Born2kill zawalczy na Almma !!!!

Anonymous

NoLife FC
born.jpg
 
Hahaha Kaczka, zmień dilera... albo nie zmieniaj, tylko kup więcej :)



Najlepszego Born, życzę ciut krótszych postów i mniej osób, które czepiają się treningów w piwnicy (wiem, że trenujesz w mieszkaniu :D)
 
Lol ;-) To nie moja piwnica, ani mój pokój :D Żeby nie było ;-) Kaczka, rozwaliłeś z nazwą tematu. Już myślałem, że na nowo tamten temat będzie :D



Dzięki Panowie i ci nade mną i ewentualni wpisani podemną :-) Nie sądziłem, że ktoś skminił, że dziś i zauważył jakiś tam wpis, że "je**ć zapożyczone halloween, to me urodziny" ;-)



Pozdrawiam ;-)



PS: Do stówy jeszcze 7 dych. Nie dam rady, ale dzięki ;D
 
Ja jestem najlepszym narożnikiem dla zawodnika. Na pewno nie rzucę ręcznikiem. Wybierz mnie. Mahonek by się pewnie złamał.
 
Krótsze są już od dłuższego czasu. Czasem tylko poniesie, choć przeciętne posty na forum są jednak po prostu megakrótkie. Czasem aż ciężkie do domyślenia się co miał autor na myśli w tych paru słowach, a u mnie wszystko jak na tacy ;-)))



Tomasz, Ty byś podpowiadał, a Mahon wodę podawał i wachlował, dla każdego chętnego by się miejsce znalazło ;DDD Tyle, że Mahon nawet życzeń nie złożył, a w narożniku to by stał...;-))) Ale nie kontynuujmy, bo zaraz ktoś pomyśli, że faktycznie wystartuje i się znowu zacznie...
 
100 lat Born!
Stawiam, że jakbyś wystartował na jakiejś gali to byś miał większy narożnik niż Azaitar :D
 
Najlepszego Born! Na twoją walkę czeka więcej osób niż na stacie Mameda z Drwalem



https://www.youtube.com/watch?v=DP3MFBzMH2o
 
Halny, a ciekawa jaka grupa hejterów by się zebrała ;D



Def, widzisz, a zawalczyłbym za nieporównywalnie mniej od jednego czy drugiego ;D



Dzięki, dzięki ponownie :-)
 
Born, jeden z najbardziej charakterystycznych użytkowników cohones. Kiedyś nawet chciałem na Ciebie zagłosować jako usera roku, ale niestety zacząłem czytać te Twoje długie posty ;c Oczywiście no offence ziomeczku, stówa i wszystkiego co sobie wymarzysz!



deser.jpg
 
Oby Ci klawiatura nigdy nie odmówiła posłuszeństwa. To by mogło Cię zabić:) Oraz standardowo życzę Ci zdrowia, dziwek i hajsu.
 
Sto lat Born2kill, obys nigdy w zapalczywym gniewie nie musiał zrobic tego do czego zostałes stworzony ;)
 
Mimo, że nie zawsze sie zgadzam z Twoimi opiniami, albo nie czytam całości "elaboratów" to stówa Born :-)
 
Wszystko co bym mogl napisac zostalo juz tutaj napisane, wiec najlepszego Born i pozdrawiam fana lekkich!:-)
 
Najlepszego Born :-)



A co fakt, to fakt - czasem nie rozmywaj się tak w wypowiedziach, a będzie całkiem spoko, piona :-)
 
A już miałem pisać, że się uczepiliście tego Borna, bo przecież wielu użytkowników walczyło na ALMMA i o nich nikt nie pisał :D



Najlepszego Born!
 
Back
Top