Born2kill zawalczy na Almma !!!!

Dzięki wszystkim jeszcze raz, teraz już na mnie przyszedł czas.



Pograć byłem w tenisa dziś dwie godziny, przyszedłem z darem w postaci whisky i lać będę dziś driny ;-)



Udanego piątku wszystkim Wam życzę i pamiętajcie by jutro za bliskich odpalić znicze.
 
a widzisz Marcin ja z 31. Jutro nie bede mial jak Ci zlozyc zyczen wiec stowa dzisiaj za jutro
 
ni ti zdrowie Borna!



dzięki Born będzie powód, Żeby dzisiaj wypic, bo tak bez powody to zawsze troche głupio
 
Wszystkiego najlepszeeego Born :) Wypiję dzisiaj za twoje zdrówko na moich urodzinach :)
 
Myślałem Born, że zapierdalasz w piwnicy przy świeczce a przyjmujesz w darze co najwyżej konfitury z piwnic staruszek którym od czasu do czasu zrzucasz węgiel, urozmaicając trening areobowy i przy okazji realizując właściwą twojej naturze potrzebę (jak mi się wydawało) spełniania dobrych uczynków a wszystko to bez konieczności zawierania kompromisów z mainnstreamowym światem sponad podpiwniczonej alternatywnej kontestującej sfery swojskości.



Tymczasem nie trenujesz w piwnicy, jak burżuj grasz w tenisa i pijesz whisky i co najgorsze najprawdopodobniej rzeczone staruszki raczej straszysz piskiem opon na pasach niż je przez nie przeprowadzasz, nie wspominając już o weglu.



Trochę jestem zawiedziony, niemniej życzę wszystkiego najlepszego a miłośnikom zapiekłym twojej prozy na cohones życzę przynajmniej 100 tysięcy twoich postów do intensywnego przeżuwania.
 
Hehe, dobre aryman :-)



Whisky urodzinowe, sam zdecydowałem się nie kupować, zakupiłem pare piwek jedynie ;-) Tenis też na darmowym korcie, choć wiem, że to z pozoru drogi sport ;-)



Dobra imprezka dziś była, ale przed 4 jest i trzeba iść spać. Jestem w małym szoku, że daje radę pisać dość składnie (chyba), ale jest git.



Dzięki za kolejną garść życzeń. Pozdro!
 
@Born, nie idź spać tylko ogladaj Titan FC. Fajne walki lecą, mówię Ci i później będziesz zły, że wiele przegapiłeś. A jak masz bałagan w oczach to zamknij jedno i marsz przed streama:-)
 
A może Marcin to tak naprawdę Born??? <incepcja> Spóźnione, ale duży rośnij, mimo, że często gesto się z Tobą nie zgadzam to i tak dużo zdrówka.
 
Back
Top