Born2kill zawalczy na Almma !!!!

W takim razie Born zastąpi Walusia w KSW??:-) Ja na to się pisze. Wywiady po walce dłuższe niż sama walka??? nie będzie źle ;-).







STO lat BORN ;-)
 
Sto lat Born :-).



Nie sugeruj się życzliwymi podpowiedziami innych tylko pisz ile wlezie, bo nie będę miał się kogo czepiać...
 
The Chosen, dobre ;-D



Cypher, nie spodziewałem się od Ciebie tej zachęty hehe ;-)



JoeKickass, przynajmniej bym miał o czym z Borkiem pogadać i porwać publikę januszy. Szybko kupowaliby PPV dla mnie ;-)))



Dzięki Panowie za kolejną garść życzeń :-)
 
Żebys w swoim życiu miał jeszcze więcej czasu na seriale i trafiał na same dobre, nie zaczynał nawet oglądać tych nie wartych oglądania.:-)
 
Czytając tytuł tematu narobiłem sobie nadziei :-) No trudno, może next time...



Stówka B2K :-).



Too-old-funny-teddy-cake-for-kids.jpg
 
chociaz ja w horoskopy nie wierze to wyglada na to, ze Born jest zodiakalnym SKORPIONEM i cechy idelanie do niego pasują :




Cechy charakteru

Skorpiony są znane ze swoich intensywnych odczuć, determinacji i silnego zaangażowania we wszystko co robią. Wydaje się, że mają ogromną siłę woli, gdyż z reguły wiedzą czego chcą i potrafią nawet bardzo długo czekać na właściwy moment, by to uzyskać. Rzadko się poddają i są niezwykle wytrzymałe. Mają skłonność do popadania w skrajności i obce są im stany pośrednie. Nie lubią powierzchowności i przeciętności. Są obdarzone bardzo dużą siłą psychiczną, którą w zależności od stopnia rozwoju mogą wykorzystywać do wielkich celów lub w sposób destrukcyjny • np. gdy pozwolą, by kierowała nimi zazdrość i podejrzliwość.


Główne zalety

Skorpiony odważnie zgłębiają tajemnice i poruszają kwestie, których inni się obawiają. Są wnikliwe, analityczne i nieustepliwe. Mają ogromną zdolność psychicznej regeneracji, dzięki której potrafią podnieść się po niepowodzeniach, które innych dawno by załamały.


Główne wady


Skorpiony długo pamiętają urazy i potrafią wziąć za nie odwet nawet po bardzo długim czasie, gdy inni dawno już zapomnieli o całej sprawie. Powinny uważać, by motywacją ich działań nie stała się chęć zawładnięcia innymi i uzależnienia ich od siebie.


Mężczyzna


Tajemniczy, charyzmatyczny, nieprzenikniony. Wydaje się, że nic się przed nim nie ukryje. Jego skrajne i bezkompromisowe poglądy potrafią nieco przerażać.
 
Chyba jutro, bo ja ze Born 1 listopada? Mam rację?


hmmm wiem ze forum jest spore wiec i zabieznosci dat urodzenia moga byc spore ale imie i dzien to juz grubo :)
 
Hehe, no a ja się zawsze cieszyłem, że nie urodziłem się te 12 godzin później i 1 listopada :D Od dokładnie 4godzin mam 30 ;] Urodzony 12:15 ;-)



Choć sam znam pare osób z 31.10 osobiście ;-)



To Marcin i Fresh, Najlepszego z okazji jutrzejszych urodzin ;-)



Co do horoskopu, stany skrajne bywają, ale raczej uciekam do popadania w nie, wolę obiektywizm :-)
 
Back
Top