak się męczył z Sappem.I też rozumiem, że mogą się pojawić głosy ''Perak pokonał 2 razy Petkovicia, który znokautował w minute Thompsona''.Ja wierzę, ze Mario mógłby powalczyć i z każdym z tych rywali co wymieniłem mógłby powalczyć, ale chciałbym walki z Wagnerem.
 

tomek-host

EFC Africa
Welterweight
Boxingnews szykuje następnego freaka dla Pudziana , i podali propozycje Zuluzinho - dla mnie to śmieszne
 

Blade

Legacy FC
Lightweight
Zaluje ze zalozylem ten temat. Mieli byc slabsi niz Thompson, a tutaj taki DAVID OLIVA, ktory jest nieporownywalnie lepszy od Pudziana i Thompsona, ale szkoda tlumaczyc.
 

noodles

Bellator
Bantamweight
Abe Wagner wygrał z Sylvią a wy chcecie go z Pudziao ?W sumie bym może Mariusza zestawił z Różalskim
 

maryjan

WSOF
Welterweight
Ciężki temat jak założenie że słabsi od Thompsona mają być :D Walusia bym mu dał, jak najbardziej poważnie.
 
Top